Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.069
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1599 Mesaj

Acaba küçük illerde mi böyle bir sıkıntı yaşanıyor diye sormuştum. Ben de Yenimahalle'de oturuyorum. Yaklaşık 1 ay önce abone olmuştum. Hattım 4 günde açıldı.(C.tesi evraklar ulaştı. Salı günü bağlandı.)
    |
    |
    SvlyMmt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de yenimahalledeyim .. bence her şey tesaduflere bağlı firmada.. ciddiyet yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    merhaba50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu nasıl bir firma.. Defalarca arıza kaydı bıraktım. Hala çözemediler !!
    |
    |
    Dün telefon hattım aktif oldu. Müşteri hizmetlerini ilk aramamda santrale port yerleştirileceğini ve daha sonra internet sinyalinin verileceği söylendi. Bu günkü görüşmede ise adıma Adsl başvurusu yapılacağı söylendi. Bu işlemler tahmini olarak kaç gün sürer ve nasıl takip edebilirim. Müşteri hizmetleri bu konuda bilgileri olmadığını söyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam soyle isliyor, diyelim ki ayin 6 sinda aboneliginiz basladi. O ayin kalan 24 gunu icin ucret aliniyor, bir sonraki ay icin fatura cikmiyor. Ben de 22 eylulde baslayan aboneligimin 8 gunu icin 15 tl odedim, ekim ayi icinse fatura cikmadi.

|
    |
    118sexen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hocam internet bağlantınız sağlandı mı?

|
    |
    rmzn7134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sercan3734

Abone olmak için aradığımda altyapı var dediler 75 mb'e kadar destekliyor dediler 14 ekim de evrakları gönderdim 18 ekim de evraklar ulaştı 2 kasim'a randevu verildi numara tanımlandı 2 kasımda geldiler hattı bağladılar 2 gün içinde kullanıcı adı ve şifre geldi kurulum yaptım internet yok 5 kasımda aradım altyapı olmadığı icin hizmet veremediklerini soylediler aboneliğimi iptal ettiler abone olmadan önce var diyorlar abone olduktan sonra yok diyorlar bu nasıl iş anlamadım bulundugum yerde şu an sadece türk telekom fiber altyapı var.

2 saat önce de bu mesajı gönderdiler
    Yasamis oldugunuz ariza altyapi ekiplerimiz tarafindan kontrol edilmistir. Bina girisine kadar sorun olmadigi, bina icinden modeme kadar olan kablolamada sorun oldugu tespit edilmistir. Bina ici kablolamanizi bir elektrikciden destek alip kontrol ettirmenizi rica ederiz bunlar nasıl bir kafa yaşıyor acaba merak ediyorum abone olmadan vdsl var dediler abone oldum aradım altyapımiz olmadığı için hizmet veremiyoruz dediler 2 saat önce de bu mesajı attılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan3734 -- 8 Kasım 2016; 20:45:40 >
    |
    |

• Er
    13 Mesaj

Evet hocam an itibariyle modemi musteri hiz. ile telefon yardimi ile kurdum ve internet baglantisi saglandi. Ayrica musteri hizmetleri cok yardim etti saolsun. Sizinki ne oldu baglandimi

|
    |
    excusemebut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun hocam, ben hala bekliyorum..

|
    |
    rmzn7134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    İLK AY 60 TL'DEN AZ FATURA GELENLER OKUSUN

Arkadaşlar faturalar ayin 1'inden 1'ine kesiliyor. Bu yuzden ay ortasinda gecerseniz ayin geri kalani icin fatura oduyorsunuz, sonraki ay ucretsiz sayiliyor. Misal siz bu ayin 15 inde turknete gecis yaptiniz, turknet kasim icin 30 tl fatura cikarip aralik ayini ucretsiz sayacak.

İLK AY 60 TL'DEN AZ FATURA GELENLER OKUSUN

Tamam mantikli ancak kartan cekilemedi diye mesaj geldikten sonra fatura kisminda faturada görünmüyor diyor arkadaslar. Nasil odeyecekler bu yarim aylik faturayi?

|
    |
    480mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Arkadaşlar abonelik iptali dilekçesini yazıp resmini cekip mail olarak gönderebilirsin dedi müşteri hizmetleri bende 1 saat önce gönderdim geçerli olurmu dediği şekilde yaptım bu şekilde mail olarak gönderip aboneliği iptal olan var mı?

Kendi yaşadığım süreci anlatayım.

22 Eylül'de geçiş yaptım. Ekimin ortalarından itibaren birkaç kez 15 tl civarı çekme girişiminde bulundular, ama ortada fatura yoktu. Mh'yi arayıp sordum, önceki mesajda anlattığımı açıklayıp "Fatura ayın 1'inde kesiliyor" dediler. Hakikaten de öyle oldu. Kesilir kesilmez de ödeyebilmem mümkün olmadı, çünkü internetten veya atm'den ödemeyi denediğimde "kayıtlı borç bulunmamaktadır" yazısı çıktı. Tekrar mh'ye sorduğumda "henüz muhasebeleştirilmemiş" dendi. 1 hafta sonra (bugün) nihayet hem 15 tl'lik eylül faturasını, hem de bu ayın (kasım ayı, malum ön ödemeli) 60 tl'lik faturasını ödeyebildim. Tavsiyem mobil uygulamasını indirin, ana ekranında "şu kadar borcunuz var" mesajı çıkana kadar elleşmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 8 Kasım 2016; 22:59:27 >
    |
    |
    henryerdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- 3 Kasım Perşembe PTT ile evrakları gönderdim. 9 TL aldılar.
    - 5 Kasım Cumertesi Türknet ten Evraklar ulaştı mesajı geldi.
    - 7 Kasım Pazartesi Türk telekom dan yetkili geldi, telefon hattını girişten ve ev içinden kontrol edip aktif etti.
    - 8 Kasım Salı , Türk Net internet şifrelerini sms ile yolladı. kendi kablosuz TP link modemimi bağladım.

Ve Şua saat itibari ile Türknet İnternet ile bağlantımı sağladım :)

Bizi o kadar sorun ile uğraşmaya alıştırmışlar ki bu kadar hızlı ve sorunsuz olması şaşırttı. Belki de olması gereken budur. Umarım sorunsuz devam ederiz.

Kartaltepe - Bayrampaşa - İstanbul bölgesindeyim. Maalesef mahallede sadece adsl var max 16 mbit demişlerdi. Şimdilik ilk aldığım sonuçlar böyle. Yine bunun sorumlusu TTnet maalesef. Şimdilik durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 8 Kasım 2016; 23:32:2 >
    |
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Bugün evrakları gönderdim evde sabit hattımız ve taahhütü bitmiş d-smart net mevcut umarım süreç hızlı olur.

Orijinalden alıntı: 480mrt

Kendi yaşadığım süreci anlatayım.

22 Eylül'de geçiş yaptım. Ekimin ortalarından itibaren birkaç kez 15 tl civarı çekme girişiminde bulundular, ama ortada fatura yoktu. Mh'yi arayıp sordum, önceki mesajda anlattığımı açıklayıp "Fatura ayın 1'inde kesiliyor" dediler. Hakikaten de öyle oldu. Kesilir kesilmez de ödeyebilmem mümkün olmadı, çünkü internetten veya atm'den ödemeyi denediğimde "kayıtlı borç bulunmamaktadır" yazısı çıktı. Tekrar mh'ye sorduğumda "henüz muhasebeleştirilmemiş" dendi. 1 hafta sonra (bugün) nihayet hem 15 tl'lik eylül faturasını, hem de bu ayın (kasım ayı, malum ön ödemeli) 60 tl'lik faturasını ödeyebildim. Tavsiyem mobil uygulamasını indirin, ana ekranında "şu kadar borcunuz var" mesajı çıkana kadar elleşmeyin.

benim internetim 29 eylulde aktif oldu ve suan 43 ve 59 tl lik 2 fatura var ben de ilk ay ucretsiz kampanyasindan yararlandim. boyle seyler yaptiklari icin sanal kartimi girmistim sisteme simdi de bu sorunla ugrasiyorum zaten ilk ay ucretsiz olan kismin 21 gununde internet yoktu cep telefonumu kullandim onun faturasi kabardi

• Binbaşı
    1867 Mesaj

Sizin durum kötü olmuş gerçekten

|
    |
    speedyrazors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
son dakika
haberler
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,365
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.