Yüzbaşı
06 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 96 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu resimdeki aleti dikey tarafa monte etmek için kullanmam mümkün mü acaba? Kullandığım ekran kart gigabyte gtx 1660 super oc...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/78/6f/d6/786fd63c0ccdfd8464836f1b2c15ea06.jpg&t=0&width=480&text=1

Evet arkadaşlar bu rüya bende gerçekleşmiş oldu. Rüyaya gelirsek;

Rüyamda g-manın ara sokakta rezil 1halde olduğunu gördüm. Buradaki ben gordon muyum kendim miyim emin değilim.

Onu görünce kirli pasaklı acınacak haldeydi bunu gören g-man sinirlendi ve dönüşüm geçirdi ki o anda 1den kendimi onun bedeninde buldum.

Bu sırada hiç daha önce görmediğim 1 silah hp armor göstergeleri falan çıktı. Adamın nefreti artarken uyandım.

Şu 2 aylık süreçte kdvli(yağ, şeker, tuz...) ve kdvsiz(arpa mısır, buğday) gibi malzemeler ciddi oranda zam almakta ve bunun nedeni tüccar olduğumuz halde bilmiyoruz. Kdvsiz olarak bahsettiğim ürünlerin gümrük vergileri dahil kaldırıldı.

Arkadaşlar tvdeyken ses ve görün driverları yüklemek mümkün mü monitör gerekli mi bunun için masaüstü pcde? Hele ki onboard ekranı?
Arkadaşlar çinden yakın zamanda böyle 1 parça aldım
bunu aldım ama şu görünen uç benimkine uymadığı için yatay tipli olandan aldım. Soruma gelicek olursak bu ucu taktığımda pcie yeri bunları besleyebilir mi? Hm76 anakart kendinden 3.0 destekli şayet portu mevcut değil.
Dvd rwnin çektiği güç 1.5a olduğuna göre yapılabilinirse usb 3.0 ile 3.1arasında güç çıkışı sağlanabilir diye düşünüyorum ama herkesin bildiği gibi böyle 1 şeyi yabancılar bile düşünmemiştir. Yine de sormak istiyorum laptopa bağlanan bu kablo yerini usb 3.0 çıkışı yapmak mümkün olur mu acaba?
Arkadaşlar laptopta wifi kartını değiştirmiştim ama pc aniden kapanınca(elektrik vs) açıldığında wifi açılmıyor şayet pcyi tamamen kapanıp açana kadar bunun nedenini ve çözümünü önerebilir misiniz? Ac destekli wifi kartı takacağım yine de
Arkadaşlar kurulum sırasında ara sıra ekran gider ya benimkinde ilk olduğunda tak diye whea uncorrectable error veriyor... Şu soruyu da cevaplarsanız sevinirim Amdnin hd 7600m ekran kartı aygıt yöneticisinde yok oldu. Hp g6 2204st notebook. Format attım üstelik
6 temmuz 2019’da başlayacak ve 12 gün sürecek olan, ülke sınırlarımız içerisinde düzenlenmiş ilk bike-packing yarışı.

-ilk rakibin sensin! önce kendini geçmelisin!
sloganıyla ilk defa bu yaz start alacak yarışmanın ülkemizin bisiklet sporu kültürüne büyük bir katkı sunacağını düşünüyorum.

Yarışma artvin/hopa’dan başlayıp, antalya/kemer’de sonlanacak. başlangıç ve bitiş noktaları arasındaki, samsun ve çanakkale kontrol noktalarına uğramak koşulu ile, gidilecek rota tamamen yarışmacının inisiyatifine kalmış.

Rota en kısa yoldan yaklaşık 2250km. en uzun yoldan ise yaklaşık 2600km.

Yarışmanın ödülü ise başlı başına kendinle verdiğin mücadelenin sonucu yarışmayı bitirmek! Tabii derece yapanlara ve diğer yarışmacılara da yarışma sonunda güzel sürprizler olacak!

Son olarak, Trans Türkiye Ultra Bisiklet yarışının ülkemiz adına gelenekselleşmesini ve uluslararası yabancı katılım adına da rağbet görmesini umuyor; kazasız, belasız, güzelce sonuçlanan bir başlangıç diliyorum.

yarışma hakkındaki detaylara sitesinden bakabilirsiniz: Trans Türkiye Ultra Bisiklet Yarışı
Forum linkimiz Trans Türkiye Ultra Bike Race
Arkadaşlar googleda arama yaparken buldumç Sizde destek olursanız çok sevinirim...
PAYPAL'i Türkiye'de tekrar aktif olsun! ←yazıya tıklayarak
Hakkında
Meslek: işçi
İlgi Alanları: pc oyunları
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
turkcell
ISS
Türk Telekom
Steam
Steam
Xbox Live GamerTag
JusTiMeS61
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
TP-Link
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.404
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 39.802 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.