Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    287 Mesaj
    1 hafta önce dsmarttan turknete gecis yaptim. Hic bir sorun yasamadim ve hizli bir sekilde internetini aktif ettiler. Kesinti vs gibi hic bir sorun olmadi . Dsmartta 16 mbps e kadar internet kullaniyordum ve hiz teslerinde 7-8 arasi hiz aliyordum. Bir cok kere sikayet olusturdum ve hizimin 16 ya yukseltilmesini istedim fakat bina icin tesisatinizdan dolayi bu hizi almaktasiniz dediler. Turknet ile yaptigim her test 15 mbps . Madem bina ici tesisatindan dolayi cikamiyordum bu hizlara . Turknet farkli bir bananin icinden mi gecirdi acaba tesisati diye kendime soruyorum 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: orophim

Arkadaşlar Türk.net düşünüyorum ama 16 Mbps'ye kadar olan tarifeyi destekliyormuş hattım. Normal ADSL modemi bunda kullanabilirim değil mi?

Bir de TV hizmeti Türk.net'de var mı? Yok ise nasıl çözelim TV işini?

Eger elinde adsl modem varsa yeterli olur ama yok sifirdan almam lazim dersen vdsl al ne olur ne olmaz . Turknet in tv hizmeti yok bende dsmarttan gecis yaptim . Tv + internet kullaniyordum ve interneti kapattiktan sonra tv icin ne yapabilirim diye dusundum. Turktelekom mobil hat kullaniyorsan super bir kampanyasi var . Tivibu nun Super paket icerigini 1 tl ye kadar indirimli sekilde kullanma imkanin var. Ben internet hizmeti icin turknet tv icinde tivibu ya gecis yaptim ve her ikisinden de cok memnunum. Tivibu nun sitesine girip inceleyebiirsin.

Benzer durumu ben de yaşadım hocam ama bende lig maçları için zaten Digiturk vardı. 1-2 ek paket aldım ve D-Smart'tan komple kurtulmak için bu akşam dilekçemi vereceğim inşallah.
    |
    |
    suleymanbegic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Sabertooth Z170S // Intel Core i5 6600K (5025MHz@1.49V LLC8) // Corsair H110i GT // Galax GTX1080Ti EXOC White (2033MHz/12200MHz) // 16GB (8GBx2) Cruical Ballistix Sport 2400MHz CL16 DDR4 (3200MHz CL15) // 480GB Sandisk Ultra II SSD // 3TB Hitachi Ultrastar HDD // 4TB Seagate Backup Plus HUB Harici HDD // 28" Samsung U28E590DS // Thermaltake Core V51 // Corsair RM750x // AirTies Air 200 // Logitech G710 // Logitech G502 Proteus Spectrum// Logitech G440 // Edifier X600 // Canon E484
  • Yüzbaşı
    957 Mesaj

Elektrikçi çağırın bir baksın doğru mu çekilmiş diye
    |
    |
    karekoT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de mesela bu YAPA ile AKN/AKK olmadan hizmet alanlardanım. Muhtemelen bu da dalgalanma için bir sebep hocam.
    |
    |
    rad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Sabertooth Z170S // Intel Core i5 6600K (5025MHz@1.49V LLC8) // Corsair H110i GT // Galax GTX1080Ti EXOC White (2033MHz/12200MHz) // 16GB (8GBx2) Cruical Ballistix Sport 2400MHz CL16 DDR4 (3200MHz CL15) // 480GB Sandisk Ultra II SSD // 3TB Hitachi Ultrastar HDD // 4TB Seagate Backup Plus HUB Harici HDD // 28" Samsung U28E590DS // Thermaltake Core V51 // Corsair RM750x // AirTies Air 200 // Logitech G710 // Logitech G502 Proteus Spectrum// Logitech G440 // Edifier X600 // Canon E484
  • Er
    9 Mesaj
    Bugün başvuru yapmak istedim ancak kredi kartım yok. Bu enpara kartı kabul edermi. Kullanan varmı?
    |
    |

Edit. 48 saat değil 24 saat geçti günleri karıştırmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael j fox -- 7 Haziran 2017; 16:30:4 >
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Binbaşı
    1039 Mesaj

Aynı durumdayız hocam. 72 saat olacak.
    |
    |
    michael j fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z170A Gaming M7 - İntel i7 6700K - Corsair H110i Extreme Performance - Kingston Hyperx Fury DDR4 2133 8x2 GB - Dark N10 - Asus GTX 1080 -Evga Supernova GS 650W Gold Eco Mode - Samsung 750 EVO 250 GB

Sulhta merhamet ordusu, harpte korku veren bir ölüm ordusu! Bu benim haritam! Bu benim rüyam! 'ABDÜLHAMİD HAN'

• Yüzbaşı
    394 Mesaj

Bizimde ağustos sonu bitiyor simdiden arayıp 5tl arttığını soylediler bile. Bende turknet veya netspeed düşünüyorum

|
    |
    bixsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    şu hız problemimimi bir türlü çözemedik gitti yahu...
    |
    |

Hocam benim başvuru yapıldığında internet sitesinde belgeleriniz bekleniyor diyordu. Sonrasında telefon aktivasyonu yapıldıktan 4 takvim günü sonra bile hala belgeleriniz bize ulaştı başvurunuzu yapacağız şeklindeydi. İnternet aktivasyonu yapıldığı anda kontrol ettiğimde bile durum aynıydı. SMS ile şifre ve kullanıcı adı geldikten 1 saat sonra falan sistemi güncellemişlerdi. Telefonla bir kontrol edin.
    |
    |
    Section8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3630 Mesaj

Az önce aradılar, tc kimlik no istediler, imzayı siz mi attınız diye sordular.
    48 saat içinde açılacakmış.
    |
    |
    Section8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yarbay
    4076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Az önce aradılar, tc kimlik no istediler, imzayı siz mi attınız diye sordular.
    48 saat içinde açılacakmış.

Hangi gün kargoya vermiştiniz? Bizim yakınımızın da yolladık cumartesi. Ama aktivasyon kısmını geçemedik.

Pazartesi kargoya verdim salı 11 gibi ulaştı bugün aradılar.

3. adıma geçti
    Belgeleriniz bize ulaştı. En kısa zamanda kontrol edip eğer eksik yoksa aktivasyon işlemlerinizi başlatacağız.
    |
    |
    eteksen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2754 Mesaj
    Vodafone kullanıcısıyım, bu ay sonunda iptal edeceğim büyük ihtimalle. Önce vodafone u kapatıp mı başvuru yapayım, başvuru yaptıktan sonra mı kapattırayım.
    Ne önerirsiniz arkadaşlar? Teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Pazartesi kargoya verdim salı 11 gibi ulaştı bugün aradılar.

3. adıma geçti
    Belgeleriniz bize ulaştı. En kısa zamanda kontrol edip eğer eksik yoksa aktivasyon işlemlerinizi başlatacağız.

Sizinki geçiş mi? Yoksa sıfır abonelik mi?

Orijinalden alıntı: fofer

Vodafone kullanıcısıyım, bu ay sonunda iptal edeceğim büyük ihtimalle. Önce vodafone u kapatıp mı başvuru yapayım, başvuru yaptıktan sonra mı kapattırayım.
    Ne önerirsiniz arkadaşlar? Teşekkürler.

Direk geçiş yapıyorsunuz. Bu daha kolay süreç. Onlar kapatma işlemini yapıyor. İşlem kolay.
    |
    |
SEO
Blogio
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.