Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en güzeli fixnet arkadaşlar, taahhüt yok fiyatlarıda iyi ama şöyle bişe var telefon faturasını ayrı ödüyosunuz, evrakları yolladım doldurduktan sonra, anında açtılar interneti, ayrıca geçen bi sorun olmuştu Türktelekom sağolsun, MH ile 1 saate yakın telefonda konuştuk, adam sorunu çözmeden kapatamayız diyor, bu beni duygulandırdı ;(
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOHER

Cayma bedelini 120 liraya kadar karşılıyorlarmış. Siz ödeyip dekontu atıyormuşsunuz onlar 6 aya bölüp indirim yapıyorlarmış.

Bu arada bana önce hattınız VDSL destekliyor dediler, sonra bir daha sordum desteklemiyor dediler. Port için de aynısı oldu. Başvurmadan sağolsunlar kendilerinden soğuttular.

Hocam taahhüt vermeden nasıl ödüyorlar cezayı? Manyak mı bunlar? Hem 1 ay ücretsiz olsun hem caymayı karşıla hem de taahhüt isteme. Olacak iş değil...
  • turknet fan clup işbaşında.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

quote:

Arkadaşlar süreci adım adım sizinle paylaşacağım, daha önceden hat aboneliğim yoktu.

01.01.2017 Pazar, günü online başvuru yaptım,
    02.01.2017 Pazatesi, başvuru evraklarını kargo ile gönderdim,

03.01.2017 Salı, evrakların ellerine ulaştığına dair mail geldi,
    04.01.2017 Çarşamba, aktivasyon işlemleri yapılmaya başlandı,
    05.01.2017 Perşembe, online işlemleri kontrol ettiğimde son durumun "Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz." olarak güncellendiğini gördüm.
    05.01.2017 Perşembe, TT ekipleri gelip telefon hattını bağladılar.

05.01.2017 Perşembe, online işlemleri kontrol ettiğimde son durumun "Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz." olarak güncellendiğini gördüm.
    05.01.2017 Perşembe, Turknet ten e-mail hesap bilgileri geldi ve Turknet online işlem durumu "Belgelerinizde herhangi bir eksik yok. İnternet ve telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı." olarak güncellendi.

05.01.2017 Perşembe, Turknet ten e-mail hesap bilgileri geldi ve Turknet online işlem durumu "Belgelerinizde herhangi bir eksik yok. İnternet ve telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı." olarak güncellendi.
    09.01.2017 Pazartesi, Turknet ten mesaj geldi; Başvurumun tamamlandığını, internet bağlantımın aktif olduğunu belirten mesajdan sonra ADSL kullanıcı adı ve şifresi bildirildi, şu an iş yerindeyim akşam eve geçtiğimde kullanıcı adı ve şifresini girerek deneyip burda paylaşacağım.Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• quote:

Orijinalden alıntı: ceza237

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

turknet fan clup işbaşında.....

fan man değilim avrupada 100mbit download 100mbit uploada beş para vermiyodum.arkadaş 60 tl ye 300mbit kullanıyordu.
    Size "BANA KALSA KAPATALIM İNTERNETLERİ" DEDİM!!!! nerenden okuyorsun
    yiyiyosa hadi kapatın.
    karşı çıkalım diyoruz yoksunuz
    kapattıralım diyoruz yoksunuz
    rekabet yaptırın diyoruz yoksunuz
    adam kalmış fan diyor
    nerenden anlıyorsan anla

size yazmamıştım bu cümleyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda böyle saçmalık görmedim, sabah müşteri hizmetlerini aradığımda güya ben vazgeçmişim telekom ekipleri gelip geri gitmişler neyse yeni kayıt açtılar akşama kadar bekledik gelmeyince tekrar aradım bu sefer dedikleri şey gerçekten trajik komik....

efendim bugün ekipler gelmişte ve ben istemediğim için tekrar geri göndermşim yooook artık, acaba önceki bilgiyi yeni bilgi olarakmı okudu anlamadım tekrar sordum hayır bugün saat 10 da bak bak bak saatta veriyor evet 10 da gelmişler.... biz evde bekliyoruz bu arada, 10 gündür türknet nöbeti tutuyoruz, bu kadar vatan nöbeti tutsak kahraman ilan edilşrdik . ...tekrar kayıt açtık dur bakalım...

bugün 17. gün oldu ekran görüntüsünde değişiklik yok.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 9 Ocak 2017; 16:58:47 >

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom caydırma politikası

geldik yoklardı

geldik vazgeçtiklerini söylediler
  • Arkadaslar Turknette 150 gb 59.90 lik taahhutsuz pakette upload 2 nin altinda oluyor. Bazi abonelerde 3 un uzerinde oluyormus bu nasil oluyor bilgisi olan var mi?
  • Benim işlemler bitti, sıkıntı yok, biraz uzadı ama nedeni benim sallamamam, gayet iyi bir süreçti..

Adsl en fazla 16nb sanırım test yaptim 11 çıktı download, upload ise 1,1 çıktı :) bana yeter oyunla falan işin olmuyor..

Tek sıkıntım şu smartnet in modemi var bende 8sene belki daha eski, sağlam ama modeme şifre atayamıyorum, Türk nette yardımcı olamadı modem eski klavuzu bizde yok dedi, bende madem şifre olmuyor mac adresi sınırlaması getirdim bir laptop 2 adet Android Tel için, tellerde sıkıntı yok ama laptop mac adresini yazdığım halde nete bağlanmıyor onu da ethernet yapıcam ama bu sıkıntıdan kestirmeden kurtulmanın yolu var mıdır?
  • Evraklar ellerine yarın ulaşsa ne zaman kuruluma gelirler ankarada
  • quote:

Orijinalden alıntı: pensamiento

Evraklar ellerine yarın ulaşsa ne zaman kuruluma gelirler ankarada

benimki turktelekomdan taşındı cuma teyit aldı mh cumartesi telefon pazar günü internet aktif oldu 3 gün yani
  • murattarık M kullanıcısına yanıt
    Aynen bunu bende merak ediyorum. Hızım 42, 43 megabit Upload 2 nin altında. Bazılarının dedigin gibi 3 ün üstü.
  • Annem öğlenden beridir interneti olmadığını söylüyor ve bende 1 saat önce aradım turkneti İnternette bir sıkıntı olmadığını söylüyorlar. Bunlar nasıl sisteme sahip merak ettim doğrusu.
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Cezayı onlar ödemiyor biz ödeyip dekontu gönderiyoruz. Onlarda o parayı 6 aya bölüp indirim yapıyorlar. Bir nevi 6 aylık taahhüt vermiş gibi oluyoruz. 6 aydan önce kapatırsanız zararlı olursunuz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOHER

Cezayı onlar ödemiyor biz ödeyip dekontu gönderiyoruz. Onlarda o parayı 6 aya bölüp indirim yapıyorlar. Bir nevi 6 aylık taahhüt vermiş gibi oluyoruz. 6 aydan önce kapatırsanız zararlı olursunuz yani.

Nerede yazıyor bu kural hiçbir yerde bulamadım hocam?
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Sitesindeki canlı destekten verdiler bu bilgileri bana.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar süreci adım adım sizinle paylaşacağım, daha önceden hat aboneliğim yoktu.

09.01.2017 Pazartesi, Turknet ten mesaj geldi; Başvurumun tamamlandığını, internet bağlantımın aktif olduğunu belirten mesajdan sonra ADSL kullanıcı adı ve şifresi bildirildi, şu an iş yerindeyim akşam eve geçtiğimde kullanıcı adı ve şifresini girerek deneyip burda paylaşacağım.Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

An itibariyle modeme şifremi kullanıcı adımı girdim ve kullanmaya başladım.

Değerlerim aşağıdaki şekilde

• Turk.net için basvuru yaptım,detayları ve gelişmeliri aktaracam;Size sormak istediğim soru bu vdsl2 tabir edilen fiati uygun ve hızı kaldırmak için yeterli modem markası.
  • VDSL geçişi sonrası ilk faturamda "Paket Değişikliği Farkı 9.00 TL" olarak bir fark gördüm.

Geçiş yapan arkadaşlara aynı şekilde bu ücreti faturada gördüler ve ödediler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 10 Ocak 2017; 10:21:14 >
  • Hocam sizin bağlı olduğunuz bölgede geniş bant kabinler var mı yeni nesil böyle buzdolabı gibi olanlardan ?

Birde türknet size max ne kadar hız alırsınız demişti ?
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.