Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam, ben hala bekliyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline sozlesmemde bıtıyor cok az kaldı bu ayda gorelım hattımda kesılme yavaslama vs olursa bende gececegım kullanan arkadaslar memnunlarmı hala kocaelıde kullanan varmı ?
  • 3 haftaya bende bağlatmayı düşünüyorum Şanlıurfa'da inşallah verimli olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İLK AY 60 TL'DEN AZ FATURA GELENLER OKUSUN

Arkadaşlar faturalar ayin 1'inden 1'ine kesiliyor. Bu yuzden ay ortasinda gecerseniz ayin geri kalani icin fatura oduyorsunuz, sonraki ay ucretsiz sayiliyor. Misal siz bu ayin 15 inde turknete gecis yaptiniz, turknet kasim icin 30 tl fatura cikarip aralik ayini ucretsiz sayacak.

İLK AY 60 TL'DEN AZ FATURA GELENLER OKUSUN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Tamam mantikli ancak kartan cekilemedi diye mesaj geldikten sonra fatura kisminda faturada görünmüyor diyor arkadaslar. Nasil odeyecekler bu yarim aylik faturayi?

• Arkadaşlar abonelik iptali dilekçesini yazıp resmini cekip mail olarak gönderebilirsin dedi müşteri hizmetleri bende 1 saat önce gönderdim geçerli olurmu dediği şekilde yaptım bu şekilde mail olarak gönderip aboneliği iptal olan var mı?

• Kendi yaşadığım süreci anlatayım.

22 Eylül'de geçiş yaptım. Ekimin ortalarından itibaren birkaç kez 15 tl civarı çekme girişiminde bulundular, ama ortada fatura yoktu. Mh'yi arayıp sordum, önceki mesajda anlattığımı açıklayıp "Fatura ayın 1'inde kesiliyor" dediler. Hakikaten de öyle oldu. Kesilir kesilmez de ödeyebilmem mümkün olmadı, çünkü internetten veya atm'den ödemeyi denediğimde "kayıtlı borç bulunmamaktadır" yazısı çıktı. Tekrar mh'ye sorduğumda "henüz muhasebeleştirilmemiş" dendi. 1 hafta sonra (bugün) nihayet hem 15 tl'lik eylül faturasını, hem de bu ayın (kasım ayı, malum ön ödemeli) 60 tl'lik faturasını ödeyebildim. Tavsiyem mobil uygulamasını indirin, ana ekranında "şu kadar borcunuz var" mesajı çıkana kadar elleşmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 8 Kasım 2016; 22:59:27 >
  • Herkes yazmış, ben de tecrübelerini aktarayım. Ben eski bir apartmanda yeni taşındım, TTnet üzerinden kullanan biri vardı. Ben ilk defa sıfırdan başlattım.

- 3 Kasım Perşembe PTT ile evrakları gönderdim. 9 TL aldılar.
    - 5 Kasım Cumertesi Türknet ten Evraklar ulaştı mesajı geldi.
    - 7 Kasım Pazartesi Türk telekom dan yetkili geldi, telefon hattını girişten ve ev içinden kontrol edip aktif etti.
    - 8 Kasım Salı , Türk Net internet şifrelerini sms ile yolladı. kendi kablosuz TP link modemimi bağladım.

Ve Şua saat itibari ile Türknet İnternet ile bağlantımı sağladım :)

Bizi o kadar sorun ile uğraşmaya alıştırmışlar ki bu kadar hızlı ve sorunsuz olması şaşırttı. Belki de olması gereken budur. Umarım sorunsuz devam ederiz.

Kartaltepe - Bayrampaşa - İstanbul bölgesindeyim. Maalesef mahallede sadece adsl var max 16 mbit demişlerdi. Şimdilik ilk aldığım sonuçlar böyle. Yine bunun sorumlusu TTnet maalesef. Şimdilik durum bu.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZTurk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 8 Kasım 2016; 23:32:2 >

• Bugün evrakları gönderdim evde sabit hattımız ve taahhütü bitmiş d-smart net mevcut umarım süreç hızlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Kendi yaşadığım süreci anlatayım.

22 Eylül'de geçiş yaptım. Ekimin ortalarından itibaren birkaç kez 15 tl civarı çekme girişiminde bulundular, ama ortada fatura yoktu. Mh'yi arayıp sordum, önceki mesajda anlattığımı açıklayıp "Fatura ayın 1'inde kesiliyor" dediler. Hakikaten de öyle oldu. Kesilir kesilmez de ödeyebilmem mümkün olmadı, çünkü internetten veya atm'den ödemeyi denediğimde "kayıtlı borç bulunmamaktadır" yazısı çıktı. Tekrar mh'ye sorduğumda "henüz muhasebeleştirilmemiş" dendi. 1 hafta sonra (bugün) nihayet hem 15 tl'lik eylül faturasını, hem de bu ayın (kasım ayı, malum ön ödemeli) 60 tl'lik faturasını ödeyebildim. Tavsiyem mobil uygulamasını indirin, ana ekranında "şu kadar borcunuz var" mesajı çıkana kadar elleşmeyin.

benim internetim 29 eylulde aktif oldu ve suan 43 ve 59 tl lik 2 fatura var ben de ilk ay ucretsiz kampanyasindan yararlandim. boyle seyler yaptiklari icin sanal kartimi girmistim sisteme simdi de bu sorunla ugrasiyorum zaten ilk ay ucretsiz olan kismin 21 gununde internet yoktu cep telefonumu kullandim onun faturasi kabardi

• speedyrazors kullanıcısına yanıt
    Sizin durum kötü olmuş gerçekten

• horcrux_07 kullanıcısına yanıt
    Hızı falan nasıl hocam ? Ve anladığım kadarıyla modemi biz mi satın alıyoruz ? Biz alıyorsak ne tür birşey olmalı ?

• İlk ay ücretsizdi banada fatura çıkarmışlar. Sanal kartı girmiştim. Mesaj geldi çekilemedi diye. Faturamı ve neyin ücretlendirildiğini faturada görmeden ödemiyeceğimi belirttim. Fatura bekliyorum.

Ekleme: Nasıl bir firma ise adamlar muhasebede fatura oluşturmadan kredi kartından para çekiyorlar. Bu suç mu değilmi araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 9 Kasım 2016; 9:28:39 >
  • En uygun hangi Kargo ile gönderilebilir evraklar arkadaşlar ?

• khedira_34 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar bugün bende başvuru yapıcam internet hattı benim üzerime sabit telefon annemin üzerine nasıl bir yol izlemem gerekiyor ?teşekküler

• Arkadaşlar az önce Türknetten bu mesajlar geldi. Nedir bilen var mı?
    http://hizliresim.com/XdVJEj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo__mboy -- 9 Kasım 2016; 9:51:52 >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    suç değil hocam. fatura kesilmeden öne ödeme alınabilir. Büyük ihtimalle onlarda kendilerini garanti altına almaya çalışıyor. çünkü fatura kesildikten sonra ödeme alamamak daha büyük külfet onlar için. aslında amaç kredi kartının durumunu sorgulamak. rutine bağlandıktan sonra faturadan sonra ödeme alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

suç değil hocam. fatura kesilmeden öne ödeme alınabilir. Büyük ihtimalle onlarda kendilerini garanti altına almaya çalışıyor. çünkü fatura kesildikten sonra ödeme alamamak daha büyük külfet onlar için. aslında amaç kredi kartının durumunu sorgulamak. rutine bağlandıktan sonra faturadan sonra ödeme alırlar.

Yaptıkları tamamen usulsüz ve yasalara aykırı.....
    Başka bir örneği yok...
    Sırf bu ön ödeme soygunu yüzünden çok müşteri kaybettiler, mesela beni....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    hocam ben ticari olarak düşünüyorum o yüzden yasal dedim. örneğin biz sıkıntılı bir müşteriye mal satacağımız zaman önce ödemeyi havale ile yapmasını isteriz. ödeme geldikten sonra malzemeyi gelip alabilirsin deriz. malzeme ile irsaliyesini alır ve gider. isterse malzemeyi almaz parası bizde kalır ama sistemlerde alacaklı olarak gözükür.
  • bu arada 4 Kasım cuma günü evrak yolladım. Evde değildim şimdi telekom ekibi aradı hattı kutuya getirdik ve işaretledik. turktelekomdan almadığınız için eve çekmiyoruz dediler. Türkneti arayın onlar halleder. adama etme eyleme abi dedim ama fayda etmedi. turknet gelmez ise elektrikçi çağırın dedi.

hattı tespitini evden kısa devre yapıp aşağıdan avometre ile tespit etmek mümkün mü dür?
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.