Yüzbaşı
28 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar elimde bir netbook var görüntüyü televizyona aktarıyorum. Digiturk play de maç donarak gidiyor. Fakat herhangi bir televizyon kanalı açtığımda mesela trt falan görüntüde donma yok. Bilgisayar da sorun olsa diğerinide donarak izletir diye düşünüyorum. Sorun sizce ne olabilir teşekkürler
Merhaba Arkadaşlar,
Samsung harici harddiskim bozuldu. Daha doğrusu direk biçimlendirmemi istiyor. içerisinde hep aile özelliklede çocuğun
fotoğrafları var. Nasıl kurtulur diye araştırırken "7-Data Recovery " programını buldum içerisindeki tüm verileride kurtardım
yada kurtardığımı zannettim. Bütün klasörler resimler geldi fakat açmak istediğimde "Bu resim dosyası hasarlı,bozuk veya çok büyük olduğından resim açılmıyor"
uyarısı geliyor ve resmi görüntülemiyor. İsimleri boyutları herşeyi var fakat açamıyorum. Birsürü kurtarma programı denedim, resim görüntüleme programı denedim, olmadı.
Daha önce başına gelmiş veya bu dosyaları nasıl açacağımı bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler
Arkadaşlar elimde Casio ABX-68 dijital-analog kol saati var ama kasa inanılmaz kötü hale geldi. Bunu değiştirmek istedim ama Ankarada
hiçbir yerde bulamadım. Fikri olan var mı? Aynısının sıfırı da yok Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
İyi günler arkadaşlar yeğenime 2 ay önce polypad 7108 tablet almıştık
Fakat desen şifresi koymuş ve hatırlayamıyor. Gmail de hatırlanmayınca tablet öylece kaldı
araştırdım ama tablate hard formatı nasıl atacağımı bulamadım. Bu tablette ses açma kapama tuşuda yok
bilen arkadaşlar varsa nasıl yapacağını beni bu sorumluluktan kurtarırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar 2 üst kattaki komşumla ortak internet kullanıyoruz modem onun evinde
modemdeki çıkıştan evime kablo ile masaüstü bilgisayarıma bağlanıyor bu şeklde sorunsuz olarak internete
giriyorum fakat wifi ile cep telefonundan bağlanmam için hangi cihazı almalıyım. biraz araştırdım ama kafam çok karıştı
ucuz yollu bu işi nasıl hallederim bulabildiklerim bunlar
1)http://www.bizdehesapli.com/TL-WR740N
2)http://www.bimeks.com.tr/urun/126000/tp-link-tl-wr720n-150mbps-wireless-n-router.aspx
3)http://www.kliksa.com/urun/aztech-dsl5001-150-mbps-wireless-modem-router/900387768

hangisi ne işe yarıyor açıkçası bilmiyorum. Tavsiye edeceğiniz ürün varsa link ve nasıl kullanacağım konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim.
iyi formlar
Arkadaşlar yakın zamanda 3d led tv almam gerekiyor
VESTEL 42PF8175 42" 3D SMART LED TV fiyat olarak bütçeme uygun kullanan-tavsiye eden
arkadaşlardan yorum bekliyorum.
Aynı özelliklerde Vestel in 8575 modeli var ama arada 200tl fark var

VESTEL 42PF8175 Dahili Wi-Fi yok ve SMR 400Hz
VESTEL 42PF8575 Dahili Wi-Fi var ve SMR 600Hz

değer mi bilemiyorum
tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim
Arkadaşlar bayram tatilinde taşucundan kıbrısa geçmek istiyorum
yakın arkadaşım gazimagosada askerlik yapıyor. KAÇ SAAT SÜRÜYOR ve YANIMDA BULUNDURMAM GEREKEN BELGE varmıdır
birde NEKADARA PATLAR teşekkürler. iyi bayramlar
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3-4 yıl önce KAMU YÖNETİMİ bölümüne girdim ilk sene sınavlara girdem ama kaldım
2 senedir kayıt yaptırmıyorum
bu yıl üniversite sınavına girdim BİLGİ YÖNETİMİ bölümüne girmek istiyorum
bu mümkünmüdür. mümkünse nasıl bir yol izlemeliyim. tercihlerim nasıl olmalı
şimdiden teşekkürler
Sadece ve sadece yeni gelen yavrulara yer açmak için satılıktır. yerinde görülüp beğenilip alınabilir
tül vatoz beslemek zor ama çok zevkli bir iştir.Görselliği süper ticari düşünenler içinde fırsattır. şuan 2cm ile 3cm arasındadır 4. batın yavrularımı alıyorum. Sorularınıza pm le yanıtlarım iyi hobiler
fiyat :10TL (http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-akvaryum-baliklari-copcu-baliklari-albino-tul-vatoz-yavrulari-128320574/detay/ )

damızlıklar
 satılık albino TÜL VATOZ YAVRULARI

yavrular

Arkadaşlar tamamen tür değiştireceğimden tüm çikletlerimi satıyorum. Elden teslim
Beyaz prensesler 5 adet 8-10 cm- adet=12TL
 Akvaryumu boşaltıyorum/Beyaz-Sarı prenses/Papağan/Kafalı yunus

papağan balığı 2 adet 13-15 cm adet= 40TL (sürekli yumurtlar ama ben çıkartamadım)

Sarı prensesler 9 adet 7-8 cm adet=10TL
sadece 2 adet damızlık erkek kaldı
1 adet erkek kaldı

Kafalı yunus damızlık altı 13 adet 4-7 cm adet=15TL (saf ırk)
6 adet satıldı 7 adet kaldı

Kafalı yunuslar 1 erkek 12-13cm 60TL 2Dişi 9-11 cm 40 TL(biri dolu)
SATILDI

hepsini alana içerisindeki cüce vatozlar benden...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
General Mobile
Mobil cihaz
Huawei
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 938
İkinci El Bölümü Mesajları: 74
Konularının görüntülenme sayısı: 124.436 (Bu ay: 281)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.