Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1646 Mesaj

Teşekkür ederim. Srn değeri internet bağlı olmadığından mı bu kada düşük?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aslanbekir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
  • Çavuş
    44 Mesaj

O kadar fazla bilgim yok. Bilenler cevaplasın.
    |
    |
    teote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar şuan ttnet fiber kullanmaktayım ama son 1 aydır akşamları ping aşırı derece artıyor ve oyun oynanmıyor evimin alt yapısında fiber var turk.net ile kaç mbit çekerim ? konum: sakarya/hendek

Orijinalden alıntı: snowZi*

arkadaşlar şuan ttnet fiber kullanmaktayım ama son 1 aydır akşamları ping aşırı derece artıyor ve oyun oynanmıyor evimin alt yapısında fiber var turk.net ile kaç mbit çekerim ? konum: sakarya/hendek

Turknet fiber de hizmet vermiyor. daha doğrusu ttnet fiberini diğer isslere kullandırtmıyor..

|
    |

Orijinalden alıntı: ColorTR

Yılbaşında 1 gün 50 gb hediye diye ortalığı yaygaraya verdiler, kullandım dün gece saat 12'yi geçer geçmez akk'ya sokmuşlar. Diyorum yanlışlık var download'ın 45 gb'ını hediye olan günde yaptım benim daha en az 30 gb hakkım olması lazım, yok düzeltemiyorlar. 3 mbit internetle iş yapmaya çalışıyorum kafayı yiycem sefilleri oynuyorum ya lanet olsun hediyesine gerçekten.

Aynı sorun bende de var yılbaşı kampanyası diye 50 GB download koydum. Şimdi kota bitmiş diyorlar. Zaten 50 GB civarındaydı kota. 150 nasıl oldu anlamadım.

Turk.net almayın dememize rağmen halen ısrarla alan arkadaşlara selam olsun.

Dsmart kapattırdığıma milyon kere pişmanım... AKK bile girmiyordu :S

Turk.net internet sitesinde 95 TL fatura gözüküyor. Mobile bankacılık ile ödeme yap dediğimde 55 TL gözüküyor. Siteden ödesem 40 TL fazla ödeyeceğim.

Telefon edip memmnun musunuz diyorlar anlatıyorum kafaları basmıyor ne geri dönüş var ne özür var.Sürekli telefon ile taciz ediyorlar fatura için. Ödediğim fatura için taciz ediliyoruz. Banka üzerinden e-mail göndertiyorum geri dönüş yapılacak diyorlar yapmıyorlar.

En kısa zamanda Turk.Net den kurtulacağım.

Edit : Resimler eklendi...

Hediye 50GB 30 Aralık Cuma günü gece yarısından başlayıp,1 Ocak Pazar gece yarısına kadar kullanımda geçerlidir.(kotalı ve limitsiz hizmetler hariç) .Faydalanan müşterilerilerimize SMS ve email yoluyla bilgi verilmektedir.

Evet halen burada TURK.NET konusuna yorum atıp nasıl diye soran arkadaşlar olursa küfür etmek lazım !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 2 Ocak 2017; 21:31:35 >

• Yüzbaşı
    297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Ping ne durumda beyler geçmeyi düşünüyorum

Hocam bulunduğunuz bölgeye bağlı benim 7ms......12ms arası değişiyor

hocam yurtdışı pinglerine de bakabilir misiniz acaba. özellikle almanya'ya kaç ping veriyor. oyun sunucularının çoğu almanya'da oluyor.
    hatta direk inernet explorer veya firefoxla (chrome pingi göstermiyor sanırım) aşağıdaki linkten bf4 serverlarına bakabilir misiniz ortalama ping ne durumda diye. Ben de turknet'e geçip geçmeme konusunda kararsızım çünkü. hızdan çok ping önemli benim için.

https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/

nasıl bakılıyor resim ile anlatırsanız bakarım pek anlamıyorum .

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

hocam hattın fiber rahat 50 60 mbit alırsın özgür iletişim paketine kaydol 1 ay ücretsiz bak olmadı beğenmedinmi iptal et
    |
    |
    snowZi* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aradım olmuyormuş

|
    |
    YasUo21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bunu nasıl hesaplıyabiliyorsunuz? merak ettim ?
    |
    |
    aslanbekir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nasıl yani?
    |
    |
    snowZi* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Modem ayarlarından Durum sekmesinden, indirme ve yüklemede yapabileceğin maximum hızları görebilirsiniz.
    |
    |
    khaos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bunlar telefon hizmetini 1 ay olucak aktif edemediler ancak faturada telefon hizmet bedeli çıkıyor. Bu cıkan ücreti eğer telefonu aktif edemezlerse alma ihtimalimiz varmı. Telefonu kullanıcagımdan pek degilde nasıl bi telefon numarası tahsis edemezler ilginç

Muhatap bulursan belki alırsın. Müşteri ne yaparsa yapsın Türknet daima haklıdır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanbekir -- 2 Ocak 2017; 22:8:33 >
    |
    |
    ismai1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugun başvurdum evrakları kargo ile gondermemi istediler yalnız ilk ay ucretsiz hediye diye reklamları var telefondaki hic bahsetmedi sormayı unuttum bende.. evrakları göndermeden tekrar konuşsam ilk ay ucretsiz kampanyasından faydalanabilirmiyim

Aynı durumda bana 2 seçenek sunmuşlardı.

1. Seçenek:
    Başvuruyu iptal etmek istediğinizi söyleyeceksiniz.
    Epostanıza bir iptal dilekçesi yollayacaklar.
    Bu iptal dilekçesini doldurupm imzalayıp tarattıktan sonra verdikleri faksa ya da eposta adresine yolayacaksınız.
    1 hafta içerisinde başvurunuz iptal edilecek.
    Yeniden internetten başvuru yapacaksınız.

2. Seçenek:
    Evrakı göndermeyeceksiniz.
    1 ay sonra başvurunuz iptal olacak.
    Yeniden internetten başvuru yapacaksınız.
    |
    |
    kuralkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kampanyaya İnternetten başvurduysan 1 ay bedava senin hakkın. Telefonla başvurduysan bedava yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanbekir -- 2 Ocak 2017; 22:24:16 >
    |
    |
    kuralkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Müşteri hizmetlerine işiniz düşerse yandınız. Şu an 35 Mbit hız alıyorum. Hattım 50 Mbit desteklediği için yaklaşık 10 gün önce hızımın 50 Mbit'e çıkarılması başvurusunda bulundum. Az önce yeniden görüştüm. Kayıt ulaşmamış gibi birşey söyledi. Anladığım kadarıyla daha böyle bir işlemi kayda dahi almamışlar. İlk ayım bitti. Bakalım dedikleri gibi ilk ay ücretsiz olacak mı? Bir fatura sürprizi bekliyorum. Ve böyle bir sürpriz olur da iki fatura çıkarsa hapı yuttuk. Habire kayıt açıp dururlar. Artık 3 veya 5 ayda çözerler mı bilemem.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kuralkan

Bugun başvurdum evrakları kargo ile gondermemi istediler yalnız ilk ay ucretsiz hediye diye reklamları var telefondaki hic bahsetmedi sormayı unuttum bende.. evrakları göndermeden tekrar konuşsam ilk ay ucretsiz kampanyasından faydalanabilirmiyim

sizin adınıza çıkan ön başvuru formunda ilk ay bedava sobraaınsa 59.90 ibaresi yazması lazım. benimkinde yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2475 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Ping ne durumda beyler geçmeyi düşünüyorum

Hocam bulunduğunuz bölgeye bağlı benim 7ms......12ms arası değişiyor

hocam yurtdışı pinglerine de bakabilir misiniz acaba. özellikle almanya'ya kaç ping veriyor. oyun sunucularının çoğu almanya'da oluyor.
    hatta direk inernet explorer veya firefoxla (chrome pingi göstermiyor sanırım) aşağıdaki linkten bf4 serverlarına bakabilir misiniz ortalama ping ne durumda diye. Ben de turknet'e geçip geçmeme konusunda kararsızım çünkü. hızdan çok ping önemli benim için.

https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/

nasıl bakılıyor resim ile anlatırsanız bakarım pek anlamıyorum .

hocam sadece linki kopyalayıp, firefox veya internet explorer'a yapıştırıp siteyi açın.

şöyle birşey çıkacak. soldaki bayraklar serverın hangi ülkeye ait olduğunu belirtiyor. sağda ise her serverın pingini gösteriyor. alman serverlarındaki pingleri söylerseniz sevinirim.

• Teğmen
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nonatika

100 mbps'ye kadar internet olan tarifeden bizdede var ancak 16 mbps hız alabiliyorum. altyapı desteklemiyormuş. en azından 16 mbps yi 35 e falan çıkarmak için ne yapmak lazım modemi mi değiştirmek gerekiyor yoksa. fiber altyapısı mı gerekmekte.

up
üniversite
haberler
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,381
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.