Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.892
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    11899 Mesaj

Geçen ay kota sıfırlanmadan 2 gün önce 150 GB geçmiştim ayın 1 de sıfırlandı upload hızım çok daha iyi duruma geldi şuan.
    |
    |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Teğmen
    102 Mesaj
    51200 mbps hız tanımlı hatta. wifi ile 49mb alabiliyorum. Biraz uğraştırdı ama suanda değerler çok güzel.
    modem TP-LINK TD-W9980 bimeksten 245 tlye aldım geçen hafta
    |
    |

Orijinalden alıntı: rush10

Arkadaşlar süperonline yakında bitiyor fiber kullanıyordum. Bunun fiberi var mı yoksa tatmin eder mi hızı. 75gb akk vardı süperonline da 10.günde bitiyor

Merhaba hocam, fiber hızında VDSL hizmeti sunuyoruz. Altyapınızın desteklemesi durumunda tabiki isterseniz altyapının desteklediği maksimum hız için adres bilgilerini özel mesaj üzerinden iletebilir misin ?
    |
    |

Hocam evraklari cuma gunu yolladim arayan soran olmadi hala. Bi kontrol eder misin sıkıntı olup olmadığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henryerdem -- 7 Kasım 2016; 13:29:05 >
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Abone olmak için aradığımda altyapı var dediler 75 mb'e kadar destekliyor dediler 14 ekim de evrakları gönderdim 18 ekim de evraklar ulaştı 2 kasim'a randevu verildi numara tanımlandı 2 kasımda geldiler hattı bağladılar 2 gün içinde kullanıcı adı ve şifre geldi kurulum yaptım internet yok 5 kasımda aradım altyapı olmadığı icin hizmet veremediklerini soylediler aboneliğimi iptal ettiler abone olmadan önce var diyorlar abone olduktan sonra yok diyorlar bu nasıl iş anlamadım bulundugum yerde şu an sadece türk telekom fiber altyapı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam evraklari cuma gunu yolladim arayan soran olmadi hala. Bi kontrol eder misin sıkıntı olup olmadığını

Hocam özel mesajdan abonelik bilgilerinizle birlikte itebilir misiniz?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sercan3734

Abone olmak için aradığımda altyapı var dediler 75 mb'e kadar destekliyor dediler 14 ekim de evrakları gönderdim 18 ekim de evraklar ulaştı 2 kasim'a randevu verildi numara tanımlandı 2 kasımda geldiler hattı bağladılar 2 gün içinde kullanıcı adı ve şifre geldi kurulum yaptım internet yok 5 kasımda aradım altyapı olmadığı icin hizmet veremediklerini soylediler aboneliğimi iptal ettiler abone olmadan önce var diyorlar abone olduktan sonra yok diyorlar bu nasıl iş anlamadım bulundugum yerde şu an sadece türk telekom fiber altyapı var.

Merhaba, VDSL altyapı sorgulaması anlık olarak kontrol ediliyor. Ancak port tahsis aşamasında günlük bazla tahsis yapılıyor. Örnek vermek gerekirse sabah itibariyle adres üzerinden alt yapı kontrol yapılıyor. Aynı gün içerisinde port değişikliği yada abonelik başlatılması durumunda port kapasitesinden kaynaklı sorun yaşanabiliyor. Ancak en sağlıklı bilgiyi yine saha ekipleri iletecektir.

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Merhaba iyice kafam karıştı bu işlerden her müşteri temsilcisi farklı şeyler söylüyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Orijinalden alıntı: sercan3734

Merhaba, VDSL altyapı sorgulaması anlık olarak kontrol ediliyor. Ancak port tahsis aşamasında günlük bazla tahsis yapılıyor. Örnek vermek gerekirse sabah itibariyle adres üzerinden alt yapı kontrol yapılıyor. Aynı gün içerisinde port değişikliği yada abonelik başlatılması durumunda port kapasitesinden kaynaklı sorun yaşanabiliyor. Ancak en sağlıklı bilgiyi yine saha ekipleri iletecektir.

Bu varsayıma göre sabah vdsl abonesi olan öğleden sonra adsl konumuna düşecek.... Hooop çıkar vdsl modemi, tak adsl modemi, komik bir açıklama olmadımı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 7 Kasım 2016; 16:05:56 >
    |
    |

• Er
    13 Mesaj
    Ayin 4 unde sozlesme turknete ulasti hafta sonu girdi araya bugun de turktelekom kabloyu bagladi ve yarin internetin acilacagini soyledi gayet hizli bence.

31 ekimde evraklar ulaştı. Hala numara tahsisi diyorlar.

Görüştüğüm bi mh operatörü 3 ila 5 gün diyor. Diğeri 6 iş günü diyor. Ya yalan beyan var, ya oyalama ya da en iyimser tahminle iki mhden biri yanlış biliyor.

Şu ülkede işler neden hep böyle yürüyor.

Sanki bana firma hibe ediyor birşeyleri ya da bağışta bulunuyor.

|
    |
    Bahsedilenler: doominsert
    ben ttnet kullanıyordum bugün sözleşmem bitti ve iptal ettirdim şimdi turknet düşünüyorum vdsl 2 modemim var ve ttnette 24 megabitlik paket kullanıyordum bayan bana max 75 megabit alabilirsiniz dedi ? ayrıyeten herhangi port , hat vb sorunu olur mu ? evraklar derken kasıt nedir ?
    Arkadaşlar Halihazırda ttnet adsl kullaniyorum, sabit telefon ile. Turknete vdsl olarak basvurdum. Ayni kablodan gelecek mi vdsl yoksa telekom ekipleri gelip kabloyla ilgili bi islem yapacaklar mi?

|
    |

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj

Hocam benimki de 3 Kasımda ellerine ulaştı. Bu sabah gelip bağlantıyı yaptılar. Telefon 5-6 saat sonra aktif oldu. Şimdi de Adsl sinyali bekliyorum. Tüm endişelerime rağmen işlemler sorunsuz ilerliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    rmzn7134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: agmerhamto

ben ttnet kullanıyordum bugün sözleşmem bitti ve iptal ettirdim şimdi turknet düşünüyorum vdsl 2 modemim var ve ttnette 24 megabitlik paket kullanıyordum bayan bana max 75 megabit alabilirsiniz dedi ? ayrıyeten herhangi port , hat vb sorunu olur mu ? evraklar derken kasıt nedir ?

Aynı hatayı bende yaptim.
    İptal edince elektrikçi çağırma falan ayni seye çıkıyor. Turknete taşıyın hem netsiz kalmazsiniz hemde kablo ankastreyle ugrasmazsiniz.

|
    |
  • Er
    13 Mesaj

Ben telefonu kullanmiyacagim icin baglatmadim hocam yarin neti acariz dediler bekleyip gorcez

|
    |
    excusemebut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Umarım sorunsuz halledilir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    rmzn7134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam eve gelen Rj11 prizindeki kablo bu şekilde. 4 daire olan apartmanda sadece 1 kişi net kullandığı için 3 kablo boşta. Kabloların içinden 3 tane renkli ince kablo çıkıyor ve bu ince kablolardan birini kablonun etrafına dolamışlar boşta olan 3 kablonun hepsinde. Arkadaştan cihazı aldım alttaki boşta olan kabloları kısa devre yaptım prizdeki kabloların hepsini denedim bulamadım. Ne yapmam gerekiyor? Binada muhtemelen cat5 kablolama çekili Priz benim kafamı karıştırdı ilk defa karşılaştım.

|
    |
    ibo3182 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,424
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.