Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Canisev

Aralık ayının 28.günü baglanan internet için 45,15TL banada fatura cıkarmışlar. İlk ay bedava olmasına ragmen şikayet kaydı oluşturdular, bakalım dönmelerini beklicez böyle saçma bir iş olamaz nasıl fatura cıkarıyorlar akıl alır gibi degil.

Benimde Aralık 25.de bağlandı. 45 tl yazmışlar hemen. Webden başvurmuştum kredi kartı da vermiştim. Demek ki hikaye. İlla uğraştıracaklar neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Sanırım mail Order açık olmalı

Bankayı aradım mail order'ın zaten açık olduğunu kart ile online işlem yapabileceğimi söyledi. Ayrıca müşteri temsilcisi sistem üzerinden kredi kartım ile TürkNet adıyla işlem yapılmak istendiğini ancak kartın arkasında bulunan güvenlik şifresinin üst üste üç defa yanlış girilmesinden dolayı 12 saat bloke konulduğunu söyledi. Kartın arkasında ki şifreyi her seferinde doğru girdiğimden eminim kesinlikle TürkNet'in sisteminden kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü üç ayrı kart ile denedim sonuç aynı kartlarımın arkasında ki güvenlik kodları da kabak gibi okunaklı yanlış girme ihtimalim yok. Yukarıda bazı arkadaşlar ilk ay bedava demelerine rağmen kendilerine fatura yansıtıldığını söylüyorlar bence bu bedava olayın da bir katakulli var. Bu bana abonelikten vazgeçmem için bir işaret mi yoksa :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanbekir

Hangi model ttnet modemleri? Vdsl ise olur.

Hocam 3-4yıllık Modem bilmiyorum vdsl olup olmadığını nasıl öğreneceğim

• Hattımın değerleri nasıl sizce? Max ne kadaralabilirim.

Adsl modem ile aldıpım hat değerleri

Alma. Gönderme

SNR marjin: 6.4 6.1 db

Hat Zayıflaması: 5.9 4.8 db

Veri Oranı: 24172 1043 kbps

Maksimum hız: 25876 1050 kbps

Güç: 14.5 12.3 dbm

CRC: 1 0

Buda vdsl modem değerleri.

• Yılbaşında 1 gün 50 gb hediye diye ortalığı yaygaraya verdiler, kullandım dün gece saat 12'yi geçer geçmez akk'ya sokmuşlar. Diyorum yanlışlık var download'ın 45 gb'ını hediye olan günde yaptım benim daha en az 30 gb hakkım olması lazım, yok düzeltemiyorlar. 3 mbit internetle iş yapmaya çalışıyorum kafayı yiycem sefilleri oynuyorum ya lanet olsun hediyesine gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColorTR -- 2 Ocak 2017; 20:22:34 >
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    Modemin marka ve modelini internette arattır. Kullanım kılavuzunda yazar adsl/vdsl.
  • teote kullanıcısına yanıt
    63 mbps indirme hızı alabilirsin.
  • Az kaldı biraz daha iyi kampanyalar olsun basacağım tahattütü tt,vodafone hepsi olur bu reziller'den bin kat iyidir.

Zaten .. yerinde adsl var hat değerleri gayet iyi olsun diye elimizden geleni yapıyoruz 20 mbps(yani rahat 16 kaldıracak) kaldıran hatta 12 mbps veriyorlar eyv oda işimizi görür diyoruz ama yok onu bile doğru,düzgün veremiyorlar yoğun saatlerde hız 3-4 mbps ne anladım böyle 150 gb akk'den rezillik.

Kaç kere geri çektim iptal dilekçesini belki bir umutla düzeltirler diye yok.

Hatta sorun var mı ? YOK.

Modemde sorun var mı ? YOK

Bilgisayar'da sorun var mı ? YOK

Her şeyi denedim adamlar açık açık hız sınırı koyuyorlar yoğunluğa göre ya TT işide olabilir ama benim sorunum değil o yüzden özellikle adsl kullananlar bir daha düşünsün bu firmayı.
  • aslanbekir A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Srn değeri internet bağlı olmadığından mı bu kada düşük?

• teote kullanıcısına yanıt
    O kadar fazla bilgim yok. Bilenler cevaplasın.
  • arkadaşlar şuan ttnet fiber kullanmaktayım ama son 1 aydır akşamları ping aşırı derece artıyor ve oyun oynanmıyor evimin alt yapısında fiber var turk.net ile kaç mbit çekerim ? konum: sakarya/hendek
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowZi*

arkadaşlar şuan ttnet fiber kullanmaktayım ama son 1 aydır akşamları ping aşırı derece artıyor ve oyun oynanmıyor evimin alt yapısında fiber var turk.net ile kaç mbit çekerim ? konum: sakarya/hendek

Turknet fiber de hizmet vermiyor. daha doğrusu ttnet fiberini diğer isslere kullandırtmıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ColorTR

Yılbaşında 1 gün 50 gb hediye diye ortalığı yaygaraya verdiler, kullandım dün gece saat 12'yi geçer geçmez akk'ya sokmuşlar. Diyorum yanlışlık var download'ın 45 gb'ını hediye olan günde yaptım benim daha en az 30 gb hakkım olması lazım, yok düzeltemiyorlar. 3 mbit internetle iş yapmaya çalışıyorum kafayı yiycem sefilleri oynuyorum ya lanet olsun hediyesine gerçekten.

Aynı sorun bende de var yılbaşı kampanyası diye 50 GB download koydum. Şimdi kota bitmiş diyorlar. Zaten 50 GB civarındaydı kota. 150 nasıl oldu anlamadım.

Turk.net almayın dememize rağmen halen ısrarla alan arkadaşlara selam olsun.

Dsmart kapattırdığıma milyon kere pişmanım... AKK bile girmiyordu :S

Turk.net internet sitesinde 95 TL fatura gözüküyor. Mobile bankacılık ile ödeme yap dediğimde 55 TL gözüküyor. Siteden ödesem 40 TL fazla ödeyeceğim.

Telefon edip memmnun musunuz diyorlar anlatıyorum kafaları basmıyor ne geri dönüş var ne özür var.Sürekli telefon ile taciz ediyorlar fatura için. Ödediğim fatura için taciz ediliyoruz. Banka üzerinden e-mail göndertiyorum geri dönüş yapılacak diyorlar yapmıyorlar.

En kısa zamanda Turk.Net den kurtulacağım.

Edit : Resimler eklendi...

Hediye 50GB 30 Aralık Cuma günü gece yarısından başlayıp,1 Ocak Pazar gece yarısına kadar kullanımda geçerlidir.(kotalı ve limitsiz hizmetler hariç) .Faydalanan müşterilerilerimize SMS ve email yoluyla bilgi verilmektedir.

Evet halen burada TURK.NET konusuna yorum atıp nasıl diye soran arkadaşlar olursa küfür etmek lazım !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 2 Ocak 2017; 21:31:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Ping ne durumda beyler geçmeyi düşünüyorum

Hocam bulunduğunuz bölgeye bağlı benim 7ms......12ms arası değişiyor

hocam yurtdışı pinglerine de bakabilir misiniz acaba. özellikle almanya'ya kaç ping veriyor. oyun sunucularının çoğu almanya'da oluyor.
    hatta direk inernet explorer veya firefoxla (chrome pingi göstermiyor sanırım) aşağıdaki linkten bf4 serverlarına bakabilir misiniz ortalama ping ne durumda diye. Ben de turknet'e geçip geçmeme konusunda kararsızım çünkü. hızdan çok ping önemli benim için.

https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/

nasıl bakılıyor resim ile anlatırsanız bakarım pek anlamıyorum .

• hocam hattın fiber rahat 50 60 mbit alırsın özgür iletişim paketine kaydol 1 ay ücretsiz bak olmadı beğenmedinmi iptal et
  • YasUo21 kullanıcısına yanıt
    Aradım olmuyormuş

• aslanbekir A kullanıcısına yanıt
    bunu nasıl hesaplıyabiliyorsunuz? merak ettim ?
  • nasıl yani?
  • khaos kullanıcısına yanıt
    Modem ayarlarından Durum sekmesinden, indirme ve yüklemede yapabileceğin maximum hızları görebilirsiniz.
  • Bunlar telefon hizmetini 1 ay olucak aktif edemediler ancak faturada telefon hizmet bedeli çıkıyor. Bu cıkan ücreti eğer telefonu aktif edemezlerse alma ihtimalimiz varmı. Telefonu kullanıcagımdan pek degilde nasıl bi telefon numarası tahsis edemezler ilginç
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.