Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.185
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    5228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Ben 20 gün bekleyip iptal ettim. Boşuna beklemeyin onlarda Türk telekomdan randevu alıyor. Türk Telekom ne zaman gelirse

Ne yapayım iptal etmekte çözüm değil ki internetsiz mi kalacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba millet, birkaç aydır kullanıyorum türkneti. Hızım gayet iyi, 30-40 mbit arası fakat aynı anda birden çok işlem yaptığımda hız fena düşüyor. Örneğin bir cihazda dosya indirme işlemi yaparken başka bir cihazdan internet kullanmak istediğimde siteler yüklenmiyor ya da geç yükleniyor. Band genişliği ile mi alakalıdır nedir bunun nedeni? Modemden kaynaklı olabilir mi yoksa türknetle alakalı mı, var mı benzer durumu tecrübe eden?
    |
    |
    arkadaşlar yorumlarınız sayesinde bende türk.net abonesi oldum. ttnet aboneliğim bitmesi üzerine internetten başvuru yaptım 2 gün sonra evraklarımı teyit etmek için beni aradılar 2 gün sonra ttnet aboneliğimi ve telefon aboneliğimi iptal ettiler, gelen mesajla birlikte türk.net aboneliği aktif ettiler. toplamda 4 gün gibi bir sürede internet ve telefon kesintisi yaşamadan türk.nete geçiş yaptım. türk telekom hipernet abonesiydim 14-15mbit bağlantım vardı şimdi 28mbite çıktı belki alt yapı kaynaklıdır belki ilerki günlerde hızlanır. benim için yeterli bir hız başlangıç için memnunum. teşekkürler.
    |
    |
    Aralık ayinda TTNET VDSL den TURKNET ADSL e geçtim. TTNET online işlemlere baktığımda telefon iptal olmuş ama internet paketim hala iptal olmamış görünüyor. Hattını kapatmadan TURKNET e geçen arkadaşlar sizde durum nedir

|
    |

Orijinalden alıntı: mcankb

Evin içine kabloyu siz cekeceksiniz diyor bu nedir?

Biz eve girmiyoruz ankastreye kablo cekiyoruz kurulumu siz içerde yapacaksınız diyor

Evet doğrudur bu işlemler normalde ücretli olur türk telekom gibi firmalarda turknet bunu karsilamiyor gelen turk telekom ekiplerine soylerseniz ücret karşılığında yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hattı açılan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3007 Mesaj
    Arkadaşlar süreci adım adım sizinle paylaşacağım, daha önceden hat aboneliğim yoktu.

01.01.2017 Pazar, günü online başvuru yaptım,
    02.01.2017 Pazatesi, başvuru evraklarını kargo ile gönderdim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam0 -- 2 Ocak 2017; 17:32:1 >
    23-24 aralıkta internet üzerinden başvurup evrakları gönderdim.o tarihten beri telefon hattı tahsis edildi.Geçen hafta çarşamba gününden beri internet aktivasyonu için bekliyorum hergün aramama rağmen hızlandırma talep ediyorum kayıt bırakıp geçiyorlar.Cumartesi günü modem kullanıcı adı ve şifrem geldi ama internet yok.dsl ışığı sabit yanmıyor.Aradım arıza kaydı bıraktılar hala bekliyorum.

Ayrıca internetim 31 aralıkta resmi olarak aktif oldu ancak şuana kadar hizmeti hiç kullanamadığım gibi 1 ocak tarihli 45 lira fatura çıkardılar (!) sabrım taşmaya başladı arayıp onuda söyledim onun içinde kayıt aldılar.Bakalım işin sonu nereye varacak.
    |
    |
    bende bu gün gönderdim evrakları ellerine ulaşsın bakalım ona göre süreçi buradan yazarım
    |
    |

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Ping ne durumda beyler geçmeyi düşünüyorum

Hocam bulunduğunuz bölgeye bağlı benim 7ms......12ms arası değişiyor

hocam yurtdışı pinglerine de bakabilir misiniz acaba. özellikle almanya'ya kaç ping veriyor. oyun sunucularının çoğu almanya'da oluyor.
    hatta direk inernet explorer veya firefoxla (chrome pingi göstermiyor sanırım) aşağıdaki linkten bf4 serverlarına bakabilir misiniz ortalama ping ne durumda diye. Ben de turknet'e geçip geçmeme konusunda kararsızım çünkü. hızdan çok ping önemli benim için.

https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/

• Yüzbaşı
    824 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Arkadaşlar süreci adım adım sizinle paylaşacağım,

01.01.2017 Pazar, günü online başvuru yaptım,
    02.01.2017 Pazatesi, başvuru evraklarını kargo ile gönderdim,

hocam sabit hattın var mı yok mu belirtsen takip ediyorum :)
    bugün evraklar teslim olmuş ( kargo takipten öğrendim daha türknetin sistemine teslim edildi yazmıyor)
    sabit hat ile birlikte geçiş yapacağım bakalım süreç nasıl olucak
    (ilk ay ücretsiz kampanyasından yararlandırılmış fatura)

quote:

THK PSTN Bireysel 26/11/2016-01/12/2016 "*******3"(THK bundle paket ücreti) 1.26 TL
    THK PSTN Bireysel 01/12/2016-26/12/2016 "*******3"(THK bundle paket ücreti) 6.06 TL
    THK PSTN Bireysel 27/12/2016-01/01/2017 "*******3"(THK bundle paket ücreti) 1.46 TL
    THK PSTN Bireysel 01/01/2017-01/02/2017 "*******3"(THK bundle paket ücreti) 7.52 TL

Tam İletişim 16 Mbps’e Kadar 150 AKN Taahhütsüz 26/11/2016-01/12/2016 "*******3adsl"( Kısmi Ücret) 6.77 TL
    Tam İletişim 16 Mbps’e Kadar 150 AKN Taahhütsüz 27/12/2016-01/01/2017 "*******3adsl"(ADSL Aylık Ücret) 6.56 TL
    Tam İletişim 16 Mbps’e Kadar 150 AKN Taahhütsüz 01/12/2016-26/12/2016 "*******3adsl"(ADSL Aylık Ücret) 34.09 TL

(Adsl Aylık Ücret İndirimi) -6.77 TL
    (Adsl Aylık Ücret İndirimi) -34.09 TL
    (Bundle ses paket indirimleri) -1.26 TL
    (Bundle ses paket indirimleri) -6.06 TL

Ara Toplam 15.54TL
    KDV 2.8TL
    OIV 1.67TL

Toplam Tutar 20.01TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aniceman -- 2 Ocak 2017; 16:40:25 >
    |
    |

• Yarbay
    2250 Mesaj

Yanlış bilgilendirmeyin türk Telekom'da bütün kablo çekimleri vs onlar yaptı. Ben sadece modemi kurup ayarı yaptım. Türk netin dediği apartmanın giriş katından evin içine kadar olan kabloyu bağlamak size ait

|
    |
    blackcat67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Başka firmadan başvuruyu yapacaksınız. Hayatımda gördüğüm en dandik firma. Yinede size kalmış bekleyin.

|
    |
    D12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: refreshing

quote:

Orijinalden alıntı: xprofessorx

26 Aralık'ta başladı hizmet. 27 Ocak - 1 Şubat dönemine 45 TL fatura kesmişler. İlk ay bedava olayı tamam gibi de 5-6 gün için şaka gibi fatura çıkmış. Kayıt oluşturdum bakalım son ödemesi 21 Ocak gözüküyor baktım olmuyor yolları ayırırım. Çakallığa tahammül edemiyorum.

Hocam aynı dert bende de var.
    Bana da 45,00 TL fatura kesmişler.

Aynı dert bende de var. 13 aralık 1 ocak arasına 45 tl fatura kesildi. Müşteri hizmetleriyle konuştum. 13 aralıktan(hizmetin başladığı tarih) 13 ocağa kadar ücretsiz olacağını, 13 ocak 1 şubat arasına 45 tl fatura kesildiğini söyledi. Peki neden 45 tl dedim olması gereken 30 tldir. Kayıt oluşturdu 5 güne arayacaklar.
    |
    |

• Binbaşı
    1176 Mesaj

Ankastreden gelen kabloyu daire içine bağlattınız yada bağladınız mı?
    |
    |
    AhmetGüler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

BTK nin son düzenlemesinden sonra Turknet Nasıl bir paket yapısı sunacak ?
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert
sohbet
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.