Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.071
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Yanlış bilgilendirmeyin türk Telekom'da bütün kablo çekimleri vs onlar yaptı. Ben sadece modemi kurup ayarı yaptım. Türk netin dediği apartmanın giriş katından evin içine kadar olan kabloyu bağlamak size ait

Sizin söylediğinizi söyledim bende zaten. TürkNet türk telekomdan randevu alıp ankastre için bağlantıyı yaptırıyor ve buradan gerisine iki firmada karışmıyor ancak siz türk telekom yetkililerinden talep ederseniz onlar ücret karşılığında evinize kadar bağlantı yapar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Arkadaşlar süreci adım adım sizinle paylaşacağım,

01.01.2017 Pazar, günü online başvuru yaptım,
    02.01.2017 Pazatesi, başvuru evraklarını kargo ile gönderdim,

hocam sabit hattın var mı yok mu belirtsen takip ediyorum :)

Hocam sabit hattım yoktu.
    |
    |
    Geçtiğimiz gün TTNet ile olan taahhüdüm bittiği için TürkNet müşteri hizmetlerini arayıp geçiş yapmak istedim ancak otomatik ödeme talimatı karşılığında 1 ay ücretsiz kullanım hakkından sistemde ki bir sorun yüzünden yararlanamadım bugün o yaptığım başvuruyu iptal ettirip yeni bir başvuru yapmayı denedim sonuç gene aynı kredi kartlarım online işlemlere açık olmasına rağmen otomatik ödeme talimatı veremediler sistem kabul etmiyormuş yaklaşık üç kredi kartı denedik ve hepside aktif olarak online işlemlere açık olmasına rağmen olmadı acaba online işlemlerden kasıt internet bankacılığı değil mi benmi yanlış anlıyorum defalarca bu kartlardan internet üstünden alışveriş ve online işlem yaptım. Müşteri hizmetlerinden kontrol sağlayayım biz sizi arayacağız dediler bekliyoruz bakalım hala ne arayan ne soran var. Bu 1 Aylık ücretsiz kullanım hikayemi acaba diye düşünmeye başladım zaten çok fazla sorun yaşayan var forumda olmazsa TTnet ile devam etmeyi düşünüyorum.

• Yüzbaşı
    567 Mesaj

daha ekipler gelmeden önce ankastreden odama kadar kabloyu çektim.kabloyu direk rj11 çakıp modeme bağladım.başvurduktan sonrada telekomdan ekipler gelip kablonun ucunu ankastrenin içine alıp bağlamışlar geçen hafta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetGüler -- 2 Ocak 2017; 19:0:37 >
    |
    |
    rudeboytr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım mail Order açık olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Provezza. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aralık ayının 28.günü baglanan internet için 45,15TL banada fatura cıkarmışlar. İlk ay bedava olmasına ragmen şikayet kaydı oluşturdular, bakalım dönmelerini beklicez böyle saçma bir iş olamaz nasıl fatura cıkarıyorlar akıl alır gibi degil.

aynı benimde hocam.28 yada 31 aralıkta internetim resmiyette aktif hale geldi dünde fatura çıktı sistemde 45,15 tl'lik.bende beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetGüler -- 2 Ocak 2017; 19:4:38 >
    |
    |
    Canisev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

bakalım geri dönüş yapsınlarda belirttim zaten sözleşme elimde 1 ay bedava diye belirtiyor.
    |
    |
    AhmetGüler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AhmetGüler

aynı benimde hocam.28 yada 31 aralıkta internetim resmiyette aktif hale geldi dünde fatura çıktı sistemde 45,15 tl'lik.bende beklemedeyim.

İnterneti açtık diye 1-2 ay oyalarlar, açmazlar. "Bina içi kablolamanızı kontrol edin" diye suçu sizin üzerinize yıkarlar. Birde açmadıkları internete peşin fatura keserler.
    |
    |

Hangi model ttnet modemleri? Vdsl ise olur.
    |
    |
    rush10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Canisev

Aralık ayının 28.günü baglanan internet için 45,15TL banada fatura cıkarmışlar. İlk ay bedava olmasına ragmen şikayet kaydı oluşturdular, bakalım dönmelerini beklicez böyle saçma bir iş olamaz nasıl fatura cıkarıyorlar akıl alır gibi degil.

Benimde Aralık 25.de bağlandı. 45 tl yazmışlar hemen. Webden başvurmuştum kredi kartı da vermiştim. Demek ki hikaye. İlla uğraştıracaklar neyse.

|
    |

Orijinalden alıntı: vindobona

Sanırım mail Order açık olmalı

Bankayı aradım mail order'ın zaten açık olduğunu kart ile online işlem yapabileceğimi söyledi. Ayrıca müşteri temsilcisi sistem üzerinden kredi kartım ile TürkNet adıyla işlem yapılmak istendiğini ancak kartın arkasında bulunan güvenlik şifresinin üst üste üç defa yanlış girilmesinden dolayı 12 saat bloke konulduğunu söyledi. Kartın arkasında ki şifreyi her seferinde doğru girdiğimden eminim kesinlikle TürkNet'in sisteminden kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü üç ayrı kart ile denedim sonuç aynı kartlarımın arkasında ki güvenlik kodları da kabak gibi okunaklı yanlış girme ihtimalim yok. Yukarıda bazı arkadaşlar ilk ay bedava demelerine rağmen kendilerine fatura yansıtıldığını söylüyorlar bence bu bedava olayın da bir katakulli var. Bu bana abonelikten vazgeçmem için bir işaret mi yoksa :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aslanbekir

Hangi model ttnet modemleri? Vdsl ise olur.

Hocam 3-4yıllık Modem bilmiyorum vdsl olup olmadığını nasıl öğreneceğim

Adsl modem ile aldıpım hat değerleri

Alma. Gönderme

SNR marjin: 6.4 6.1 db

Hat Zayıflaması: 5.9 4.8 db

Veri Oranı: 24172 1043 kbps

Maksimum hız: 25876 1050 kbps

Güç: 14.5 12.3 dbm

CRC: 1 0

Buda vdsl modem değerleri.

|| AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
  • Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Yılbaşında 1 gün 50 gb hediye diye ortalığı yaygaraya verdiler, kullandım dün gece saat 12'yi geçer geçmez akk'ya sokmuşlar. Diyorum yanlışlık var download'ın 45 gb'ını hediye olan günde yaptım benim daha en az 30 gb hakkım olması lazım, yok düzeltemiyorlar. 3 mbit internetle iş yapmaya çalışıyorum kafayı yiycem sefilleri oynuyorum ya lanet olsun hediyesine gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColorTR -- 2 Ocak 2017; 20:22:34 >

Modemin marka ve modelini internette arattır. Kullanım kılavuzunda yazar adsl/vdsl.
    |
    |
    rush10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

63 mbps indirme hızı alabilirsin.
    |
    |
    teote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten .. yerinde adsl var hat değerleri gayet iyi olsun diye elimizden geleni yapıyoruz 20 mbps(yani rahat 16 kaldıracak) kaldıran hatta 12 mbps veriyorlar eyv oda işimizi görür diyoruz ama yok onu bile doğru,düzgün veremiyorlar yoğun saatlerde hız 3-4 mbps ne anladım böyle 150 gb akk'den rezillik.

Kaç kere geri çektim iptal dilekçesini belki bir umutla düzeltirler diye yok.

Hatta sorun var mı ? YOK.

Modemde sorun var mı ? YOK

Bilgisayar'da sorun var mı ? YOK

Her şeyi denedim adamlar açık açık hız sınırı koyuyorlar yoğunluğa göre ya TT işide olabilir ama benim sorunum değil o yüzden özellikle adsl kullananlar bir daha düşünsün bu firmayı.
    |
    |
e-ticaret
Blogio
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.