Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
712.708
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Aralık 20 de ttnet kesildi turknete bağlandım. Ttnet in kesilmesine rağmen lanet ttnet aboneliğimi kapatmamış. Son faturamı tam bir aylık göndermiş ve halen abone görünüyorum. Hattını taşıma yapanlar buna dikkat etsin. BTK ya şikayet ettim bakalım ne olacak.

btk son zamanlarda çok garip olarak şikayetlere cevap vermiyor, size tavsiyem faturayı ödeyin ve itiraz talebi oluşturup geri ödeme yapmazlarsa tüketici hakem heyetine gidin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    1661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Aralık 20 de ttnet kesildi turknete bağlandım. Ttnet in kesilmesine rağmen lanet ttnet aboneliğimi kapatmamış. Son faturamı tam bir aylık göndermiş ve halen abone görünüyorum. Hattını taşıma yapanlar buna dikkat etsin. BTK ya şikayet ettim bakalım ne olacak.

btk son zamanlarda çok garip olarak şikayetlere cevap vermiyor, size tavsiyem faturayı ödeyin ve itiraz talebi oluşturup geri ödeme yapmazlarsa tüketici hakem heyetine gidin.

Muhtemelen bu ay için de fatura çıkarırlar, yeni bir uğraş çıktı bana :) teşekkürler. Sorun çözülmezse tüketici hakem heyetine giderim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: infidel

quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Evde vodafone net var. ayrıca buna başvursam turknet açılınca, vodafone u kapattırsam oluyor mu acaba?

Öyle olmaz, Vodafone'u önce kapattırmanız lazım. Aynı porta iki internet bağlanmaz. Ya da nakil olacak. Türkneti arayın başvurnuzu yapın onlar sizi ne yapmanız konusunda yönlendiriyor. Size başvuru formu gönderiyorlar, onlar kendisi nakil yapıyor. Vodafonu arayıp iç DSL numaranızı öğrenin 10 haneli bir numara, bunu türknete bildirin, onlar portunuzu vodafondan türknete geçirir.

İnternetsiz kalırım diye çekiniyorsanız kormayın. Nakillerde eski internet kapandıktan 10-15 dakika sonra Türknet aktif oluyor.

Olur, istersen aynı dairede birden fazla hat kullanabilirsin. Şuan o şekilde kullanıyorum

• Yüzbaşı
    881 Mesaj

Evde yalın vodafone aktif. Şimdi türknet için başvursam ikinci bir kablolama gerekmiyormu.?

|
    |
    c_a_l_99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    10 gündür beklemedeyim. Whatsapp dan bile evrakları gönderdim, görüldü geldi 2 tik ama bir Allah’ın kulu sms atmadı. Evraklar belki yarın ulaşır,umarım bu hafta hallolur bu iş, ulan İstanbul'da Avrupasinda çektiğimiz rezalete bak.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sertac-73

Evde yalın vodafone aktif. Şimdi türknet için başvursam ikinci bir kablolama gerekmiyormu.?

Gerekiyor. Ankastreden daireye yeni kablo lazım. Çünkü sıfırdan bağlanıyor
    |
    |
    |
    |

GALATASARAY
  • Yarbay
    7568 Mesaj

turk net VAE, YAPA ya da alsat sistemlerini kullanarak Turk Telekom'un alt yapısından hizmet sağlıyor

Turk Telekom belli bir noktadan sonra hattını Turk.net e devrediyor

o yüzden Turk Telekom'un alt yapısı varsa Türkiye'nin en uç noktasında bile Turknet kullanabilirsin.

bir tek turk telekom fiber kutu varsa binanda kullanamazsın
    |
    |
    okannnnnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ikinci bir abonelik istiyorsan evet gerekiyor

ama yalın vodafone u iptal edip turkneti kullanmak istiyorsan gerekmiyor

başvuru sırasında yalın internet abonesiyim dediğinde zaten senden şu an kullandığın internet servis sağlayıcısına ait hizmet numarasını istiyor

o hizmet numarası üzerinden başvuru yapıyorsun. İnternetin hiç kesilmeden hattın taşınıyor. Hiç bir kablolama işlemi yapmıyorsun.

Portun bile değişmiyor eğer şu an hali hazırda VDSL kullanıcısı isen

eğer ADSL kullanıcısı isen Turk Telekom portunu VDSL portuna takıyor.
    |
    |
    sertac-73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Detaylı bilgi için teşekkürler. Bende öyle tahmin etmiştim. Vodafone 3. Ay sonra dolacak. Şu an hızım 0.3 ile 0.6 arası yerlerde sürünüyor.arıza kaydı açtırdım. Bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 9 Ocak 2017; 6:36:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: c_a_l_99 , mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cayma bedeli karşılıyor olsa taahhüt bile verirdim

Cayma bedelini 120 liraya kadar karşılıyorlarmış. Siz ödeyip dekontu atıyormuşsunuz onlar 6 aya bölüp indirim yapıyorlarmış.

Bu arada bana önce hattınız VDSL destekliyor dediler, sonra bir daha sordum desteklemiyor dediler. Port için de aynısı oldu. Başvurmadan sağolsunlar kendilerinden soğuttular.
    |
    |
    braveheartgs43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    en güzeli fixnet arkadaşlar, taahhüt yok fiyatlarıda iyi ama şöyle bişe var telefon faturasını ayrı ödüyosunuz, evrakları yolladım doldurduktan sonra, anında açtılar interneti, ayrıca geçen bi sorun olmuştu Türktelekom sağolsun, MH ile 1 saate yakın telefonda konuştuk, adam sorunu çözmeden kapatamayız diyor, bu beni duygulandırdı ;(
    |
    |

Orijinalden alıntı: MOHER

Cayma bedelini 120 liraya kadar karşılıyorlarmış. Siz ödeyip dekontu atıyormuşsunuz onlar 6 aya bölüp indirim yapıyorlarmış.

Bu arada bana önce hattınız VDSL destekliyor dediler, sonra bir daha sordum desteklemiyor dediler. Port için de aynısı oldu. Başvurmadan sağolsunlar kendilerinden soğuttular.

Hocam taahhüt vermeden nasıl ödüyorlar cezayı? Manyak mı bunlar? Hem 1 ay ücretsiz olsun hem caymayı karşıla hem de taahhüt isteme. Olacak iş değil...

|
    |
    3009 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

quote:

Arkadaşlar süreci adım adım sizinle paylaşacağım, daha önceden hat aboneliğim yoktu.

01.01.2017 Pazar, günü online başvuru yaptım,
    02.01.2017 Pazatesi, başvuru evraklarını kargo ile gönderdim,

03.01.2017 Salı, evrakların ellerine ulaştığına dair mail geldi,
    04.01.2017 Çarşamba, aktivasyon işlemleri yapılmaya başlandı,
    05.01.2017 Perşembe, online işlemleri kontrol ettiğimde son durumun "Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz." olarak güncellendiğini gördüm.
    05.01.2017 Perşembe, TT ekipleri gelip telefon hattını bağladılar.

05.01.2017 Perşembe, online işlemleri kontrol ettiğimde son durumun "Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz." olarak güncellendiğini gördüm.
    05.01.2017 Perşembe, Turknet ten e-mail hesap bilgileri geldi ve Turknet online işlem durumu "Belgelerinizde herhangi bir eksik yok. İnternet ve telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı." olarak güncellendi.

05.01.2017 Perşembe, Turknet ten e-mail hesap bilgileri geldi ve Turknet online işlem durumu "Belgelerinizde herhangi bir eksik yok. İnternet ve telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı." olarak güncellendi.
    09.01.2017 Pazartesi, Turknet ten mesaj geldi; Başvurumun tamamlandığını, internet bağlantımın aktif olduğunu belirten mesajdan sonra ADSL kullanıcı adı ve şifresi bildirildi, şu an iş yerindeyim akşam eve geçtiğimde kullanıcı adı ve şifresini girerek deneyip burda paylaşacağım.

• Yarbay
    3327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ceza237

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

turknet fan clup işbaşında.....

fan man değilim avrupada 100mbit download 100mbit uploada beş para vermiyodum.arkadaş 60 tl ye 300mbit kullanıyordu.
    Size "BANA KALSA KAPATALIM İNTERNETLERİ" DEDİM!!!! nerenden okuyorsun
    yiyiyosa hadi kapatın.
    karşı çıkalım diyoruz yoksunuz
    kapattıralım diyoruz yoksunuz
    rekabet yaptırın diyoruz yoksunuz
    adam kalmış fan diyor
    nerenden anlıyorsan anla

size yazmamıştım bu cümleyi

|
    |
    3327 Mesaj
    Hayatımda böyle saçmalık görmedim, sabah müşteri hizmetlerini aradığımda güya ben vazgeçmişim telekom ekipleri gelip geri gitmişler neyse yeni kayıt açtılar akşama kadar bekledik gelmeyince tekrar aradım bu sefer dedikleri şey gerçekten trajik komik....

efendim bugün ekipler gelmişte ve ben istemediğim için tekrar geri göndermşim yooook artık, acaba önceki bilgiyi yeni bilgi olarakmı okudu anlamadım tekrar sordum hayır bugün saat 10 da bak bak bak saatta veriyor evet 10 da gelmişler.... biz evde bekliyoruz bu arada, 10 gündür türknet nöbeti tutuyoruz, bu kadar vatan nöbeti tutsak kahraman ilan edilşrdik . ...tekrar kayıt açtık dur bakalım...

bugün 17. gün oldu ekran görüntüsünde değişiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 9 Ocak 2017; 16:58:47 >

• Yarbay
    7568 Mesaj

Turk Telekom caydırma politikası

geldik yoklardı

geldik vazgeçtiklerini söylediler
    |
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
google reklamları
haberler
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.