Binbaşı
14 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 88 (Bu ay: 2)
Gönderileri
arkadaşlar merhaba. skullcandy crusher modelini aldım, 1 haftadır kullanıyorum nerdeyse. aklınıza takılan soru vs varsa destek olabilirim. satın almadan önce ben de çok araştırdım ancak pek kullanıcı yorumuna rastlayamadım. o yüzden soru sormak isterseniz yardımcı olabilirim.
Merhaba, yakın zamanda 2000 liralık bi ürün aldım gitti gidiyor üzerinden, daha sonra bunun iadesi için firmayla görüştüm ve kargo işlemi yapacağım yarın.

Ancak kredi kartı ekstresi kesildi, şu anda mevcut -2000 lira olarak gözüküyor, iade geldikten sonra bu kendisini sıfırlar mı? yoksa her türlü benim o parayı ödeyip kartı sıfırladıktan sonra + ya mı geçecek?

Edit: Ekstre kesildiği için parayı ödemek zorunda kaldım. Kredi kartı +ya geçti ve bir sonraki ayın ekstresi kesildikten sonra + daki parayı banka kartıma aktardım.

Ekstre kesilmeden önce para gelseydi bu şekilde uğraşmak durumunda kalmayacaktim. Başına gelip bilgisi olmayan arkadaşlar olursa sistem yukarıda anlattığım gibi işliyor.
Çekiliş yapıldı silinsin
Video : Çernobil’in Türkiye’deki izleri - DW Türkçe

Yıllar geçti zihniyet hala aynı. Halkın iyiliğini düşünüp, devletin başındakilerin cebini düşünmezsen dinsiz olursun, fetöcü olursun, vatan haini olursun.. sürekli bir şeyler olursun.

Bu topraklar iflah olmaz.

Herkese merhaba,

Üzerime kayıtlı motosiklet ile bugün eve geldikten sonra plakanin düştüğünü fark ettim. Güzergahlara baktım ancak bulamadım.

Ve internette inanılmaz derecede çok bilgi kirliliği var. Yok yasa değişti tek plaka için 40 lira yok 250 lira gibi her kafadan bi ses çıkıyor. Kimi randevu diyor kimi git al diyor kafam inanılmaz karışmış durumda.

Bu bölüm daha aktif olduğu için buraya açma ihtiyacı hissettim. Kayıp Motosiklet plakası için ne gibi adımlar izlemem gerek?
Herkese merhaba, dün abimle başımıza gelen çok ilginç bir olayı açıklamak istiyorum varsa eğer bu forumda konuya açıklık getirebilecek çok sevinirim.

Geçen sene 2013 Mart ayında Hyundai i20 2013 model bir araç satın aldık. 84 bin KM civarındaydı aldığımızda araç, 1 yıl kullandıktan sonra araç yükseltmek için 98 bin km'de satmaya karar verdik. 2 gün önce aracın satışı gerçekleşti, ekspertize sokuldu alan kişi tanıdık ustasına vs götürdü sadece 350 TL hasar kaydı var o da sol ön çamurluk değişmesinden ötürü ve başka da bir problem olmadığı için satışı gerçekleştirdik.

Dün arabayı alan kişi arabaya anfi bağlatmak istediği için ustasına götürüyor ve ustası ''bu arabanın ön konsol boyalı aldığın adamla bir görüş'' diyor, işte bir kaç telefon trafiği sonucunda İstanbul Samandıra'da bulunan Hyundai yetkili servisine araç götürülüyor, testler falan yapılırken aracın kadran kısmında gözüken KM 98 bin ancak bilgisayara takılıp aracın beyninden mi artık farklı bir parçasından mı tam bilmiyorum km ölçümü yapılıyor ve aracın 90 bin KM'de olduğu gözüküyor. Yani KM düşürme değil aksine KM yükseltmesi söz konusu, üstüne bir de konsolda boya detaylı ekspertize girer diye 400 lira istiyorlar ama abim yaptırmıyor o kadar para istedikleri için. Servis arabanın motoruna, işte bi kaç parçasına bakıyor kaynaklar fabrika çıkışı herhangi bir oynama değişiklik vs söz konusu da değil her şey olduğu gibi orjinal. Muayeneleri kontrol ettiğimizde PTT üzerinden araç muayene girdikçe KM mantıklı bir şekilde artış var her yıl aynı seviyede artmış nerdeyse onda da bir sorun yok.

Komşumuz var sanayide usta birisi, ona götürüyorlar arabayı adam ben 96 yılından beri meslekteyim ilk kez böyle bir durum gördüm diyor, iyice işler karışıyor sizin anlayacağınız. Alan kişi kem küm edince işte benim midem bulandı arabadan soğudum falan yapınca abim de sinirleniyor ver geri arabamı diyor ve bugün arabanın geri alımı yapılacak.

Kaba taslak özet geçmek gerekirse kadranda KM 98 bin arabanın beyninde 90 bin..

Varsa başına böyle bir durum gelen, açıklama yapabilecek olan şimdiden teşekkür ederim
Mart ayında başlarmış olduğum aboneliğimden bu yana ev telefonunu kullanamıyorum. Her seferinde hattınız arama yaptığınız yöne doğru aramalara kapalıdır lütfen 4441444 türk Telekomu arayıp açtırın diyor. Telekomun umrunda değilim TurkNeti arıyorum 8 kere evet yanlış duymadınız tam 8 kere arıza kaydı bırakıyorum türk Telekomdan çalışanlar geliyor arıza sizde değil diyor. 2 gün önce tekrar arıyorum takım lideri talep ediyorum yarım saat bekledikten sonra Gökhan adlı müşteri temsilcisi şu an takım lideri başka çağrıda biz sizi arayalım diyerek kapatıyor 2 gün bekliyorum kimse aramıyor bugün tekrar arıyorum ve tam 1 SAAT bekledikten sonra kimse cevap vermiyor ve beklemekten sıkıldığım için kapatıyorum.

İnterneti desen yavaş telefonu desen hiç yok böyle rezil böyle kepaze bir firmadan hizmet almaktan tiksiniyorum artık resmen. Elimden geldiğince heryere şikayet edicem. Siz siz olun TurkNete sakın bulaşmayın. TurkNet pişmanlıktır!

Buda az önce 1 saat beklediğim çağrı :
arkadaşlar selam, vodafone paket yenilemesi için hatta tl attım, paket fiyatından yaklaşık 10 tl yüksek yüklememe rağmen virman ücreti, telsiz ücreti cart ücreti curt ücreti derken paket yenilenmesi için 30 kuruş eksik kaldı.

Eğer tl vodefone kullanıp 1 tl atma şansı olan varsa çok sevinirim. çevremdekilerin hepsi turkcell, turk telekom. eğer atacak varsa özelden yazarsa sevinirim, 30 kuruş için 15 tl yüklemek istemiyorum
Bu güncellemelerin pbe sunucusunda test edildiğini, hepsinin tamamen uygulanmayacağını belirtmek istiyorum öncelikle.

Geçelim değişikliklere:

[REWORKED - WIP] Abyssal Scepter
Total Cost: 2800g
Build Path: Spectre's Cowl + Negatron Cloak + 880g
+300 Health
+70 Magic Resist
+100% Base Health Regeneration
+10% Cooldown Reduction
Unique Passive: Nearby enemy champions take 10% more magic damage.

-------
Banshee'de yapılan değişiklik çok enteresasn olmuş tamamen ap herolara yönelik bir item şeklini almış

[REWORKED - WIP] Banshee's Veil
Total Cost: 2900g
Build Path: Fiendish Codex + Negatron Cloak + Amplifying Tome + 845g
+60 Ability Power
+60 Magic Resist
+10% Cooldown Reduction
Unique Passive: Grants a spell shield that blocks the next enemy ability. This shield refreshes after no damage is taken from enemy champions for 44-8 seconds based on level.

-----------

Cinderhulk (all versions)
Now deals 100% bonus damage to minions (already does vs. monsters)

----------

Dead Man's Plate
Health reduced from 500 to 425
Armor increased from 50 to 60
Now only deal bonus damage on basic attacks when at full stacks
When not at full stacks, basic attacks now reduce stack count by 15 (rather than clearing them)
Maximum stack generation per second increased from 12.5 to 20

--------

[REWORKED - WIP] Doran's Shield
Total Cost: 400G
+80 Health
Passive: Restores 6 Health every 5 seconds.
Passive: Basic attacks deal an additional 5 physical damage to minions on hit.
Unique Passive: Regain an additional 20 Health over 10 seconds after taking damage from an enemy champion.

------

Hazır olun, en büyük bomba:

[REWORKED - WIP] Guardian Angel
Total Cost: 2400g
Build Path: Pickaxe + Long Sword + Cloth Armor + 875g
+40 Attack Damage
+30 Armor
Unique Passive: Upon taking lethal damage, restores 50% of base Health and 30% of maximum Mana after 4 seconds of stasis (300 second cooldown).

--------

Randuin's Omen
Cost lowered from 2900g to 2600g
No longer reduces damage taken from critical strikes
Slow duration reduced from 4 to 2
Slow percent increased from 35% to 55%

--------

Spirit Visage
Health lowered from 500 to 425
Magic Resist increased from 55 to 65

Bütün tank itemlarına güncelleme gelmiş neredeyse, bu mu tank herolara yapılacak güncelleme başlangıcı? Olmaz olsun böyle güncelleme

--------

Sunfire Cape
Armor increased from 50 to 60
Burn Damage reduced from [25 + 1 per level] to [7 + 2 per level]
Bonus damage to minions and monsters increased from 50% to 100%

Warmog's Armor
Now grants Warmog's Heart if you have at least 2750 health, down from 3000 health
Warmog's Heart Regneration increased from 3% per second to 5% per second
Now only goes on a 2 sec cooldown when damaged by minions and monsters (still 8 from champions/turrets)

--------

Yeni item:

Adaptive Helm
Total Cost: 2800g
Sells for: 1960g
Recipe: Spectre's Cowl + Negatron Cloak + 880g
+300 Health
+70 Magic Resist
+100% Base Health Regeneration
+10% Cooldown Reduction
UNIQUE Passive: Taking magic damage from a spell or effect reduces all subsequent magic damage taken from that spell or effect by 15% for 5 seconds.

Yeni item 2:

Gargoyle Stoneplate
Total Cost: 2500g
Sells for: 1750g
Recipe: Chain Vest + Negatron Cloak + 980g
+40 Armor
+40 Magic Resist
UNIQUE Passive - Stone Skin: If 3+ enemy champions are nearby, grants 40 bonus Armor and Magic Resist.
UNIQUE Active - Metallicize: Increases Health by 40% and increases champion size, but reduces damage dealt by 60% for 4 seconds (90 second cooldown). If Stone Skin is active, the Health increase becomes 100% instead.

Kaynak:http://www.surrenderat20.net/2017/04/46-pbe-update.html

Evet, görüşleriniz neler Tanklara biraz fazla yüklenilmiş, can veren çoğu eşya 75 can düşürülmüş, ama zırh, mr değerleri arttırılmış. Warmog bundan dolayı biraz popüler hale gelebilir.

Koruyucu melek durumu beni çok şaşırttı banshe gibi, birisi tamamen ad birisi tamamen apye yönelik bir eşya olmuş.
Hakkında
Meslek: IT Uzmanı
Forum İmzası:

████ Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe.
Forum İkinci El İmzası:
████ Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahçe.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HP
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Turknet
Oyun Platformu
ps4
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Notebook
HP
PSN ID
La7xl34
LOL
Renekton
Motosiklet
Honda
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.943
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 144.665 (Bu ay: 343)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.091 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.