Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turknet'e geçmeye çalışmak gibi bir hata yaptım. (benim açımdan hata) ilk 2 gün eve bağlantıyı kendimin yapacağını bilmeden geçti. Sonrasında bağlantıyı yaptım ve hattın açılmadığını farkettim. Kayıt açtırdım fakat 3 gün boyunca hiçbir işlem yapılmayınca arayıp aboneliğin iptalini yaptırdım. Bakalım bir de 8 günlük fatura çıkaracaklar mı göreceğiz. Herkesin başına gelmeyecektir fakat sanırım şanslıysanız kullanabiliyorsunuz bu turkneti. Şansını deneyen arkadaşlara bol şanslar.
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Bende de upload 4mbit
  • bana azami 50 mbps dediler ama verilen en fazla 36 mbps. Lakin indirmelerimi en fazla 2,5 Mb/s hızla yapabiliyorum. Normalde yaklaşık 8de 1ine tekabül etmesi gerekiyor diye biliyorum. Kayıt açtırıp inceletmeye de korkuyorum olan da gitmesin diye. ttnet en fazla 8 mbps veriyordu
  • karasimsek06 kullanıcısına yanıt
    Sizin durum benimkinden kat be kat fena. Benim derdim hız arada sırada 9Mbit'e düşmesin
    Geçmiş olsun sizin iş de çözüldüyse.
  • Hayret
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Bir de sanırım %88 civarında verimli çalışıyor hatlar. Sadece ADSL için olabilir tabi bu.
  • Balıkesirdeki yazlığımız için 1 haziranda siteden başvurdum 3 haziranda türk telekom gelip ankastreye kadar bağlantıyı kurmuş

5 haziranda belgeleri yolladım 7 haziranda internet aktifleştirildi sifre kullanıcı adı sms olarak geldi.

yazlığa gidip baktığımda ankastreden daireye bağlantı olmadığını gördüm. Türknet bunun desteğini vermiyormuş türk telekomu arasam elit hizmet adı altında dünya kadar para istiyorlarmış.

Elektrikçi ile konuştum 50 liraya kuracaklarmış bağlantıyı .)

aslında telefon hattınız yoksa kuracağınız dairede baya masraflı uzun işmiş onu anladım.
  • Hattım bu sabah taşındı.
    tt kullanırken 8192kbit alıyordum şimdi 8600 lerde. Bizim hatlar çok kötü olduğundan arayıp bişey demek istemedim, hızımı arttırsalar sürekli kopya yaşarım.
    Sorunsuz kullanıyorum.
  • Bana telefon numarası üstünden sorgulattığım zaman 75 mbs alabileceğimi söyleyen fakat Türk Telekom'a ve Süperonline'a sorgulattığımda vdsl olmadığını öğrenmem ile aylardır hevesini kurduğum internetin olmamasının üzüntüsü içerisindeyim zalim TÜRKNET...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

2. Türknet seferine çıktım bakalım bu sefer bağlatabilecekmiyim. Bağlatamazsam toplamda 40tl civarı zarardayım.

2 gün önce başvurmuştum. 48 saat dolmadan internetim bağlandı. Bu sefer biraz şansıyım sanırım. Ekim gibi denediğimde 2 ay uğraşıp sonuç alamamıştım, port yoktu. Şimdi yeni binaya sıkıntısız bağlandı.
  • Faturayı email olarak istedim ama ayrıca postalıyor mı?
  • Turk Net online işlemlerden fatura ödemek için tüm bilgileri giriyorum, ödeme yap kısmına basınca bankanın ödeme ekranına yönlendirmiyor. Ödeme yapılamıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 9 Haziran 2017; 17:52:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kargoyla evrakları yolladım, bakalım inşallah sorunsuz açılır ve kullanırız.
  • Bugün tam 1 hafta oldu. Hala ses yok beklemedeyiz.
  • Hızımın 100 mbit'e sabitlenmesini istemiştim ama 75/4 den, modemimde görülen yeni değerler 88/2 olarak çıkıyor.

________________Gelen Giden
    DSL Hızı(Kb/s):_ 88040 2047
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 135270 27748
    SNR Sınırı (dB): 22.5 30.9
    Hat Zayıflaması(dB): 6.1 0.0
    Güç (dB):________ 14.5 -9.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 9 Haziran 2017; 19:19:30 >
  • Şaka gibi ya kafayı yiyeceğim türknet internetten sorgulatınca 75 mbs diyor vodafone 87 türk telekom ve süperonline da 16 diyor.Türk telekom ile ve süperonline ile gidip görüştüm bunlar 2 vs 2 kim doğru söylüyor böyle bir sıkıntı yaşayan biri var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

Turk Net online işlemlerden fatura ödemek için tüm bilgileri giriyorum, ödeme yap kısmına basınca bankanın ödeme ekranına yönlendirmiyor. Ödeme yapılamıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Ben de de sonuç diyor boş bir mesaj ekranı çıkıyor hocam...

• 5nci ayın 10 unda başlayan hizmetim için bugün 2 fatura çıkarılmış , 43,04 tl ve 59,99 tl 1 aylık hizmet için 2 fatura yansıtılmış yani . Ön ödemeli olduğunu biliyorum fakat ilk ay ücretsiz değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum varmı bilgisi olan arkadaşlar.
  • arkadaşlar merhaba bugün itibariyle turk.net aktif oldu yalnız vdsl demişlerdi modemin arayüzünde Modulation Type ADSL_2plus yazıyor bunu vdsl e nasıl çevirebilirim? şu an 10 mbit alıyorum 35mbit demişlerdi ancak vdsl2 ye geçemiyorum. yardımcı olabilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: baskuda

5nci ayın 10 unda başlayan hizmetim için bugün 2 fatura çıkarılmış , 43,04 tl ve 59,99 tl 1 aylık hizmet için 2 fatura yansıtılmış yani . Ön ödemeli olduğunu biliyorum fakat ilk ay ücretsiz değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum varmı bilgisi olan arkadaşlar.

İlk ay ücretsiz değil hocam... Eğer memnun kalmazsan ücret ödemeden iptal edebiliyorsun... Benim de 15 mayısta açılmıştı 34 + 59.99 tl fatura çıkmış

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.