Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.209
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1 Not

Öncelikle 2 yıllık bir taahhüt yapmış iseniz ve 1 senesini doldurmuş iseniz cayma bedeli ödemeden sözleşme feshedebilirdiniz. Bunun için tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Ayrıca Turknet 120 TL ye kadar olan cayma bedelini ödüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gentlement39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Hocam o değerler size verilen değerler yani oradan bir sonuca varamayız. Zaten adsl2 değeri. Yani size vdsl gönderilmiyor. Büyük ihtimal bir sebepten dolayı telekom sizi vdsle geçirmiyor. Yada gerçekten alt yapınız vdsl desteklemiyor.

|
    |
    karasimsek06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    889 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Öncelikle 2 yıllık bir taahhüt yapmış iseniz ve 1 senesini doldurmuş iseniz cayma bedeli ödemeden sözleşme feshedebilirdiniz. Bunun için tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Ayrıca Turknet 120 TL ye kadar olan cayma bedelini ödüyor.

tüketici hakem heyetine gidersek birşey olacağı yok işi yokuşa sürecekleri kesin. forumda tonla arkadaşın dili yandı. kanun manun tanımıyor bunlar. turk telekom faturalı hattım taahhüt bitiminde 77 fatura çıkardı hiçbir açıklamada yapmadılar ınlarca kez aramama rağmen. vodafone kendi fibet kampanyasına geçsem daha mantıklı ama onlarada forumlarında defalarca kez konu açmama rağmen sabahın köründe aradılar hep hiçbir şeyide halledemediler.

Kimse hakkını kullanmadığı için kanun tanımıyorlar. Ben 1 seneden sonra feshetme yetkisini kullananları gördüm. Uğraşmayana ekmek yok ülkemizde.

|
    |
    Gentlement39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1673 Mesaj
    Kotası 250 gb ilan varmı benim hala artmadı

Los Angeles,CA

• Yüzbaşı
    811 Mesaj
    Yaklaşık 1 ay önce baktığımda adresimde maksimum alabileceğim hız 50 mbps gösteriyordu. Fakat şuan 16 mbps olmuş, neden böyle acaba?

Bölgenizde vdsl port kalmamıştır.

|
    |
    Wampire^^ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    95 Mesaj
    quote:

Bu tamamen telekom ile alakalı bir durum bulunduğunuz bölgede boş port varsa açılması kolay olur. Dilerseniz başvuru yaparken kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vererek 1 ay bedava deneme kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kapatma talep dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirleceksiniz.

Teşekkür ederim ilginiz için. Evrak gönderimi vs. vs. min - max kaç günde açılıyor bunun hakkında bilginiz var mi ? Ona göre Online eğitim paketi alacağım çünkü :)

Min 3 gün max 1 hafta. Bu birazda size bağlı başvurunuzu oluşturduktan sonra mailinize gelen evrakları ne kadar erken kargolarsanız o kadar çabuk biter aktivasyon.

|
    |
    carpediemrcp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

https://forum.donanimhaber.com/n16-n17u-yeni-fw-tr-nin-en-buyuk-asus-modem-rehberi-n16-n17u-ac52u-ac55u-dev-konu--91268552

İhtiyacını hangisi karşılıyorsa onu al, asus'un yazılım desteği de iyi.

----------------------------------------

Bu arada dün kargoya vermiştim sabah teslim almışlar inşallah aynı hızda hat transferi de olur.

Hiç anladığım mevzular değil hocam =)

Bu işimi görür mü?
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300mbps-fiber-modem-router-ewan-vpn-ebeveyn-kontrolu-vdsl-adsl2-usb-port-p-BD803594
    http://www.hepsiburada.com/tenda-v300-4port-wifi-n-300mbps-vdsl-modem-p-HBV000003Z1LB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 7 Haziran 2017; 8:55:7 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

N destekli modemler vdsl için uygundur. Gönderdiğiniz linkteki de N destekli. Kullanılabilir.

|
    |
    fofer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2759 Mesaj
    quote:

N destekli modemler vdsl için uygundur. Gönderdiğiniz linkteki de N destekli. Kullanılabilir.

Cevaplarınız için teşekkürler. TP-LINK e de bakabilir misiniz rica etsem?

Oda olur özelliklerini karşılaştırmadim ama tplink modem de markadır. İsterseniz siz detaylı karşılaştırın anten özelliklerini felan kablosuz kullanıcıysanız. Eğer kafa kafaya ise tplinki öneririm.

|
    |
    582 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: karasimsek06

Arkadaşlar hattımın 50 mbit alabildiğini söylüyor turknet o yüzdende vdsl geçirme işlemi başlatıyorlar fakat bir türlü telekom geçirmiyor. Geçen arıza için gelen telekom yetkilisine söyledim senin hattın 8 mbit zor alır dedi gitti. Değerler aşağıda sizce neden telekom yalan söylüyor şu anda 16mbit alıyorum.

Hocam çok benzer hat değerlerimiz var hem hat kapasitesi hem de dB değerleri olarak. Sizin de gündüz hız düşmesi ve sabah/gece hız yükselmesi oluyor mu?
    Asus Sabertooth Z170S // Intel Core i5 6600K (5025MHz@1.49V LLC8) // Corsair H110i GT // Galax GTX1080Ti EXOC White (2033MHz/12200MHz) // 16GB (8GBx2) Cruical Ballistix Sport 2400MHz CL16 DDR4 (3200MHz CL15) // 480GB Sandisk Ultra II SSD // 3TB Hitachi Ultrastar HDD // 4TB Seagate Backup Plus HUB Harici HDD // 28" Samsung U28E590DS // Thermaltake Core V51 // Corsair RM750x // AirTies Air 200 // Logitech G710 // Logitech G502 Proteus Spectrum// Logitech G440 // Edifier X600 // Canon E484
    1 Not

Hıza bak cyber

|
    |
    Bahsedilenler: cyber tech
    582 Mesaj

Maşallah nazar değmesin uçuyor
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uçuşun sonunda çakılmazsak iyi böyle Keşke herkes böyle sıkıntısız kullanabilse o zaman telekomda tekel olmaktan çıkardı.

|
    |
    cyber tech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1876 Mesaj

Ben daha dün öğlen geçiş yaptım. Akşam eve gittiğimde aldığım hızın 4Mbit ile 7Mbit arasında dalgalandığını gördüm. 16Mbit olarak tanımlanan hızı 12Mbit'e çektirdim ama çok bir şey değişmedi. Sonra saat 22:00 civarlarında aldığım hızın 9Mbit saat 22:30 sularında da 10Mbit-10.5Mbit olduğunu gördüm. Sabah kalktığımda 08:00 gibi baktım hız aynı arayıp hızı 16Mbit'e çektirdim. Yarım saat içerisinde bir kaç test yaptım ve sürekli 14.1Mbit stabil değer aldım.

Sorum ve fikir danışacağım nokta şu olacak. Yaşadığım olay dalgalanma olarak adlandırdığınız bahsettiğiniz ve çözümü olmaz dediğiniz olay mı? İkincisi bu şekilde hızı 16Mbit'te kullanmaya devam edelim mi? Evet ise bu tamamen Turk.net ile ilgili olmalı çünkü zamanında D-Smart bana 16Mbit stabil hızı verebilmişti.
    |
    |
    rad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Sabertooth Z170S // Intel Core i5 6600K (5025MHz@1.49V LLC8) // Corsair H110i GT // Galax GTX1080Ti EXOC White (2033MHz/12200MHz) // 16GB (8GBx2) Cruical Ballistix Sport 2400MHz CL16 DDR4 (3200MHz CL15) // 480GB Sandisk Ultra II SSD // 3TB Hitachi Ultrastar HDD // 4TB Seagate Backup Plus HUB Harici HDD // 28" Samsung U28E590DS // Thermaltake Core V51 // Corsair RM750x // AirTies Air 200 // Logitech G710 // Logitech G502 Proteus Spectrum// Logitech G440 // Edifier X600 // Canon E484
    1 Not

Hacı 14 aldınsa iyidir kullan gitsin. Ben ne zaman baksam aynı değerleri alıyorum. Dalgalanma felan yok. 68-72 arası oynuyor. Seninkini de takip et o şekil kalıyorsa kullanılır.

Dalga dedikleri olay seninkinden farklı. 14 alıyorken 5-6 ya 70 alıp 40a düşenler felan hızları bir süre öyle oluyor sonra yükseliyor. Seninki hattın ayarlanmasında oluşan bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 7 Haziran 2017; 9:51:38 >
    |
    |
    massacrer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.