Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
19.109
Cevap
219
Favori
718.222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    754 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Altyapı şuan 16 mbit destekliyormuş. Daha fazla almanın yolu yok değil mi arkadaşlar..
    quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Altyapı şuan 16 mbit destekliyormuş. Daha fazla almanın yolu yok değil mi arkadaşlar..

Açık adres bilgilerinde desteklediği maksimum altyapıyı görüntüleyebiliyoruz hocam. Özel mesajdan bilgi iletmen yeterli

Hocam merhabalar 05.10.2016 tarihinde internetim açıldı. Bugün mesaj geldi 50tl kredi kartımdan tahsil edildi. Daha 1 ay ücretsiz kullanım 3 gün önce doldu neden ücret kesildi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert

Mavi / Beyaz / Gri kablo var sanırım gelen kablo içinden. Genelde kırmızı/yeşil oluyor 2li bağlantıda. Gri ile Maviyi kısa devre yaparsan bulursun büyük bir ihtimalle.
    https://www.endustripazar.com/Products/NUMERIS-TELEFON-PRIZI-RJ11-SIVA-ALTI-KARRE-SERISI-VIKO.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 8 Kasım 2016; 13:41:55 >
    |
    |
    OmeaR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • 1 ay önce internetten kredi kartıyla "ilk ay bedava kampanyası" ile başvurusunu yapıp bağlattığım abonelik için kredi kartımdan an itibariyle 49 liralık çekim denemesi yapıldı. Forumdan deneyimli olduğum için mail order ve internet alışverişine kapatmıştım kartı ve parayı tahsil edemediler. Bankadan da çekim denemesi olduğu ve başarız olduğu ile ilgili mesaj geldi. Daha sonra turknetten mesaj geldi "bağlandığı tarihten bugüne kadar geçen 49 liralık kısmi fatura kredi kartınızdan tahsil edilememiştir" diye. İnternetten ve müşteri hizmetlerinden fatura gözükmüyor. Hangi parayı tahsil etmeye çalışıyorlar?

Mh aradığımda ses kaydını aldığımı en baştan söyledim kendilerine ve "banka çekmiş mi parayı öyle bir kayıt var mı? sistemsel hata olabilir zaten çeksek de iade olurdu" diyorlar. Sözleşme maddelerine aykırı hem de usulsüz "faturası çıkartılmadan" müşterinin parasını almaya çalışıyorlar. Daha önce çok kişi yaşadı aynı şeyi forumdan.

İnsanları aptal yerine koymak çok yanlış. Stratejik Yönetim masterı yapmış biri olarak iç işleyişlerini az buçuk biliyorum. Fatura çıkartamazlar sözleşmeye aykırı. Eğer parası çekilen vatandaş durumu fark edemezse ne ala para cepte. Oldu ki farketti sistemsel hata deyip para iade. Şimdi başsavcı tanıdıklar avukatlık büroları vs. bizimde tanıdığımız 3-5 kişi var. Tüm ses kayıtları vs. Turk.net çalışanının bilgisi dahilinde elimde. Uğraşılır mı bunlarla?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    870 Mesaj

Hocam faturalar ön ödemeli mi? Yani kullanacak oldugumuz ayin parasini onceden mi yatiriyoruz?

|
    |
    Bahsedilenler: doominsert

GALATASARAY
  • Er
    2 Mesaj
    Arkadaşlar türknet'i iki defa kullandım.

2 yıl önce abonesiydim gayet hızlı ve güzeldi ama sözleşme imzalamıştım.başka bir eve taşındığımda evde internet varmış ve kiraya dahilmiş bu yüzden sözleşmeyi bozdum.276 tl ceza ödedim.

sonra binanın internet aboneliği iptal edildi.

şimdi tekrar bu sözünü ettğiniz kampanyaya başvurdum.şuan kullanıyorum sözleşme yok.aylık 59 tl.ilk ay bedava.

hız saniyede 1,5 mb civarı filmler o civarda iniyor bulunduğum bölgede.

kısaca ben türkneti tavsiye ederim.

ttnet'in sözleşme fesih maddesleri çok ağır.okumadan abone olmayın.herkese saygılar.
    |
    |
    |
    |

|
    |

Keşke para iadesi isteseydin. Muhtemelen fatura cikacak Kasım da ve yine ugrasacaksin.

|
    |
    _DarthVader_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    515 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Müşteri hizmetleri ile görüştüm saçmalık ama kasım da kullandığımın ücretini almayacaklarmış :) Büyük ihtimal para iadesi yapmamak için.
    quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Müşteri hizmetleri ile görüştüm saçmalık ama kasım da kullandığımın ücretini almayacaklarmış :) Büyük ihtimal para iadesi yapmamak için.

pes bu nasıl firma ya. veresiye defteri yazan bakkal bile daha profesyonel yönetiliyor. ben de derhal verdiğim kredi kartımın sanal harcama kısmını 0 yaptım.
    hatta bu güvensizlik yüzünden yeni kredi kartı bile talep edebilirim.

Yok hocam peşini bırakmam şuan okuldayım yarın halledeceğim inşallah

|
    |
    henryerdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şirkette tek sorun şirketi yönetenlerin beceriksizliği, umursamazlığı. İşlemleri takip eden yok çalışanlar kafasına göre çalışıyor.

|
    |
    onurguner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de yeni aboneyim. Henüz bir ayı doldurmadım. Ama çağrı merkezinden sorduğumda ön ödemeli olduğunu söylemişlerdi.
    |
    |
    henryerdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün numara tahsisi için başvurulmasının 6. günü. Sabırsız olduğumu düşünenler olabilir. 1 yıl altyapı bekledim. Altyapı henüz gelmişken internetimin bana taahhüt edilen sürede baglanmasını istiyorum.

Paramla rezil oldum. Yarın iptal için başvuracağım.

Mh operatörü diyorki "başka servis sağlayıcıya da başvursanız bekleyeceksiniz"

Ya binada benle aynı zamanda tt'ye başvuranlar şimdi çatır çatır kullanıyor.

Aynı durumu ben de yaşadım kredi kartındaki hatadan dolayı ücret tahsil edilememiştir diye mesaj geldi. Online işlem merkezinde fatura görünmüyor. Bakalım tatsız bir süprizle karşılaşmayız umarım.

|
    |
    118sexen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba xxxx Bey, aktivasyon süreci genel olarak 3 ila 5 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda yerleşik operatör kaynaklı gecikmeler yaşanabilmektedir.

|
    |

Evraklar derken abonelik sözleşmesi ve hizmet talep formu kastediliyor. Başvuru yaptıktan sonra evrakların çıktısını alıp imzalayıp TürkNet'e göndermeniz gerekiyor.
    |
    |
    agmerhamto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

Bugün numara tahsisi için başvurulmasının 6. günü. Sabırsız olduğumu düşünenler olabilir. 1 yıl altyapı bekledim. Altyapı henüz gelmişken internetimin bana taahhüt edilen sürede baglanmasını istiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

TürkNet'in belki de en büyük sıkıntısı ilk bağlantı süresi. Sözleşmede 20 gün yazıyor. Sorduğunuzda genellikle 3-5 gün diyorlar. Nerede oturuyorsunuz?

• Yüzbaşı
    288 Mesaj

Ankara

|
    |
    merhaba50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.