Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (573. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adsl hız testlerini benim site üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
    Sayfa mobil ilede uyumludur.

http://www.fatihin.org

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 8 Haziran 2017; 21:30:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Kozyatağı - Kadıköy

5GHz bandında Wireless üzerinden Samsung Note 4 cihazim ile yeni ölçümledim

• akdenizli32 A kullanıcısına yanıt
    Hocam Turknet mi bu? Upload 4 olması şaşırttı beni

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Upload 4 üzeri 2016 Mart'tan bu yana Turknet abonesiyim ilk başlarda bir kaç sorun yaşasam da sonrasındaki aldığım hizmetten son derece memnunum. Birde pc de ölçümleyip paylaşacağım birazdan

Bekliyorum hocam. Biz çıkamıyoruz 2 üzerine eski abonesin diye kıyak mı geçiyorlar sana acaba:)

• tolgabes64 kullanıcısına yanıt
    10.5 mb görmen lazım normal download da. Torrent de 5.5 bandında olur. Port alamadığınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Hocam ne yaptınız dsl ışığı yanmayinca

dün hiçbir işlem yapamadım. çünkü sistemlerinde sorun vardı onların.
    akşam 11 gibi internet üzerinden arıza kaydı oluşturdum. sabah 11 gibi aradılar beni. ve teknik ekibin gelip altyapıya bakacağını söylediler. telefonu kapattıktan sonra türk telekomdan bir kişi aradı beni yaklaşık 15-20 dk sonrasında. altyapımın adsl desteklediğini ve alabileceğim hızın 8 mb olduğunu söylediler. buraya doping den geçiş yaptım ve oradada vdsl portu sıkıntısı yaşamıştım. bunu türknete belirttikten yaklaşık 30-35 dk sonra internetim geldi. vdsl olarak 32 mb gibi bir hız almaya başladım sonrasında.tüm gün interneti test ettim akşam şartlarında bile bir düşüş görmedim stabil olarak 28 mb civarı bir hız alıyorum.
  • jrazrael kullanıcısına yanıt
    Hocam upload konusunda ne yazık ki herkese aynı şeyi söylüyorlar hatta bir kişiye aynısını söylemişlerdi sonra aradan vakit geçince kendisine 4mbps vermişlerdi
    Benim de 4 'tü ama son güncelleme yaptıklarında hani şu birçok turknet kullanıcısının bir süre interneti kesilmişti ya o günden beri upload 1-2 arası geziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 8 Haziran 2017; 22:48:20 >
    Hocam benim uploadımın en dip noktası 3,75 falan, yeni ölçümledim

• arkadaşlar turknet vdsl modem olarak ne verıyor? kullanan varmı memnunmusunuz? birde ücreti nasıl taksitmi yapıyor peşinmi veriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizli32

Kozyatağı - Kadıköy

5GHz bandında Wireless üzerinden Samsung Note 4 cihazim ile yeni ölçümledim

Teşekkür ederim 4 ayım kaldı çok heyecanlıyım umarım benimki de böyle olur çünkü baya yakın gibiyiz

Hacı sesini çıkarma hiç değerler muazzam biz 4 göremiyoruz. 2 üstünü vermiyorlar.

Hatta bu testleri kaldır. TurknetDestek görürse seninde indirirler uploadi 2 ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 8 Haziran 2017; 23:47:52 >
  • tazmannia T kullanıcısına yanıt
    Modemi kendiniz temin etmelisiniz. Modem vermiyorlar diye biliyorum. Bir dönem verdiler sonrası yok diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Modemi kendiniz temin etmelisiniz. Modem vermiyorlar diye biliyorum. Bir dönem verdiler sonrası yok diye biliyorum.

ücretli alınabiliyor sitesinde yazılana göre
  • tazmannia T kullanıcısına yanıt
    Bizden başvurunuz sırasında kredi kartınız ile 180 TL (KDV dahil) ücret ödeyerek modem satın alabilirsiniz. Dilerseniz modeminizi Akbank, İş Bankası ve Finansbank kredi kartları ile 6 taksit halinde ayda 33 TL’ye (KDV dahil toplam 198 TL) satın alabilirsiniz. Aylık modem taksit ücreti kredi kartı ekstrenize yansıtılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Bizden başvurunuz sırasında kredi kartınız ile 180 TL (KDV dahil) ücret ödeyerek modem satın alabilirsiniz. Dilerseniz modeminizi Akbank, İş Bankası ve Finansbank kredi kartları ile 6 taksit halinde ayda 33 TL’ye (KDV dahil toplam 198 TL) satın alabilirsiniz. Aylık modem taksit ücreti kredi kartı ekstrenize yansıtılır.

çok sagol hocam
  • Degerli Musterimiz, ariza kaydinizin incelenmesi sonucunda internet erisiminizde teknik bir sorun bulunmamistir. Bilgisayar ve modem baglantilarinizi kontrol ettirmenizi rica ederiz. Ariza kayitlarinizi http://****/TURKNETarizatakip Online Islem Merkezimiz uzerinden de takip edebilirsiniz. B001

Artik bu mesajlari 3 gunde bir aliyorum Hikayem soyle :

3 senedir Turknet kullaniyorum. Ilk ikisi tahhutlu. Simdi de 150 Akn olani kullaniyorum.

Ik iki yil ufak tefek sorunlar vardi. Fakat bu kampanyaya gectim geceli hiz problemim bitmedi. Surekli kopmalar ve hiz dususleri yasiyorum. Reset atmaktan bi hal oldum. Defalarca muteri hizmetlerini aramaktan gina geldi. Isin rn garip tarfai da teknik destek hattindaki insanlarin hic birsey yapamamamsi. Adamlar aldigim hiZi goremiyo. Defalarca ariza kaydi birktim. Bir aorun yok diyolat. Artik pes ettim. Ttnete gecmek istiyorum. Merakim su ?

-- Ttnet de ayni alt yapiyi kullandigi icin ayni sorunlari mi yasarim. Yoksa daha verimli olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Hocam kutuda ne işlemi yaptılar ve o işlem için nasıl gelmelerine ikna ettiniz?
    Şu an yine dalgalanma başladı. 8Mbit ile 16Mbit arasında oynuyor

Hocam kusura bakmayın biraz cevap geç oldu. Ben ikna etmedim hocam adsl ışığı 1 haftadır yoktu kendilerine arıza kaydı bıraktım geldiler. Fakat gelen eleman turktelekom görevlisi neden bu kdar geç geldiniz diye sordum siz turk telekomlu değilsiniz ondan sallamışlardır dedi.
  • barbarossa18 kullanıcısına yanıt
    Olabilir de olmayabilir de tamamen şans. Geçmiş olsun umarım düzgün bir internet deneyimi yaşayacak tercih yaparsınız.

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.