Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben müşteriyim piyasada taahhütsüz bir sürü firma var.

Yıllardır kullanan bir müşteri olarak fiyat bir anda 21 lira zam yapılmışsa öpüp başıma koymam eleştirimi yaparım.

O ilk mesajda 75 demiştim ama sonra bakınca 16 mb olan 75,99 lira olduğu asıl zammın 85,99 lira olduğunu gördük.

Körü körüne müşteri olmayı sevmeyen bir insanım size de tavsiye ederim.

Hakkınızı arayın ve tepkinizi koyun yoksa bugün 21 lira yarın 30 lira zamla Türk Telekom mumla ararsınız.

Eski kullanıcı olsanızda VAE iseniz 21 zamlı olacak. YAPA iseniz 11 lira zamlı olacak.

Tarifede 2 seçenek var. Kullanıcı olarak bu seçeneklerden birisini seçmek zorundasınız.

Burada önemli nokta Özgür İletişim Ekstra paketi bu paket yokken birçok insan bu hizmeti upload 3 Mbps olarak 64,99 aylık olarak alırken şimdi VAE iseniz 85,99 lira aylık olarak alacak yani zam 10 lira değil 21 lira olmuş olacak.

Ya da hızınızı 16 Mb e düşürüp 10 lira zamla 75,99 ödeyeceksiniz. Yani zam yapılmış ve download hızı 35 Mb ten 16 Mb e düşürülmüş.

Aşağıda görülen 2 seçenek var ya Özgür iletişim olarak 16 Mb e kadar Limitsiz 75,99 alacaksınız ya da Özgür iletişim Ekstra olarak 100 Mb e kadar Limitsiz 85,99 alacaksınız.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Özgür İletişim Ekstra nedir?
    Aktif altyapımızda olmayan VAE üzerinden hizmet verdiğimiz müşterilerimize Özgür İletişim paketimizle AKN’siz 35 Mbps’e kadar hız sağlıyorduk. Özgür İletişim Ekstra ise VAE üzerinden hizmet verdiğimiz müşterilerimize altyapıların desteklediği hıza göre 50, 75 ve 100 Mbps’e kadar download hızlarını ve 4 Mbps’e kadar upload hızını sunduğumuz yeni paketimiz adı. Özgür İletişim Ekstra’ya geçmek için ayda sadece 10 TL fark alıyoruz. Böylece TurkNet’liler ayda 85,99 TL’ye altyapıların verdiği en yüksek download hızında kotalara takılmadan internete girebiliyor. Upload hızları da 3 Mbps’e kadardan 4 Mbps’e kadara çıkıyor. Ayrıca 1.000 dakika her yöne telefon görüşmesi Özgür İletişim Ekstra’nın içerisinde yer alıyor.
    @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 20 Mayıs 2019; 12:14:33 >

• Son noktayı koyuyoruz arkadaşlar zam eski kullanıcılarda olsa YAPA olmadığı sürece 85,99 TL olmuştur. Eski YAPA kullanıcıları destekledikleri hız kadar 75,99 ödemeye devam edecektir.

Eski kullanıcılardan kaç kişi doğru düzgün YAPA kullanıyor ki çoğu kullanıcı VAE olduğu için 85,99 zam 21 lira olmuştur.

Destek hizmetlerinden gelen cevabı ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 20 Mayıs 2019; 15:7:24 >
  • Taahhütsüz olarak uygun bir alternatif yok herhalde.peki fixnet için düşüncesi olan var mı nasıldır hizmetleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laumexs

Son noktayı koyuyoruz arkadaşlar zam eski kullanıcılarda olsa YAPA olmadığı sürece 85,99 TL olmuştur. Eski YAPA kullanıcıları destekledikleri hız kadar 75,99 ödemeye devam edecektir.

Eski kullanıcılardan kaç kişi doğru düzgün YAPA kullanıyor ki çoğu kullanıcı VAE olduğu için 85,99 zam 21 lira olmuştur.

Destek hizmetlerinden gelen cevabı ekliyorum.

Şu an oturduğum mahalleye fiber altyapı gelecek diye duymuştum. 100 mbps'e kadar 75 TL olduğu için Türknet'te kalalım dedim. Fiber gelince bile aynı fiyattan devam ederiz diye. Millenicom gibi diğer firmalar bi tık daha ucuz ama genelde 35 mbps'e kadar destekliyor. Ama Türknet'te 100 mbps için 85 TL istiyorlarsa durmanın pek bi mantığı kalmadı. Zaten 6 aydır çözülemeyen kopma problemim de var.

Kendinize iyi bakın o zaman @TurkNetDestek

• quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Şu an oturduğum mahalleye fiber altyapı gelecek diye duymuştum. 100 mbps'e kadar 75 TL olduğu için Türknet'te kalalım dedim. Fiber gelince bile aynı fiyattan devam ederiz diye. Millenicom gibi diğer firmalar bi tık daha ucuz ama genelde 35 mbps'e kadar destekliyor. Ama Türknet'te 100 mbps için 85 TL istiyorlarsa durmanın pek bi mantığı kalmadı. Zaten 6 aydır çözülemeyen kopma problemim de var.

Kendinize iyi bakın o zaman @TurkNetDestek

Alıntıları Göster
    Aynı durum bende de var. Netspeed, millenicom gibi alternatifleri bakıyorum. Bu şekilde fatura gelirse bende dahil bir çok kişi Turknet terk edecektir. Bizim için avantajı kalmıyor. Bazı arkadaşlar Turk telekom ile karşılaştırma yanılgısını düşüyor. Türk net TTNET zihniyetinden bir farkı kalmadı.

• 2 yıldır turknet kullanıyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Ancak son zamanlardaki dalgalanma ve hız problemleri canımı sıkmaya başladı. Kullandığım paket 100mbps indirme hızı 54 veriliyor. Hız testinde ise 35 mbps çıkıyor. Önceden bu değerler 75-80 civarıydı. Bu değerlere göre normal mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

2 yıldır turknet kullanıyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Ancak son zamanlardaki dalgalanma ve hız problemleri canımı sıkmaya başladı. Kullandığım paket 100mbps indirme hızı 54 veriliyor. Hız testinde ise 35 mbps çıkıyor. Önceden bu değerler 75-80 civarıydı. Bu değerlere göre normal mi sizce?

95 mbit geliyor modeme fakat şöyle bir durum var, snr margin değeri genel olarak 15 üstü olması öneriliyor problemleri minimuma indirmek adına(Kopma vs), ordaki değerlere göre evet 70 80 90 alırsın fakat aslında hattının gerçek kalitesi şu an gelen 55mbit. 35 mbit hız almanın nedeni bir takım yoğunluklar ya da başka bir şeyin sebebiyle olabilir.45+ görmen gerekir testlerde.Nadiren yaşıyorsan normaldir ama son zamanlarda sıkça yaşıyorsan turknet kaynaklı bir problemdir, ha belki de geçicidir.

• Turknet artık maalesef kedini bozdu, iki yıldır sorusuz olan internet hattım da bayram öncesi başlaya hız düşüşleri devam ediyor, destek kaydı açıyorum düzelttik diyorlar, hattınızda bir şey yok diyorlar modem bilgisayar ve telefon kaynaklı olabilir bunlara bakın diyerek geçiştiriyorlar, sabit ve stabil şekilde internet hizmeti veremiyorlar

Hattıma 75 mbps hız tanımlı turknetin verdiği hız bu

• türknet'te nakil işlemleri 42 gün sürdü. bezdirdi bizi bezdirdi. bu kadar sorumsuz bir firma görmedim.tamam kota yok taahhüt yok ama insan muhatap bulamayınca başka firmaya geçmek istiyor. satış sonrası ve müşteri hizmetleri sıfırrr. bundan sonra tövbe türknete.
  • Bu konuyu açtığım gün nasıl bir hata yapmışım , 4 sene sonra anladım valla.
  • Ersin bey ne oldu da ilk posta isyan edecek kadar sıkıntı yaşadın hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Ersin bey ne oldu da ilk posta isyan edecek kadar sıkıntı yaşadın hocam ?
    Merhaba hocam , 3 gündür evde internet yok. Bir de buraya destek konusu açmışlar 3 kere yazdım. Cevap vermediler bile. Konuyu actıgımda ankara da superonline kullanıyordum. Sonra Vodafone Superonline altyapısı kullanınca oraya geçtim. Daha sonra istanbul a gelince mecbur tt altyapısına muhtaç kaldık. Türknet e geçtim. Binada Türk Telekom luların interneti var benimki yok. Şaka gibi gerçekten. Ben böyle bir sorumsuzluk görmedim hiçbir iss den. Merak etmesinler ilk fırsatta artık bir konferansta mı olur neyde olur bu corona vakalarından sonra yetkili birine denk geleyim direkt bu işin sorumlularını şikayet edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.