Yarbay
05 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 90 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba.

6 ay için kişi başı 21 TL
1 yıl için kişi başı 42 TL

Aileye katılmak isteyen varsa bana ulaşsın lütfen.
Son zamanlarda sıklıkla bu duyguya kapılıyorum. İşte olduğum bir gün boş ve durgun geçince aslında şu an yapabileceklerim aklıma geliyor ve bir ağırlık çöküyor, garip şeyler hissediyorum. Gün içerisinde sürekli aklıma bu takılıp duruyor. Bu durumda da hayatımı boşa geçiriyormuşum gibi hissediyorum. 10 yıl sonra belki bu zamanları istediğim gibi geçirmediğim için çok pişman olacakmışım gibime geliyor. Daha önce böyle değildim ama şimdileri bir şeyi yapmadan önce değecek mi bana ne katıcak diye sorgulamadan edemiyorum. Var mı benim gibi hisseden?
Oturuyoruz yol üzerinde kedi vardı adam geldi ezdi hiçbir şey olmamış gibi devam etti. Kedinin gözlerini bile çıkartmıştı daha fazla ezilmesin diye kürekle aldım ağlaya ağlaya hala can çekişirken çöpe atmak zorunda kaldım. 10 dakikadır mal mal oturuyorum kendime gelemedim. Lütfen zorunda olmadıkça telefonla uğraşmayın araba sürüyorsunuz önünüze sağınıza solunuza bakın.
Taahhütümün bitmesinden önceki son ay olan 26.09.2017 tarihinde, VodafoneNet Müşteri Hizmetleri çalışanları tarafından yönlendirilmem önceliğinde internet hattımı TürkNet'e nakil ettirdim. Faturam kesilmiş ve gördüğüm karşısında hayretler içerisine düşmemek elde değil. Emin olabilmek için nakil işlemlerini başlatmadan önce iki farklı müşteri temsilcisi ile görüştüm. Son görüştüğüm bayan, ilk görüştüğüm beyefendi için yanlış bilgi aktarımı olduğunu söyleyip bu konuda kendisinin bilgili olduğunu beyan ettikten sonra; eğer nakil işlemimi 25'inden sonra gerçekleştirirsem herhangi bir şekilde cayma/iptal bedeli ve son ayın faturasını ödemeyeceğimi, yalnızca ve yalnızca Eylül ayının kullanımını ödeyeceğimi, eğer nakil işlemini son aya bırakırsam bu ay için de fatura çıkacağını ve ödemek zorunda kalacağımı söyledi. Taahhütümün bitiş tarihi 26.10.2017.

Bu konuşmadan sonra TürkNet ile 20.09.2017 iletişime geçip tüm evraklarımı 21.09.2017'de göndermeme rağmen, tüm işlemlerimin 25.09.2017'de başlamasını, böylelikle bir dahaki ay için ekstra fatura ve cayma bedeli ödemek zorunda olmadığımı söyledim. Öyle de yaptılar. Nakil işlemim bu tarihten sonra gerçekleşti. Benim beklediğim fatura Eylül ayını tamamen ödemek ve eğer olacaksa 4 günlük bir ceza + sonraki ayın 2-3 TL civarı olan modem ücreti. Bu da 60-70 TL olur diye düşünüyordum. Kesinlikle fotoğrafta görünen miktarı ödemeyi reddediyorum.

Bu süreçte ne yapmam gerekiyor ? Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.

.
..........;;;;
Arkadaşlar temiz kullanılmış iPad 2 Mini 16GB buldum 400 TL'ye. Sizce almalı mıyım ? Verebileceğim ücret bu kadar 50-100 daha artabilir. Satan yer telefoncuymuş... Ne diyorsunuz ?
Merhaba,


Arkadaşımın 5s'i çalındı. Sigorta şirketinden yeni telefon alacak fakat arayıp konuştuğunda iCloud'a girip iPhone'u Bul'a bakmamız gerektiğini ve iCloud'ı deaktif etmemizi söylemiş. iCloud'a bilgisayardan giriş yapmaya çalıştığımızda "İki Faktörlü Kimlik Doğrulama" kodu istiyor. Yapabileceğimiz bir şey yok mudur ?
Yaklaşık 1 aydır arkadaşımla gözlemlediğim bir durum. SMS üzerinden konuşuyoruz ama bazı yazdıklarımız o an gitmiyor, ikinci yazdığımız gidiyor. Gitmeyen mesaj da kafasına göre yarım saat bazen bir saat sonra geliyor.
LYS 5 e girecekler veya daha önce girmiş arkadaşlar kaynak öneriniz var mıdır ?
Hakkında
Konum: İstanbul, Ataşehir
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 2.270
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.959
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 96.268 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.493 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.