H

Yüzbaşı
03 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba
İçeriği genel olarak aynı sadece bir kısmı farklı olacak şekilde toplu mail atmak istiyorum. Mümkün müdür?
Herkese merhaba
Bugünkü müthiş Fransa galibiyetinden sonra konu aradım bulamadim. Milli futbol takımımızın eleme grubundaki maçlarını buradan takip edelim.insallah gruptan çıkacağımıza inanıyorum.
Merhaba,
Pes 2017 de online lig yapmak isteen arkadaşları aramızda görmek isteriz.Lig , kupa, şampiyonlar ligi , uefa , süer kupa , ve lig kupası dahil ayrıca transferler yapabileceğiniz, takımınızın bütçesini yönetebileceğiniz, takımlar arası takaslar yapabileceğiniz ve kendine özel sitesi olan bu ligde seviyeli ve saygılı yeni arkadaş arıyoruz.Katılmak isteyen arkadaşlar özel mesaj yazabilir,psn adresim dhpes17 ve cep tel 535 734 13 59
Selam arkadaşlar
gerçekten severek devam ettiğim English Time kursuma rahatsızlığım sebebiyle 3.kur ortasından sonra devam edemedim.Haklarımın tamamını hiç bir şekilde mağduriyet olmadan bir kişiye devredebileceğimi söylediler.Ben de bu şekilde bir araştırmaya girdim.İlgilenen arkadaş olursa pm atabilir.
İsteyen 3 kur isteyen 16 saat özel derste alabilir.Ayrıca ömür boyu kursun aktivitelerine ücretsiz katılabilirsiniz.
İstenilen ildeki kurslara kayıt geçerli olabiliyor.
Herkese iyi günler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.944
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 686 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 811 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.