Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bağlanmadan online işlemlere girebiliyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Bende 14 Ekim de evrakları gönderdim 2 kasımda geldiler hattı bağladılar bugünde şifrem geldi müşteri hizmetlerini aradım fiber olduğu için hizmet veremiyorlarmis üyeliğimi iptal ediyorlar musteri hizmetleri tam bir rezalet her biri farklı birşeyler soyluyor kimi port yok diyor kimi fiber iyice kafam karıştı superonline kullaniyordum 1 ay oldu tasinali superonline aradim nakil işlemi için onlarda altyapıları olmadigi için hizmet veremedikleri için üyeliğimi iptal ediceklerini söylediler fakat 2 kasımda türknet hattı bagladıktan sonra internet açıldı superonline bende şaşırdım alt yapı yok diyor superonline 2 gün superonline uzerinden kullandım iyice kafam karıştı yalınadsl internet 16 MB paket kullanıyorum hız testinde 20 MB hız vardı alt yapımız yok diyorlar Internet var şimdi Türk Telekom fiber olan yerde başka issler hizmet veremiyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan3734 -- 4 Kasım 2016; 23:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Ben bağlanmadan online işlemlere girebiliyordum

Hocam girebiliyorumda TARİFE ve KULLANIM kısmındaki İnternet Paketi Kullanım Detayı bölümünde bir şey göremiyorum
    Paket Hızı: Mbps
    Paket AKN: 0 GB
    Paket Kota: Kotasız
    Paket Kullanımı: GB
    AKN Sıfırlama Tarihi:
    AKN Aşım Tarihi:
    Kota Aşım Tarihi: -

Bu şekilde gözüküyor yani.Siz bağlattıktan sonra direk buradan güncel kullanım bilgilerinizi görebiliyor muydunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan3734

Bende 14 Ekim de evrakları gönderdim 2 kasımda geldiler hattı bağladılar bugünde şifrem geldi müşteri hizmetlerini aradım fiber olduğu için hizmet veremiyorlarmis üyeliğimi iptal ediyorlar musteri hizmetleri tam bir rezalet her biri farklı birşeyler soyluyor kimi port yok diyor kimi fiber iyice kafam karıştı superonline kullaniyordum 1 ay oldu tasinali superonline aradim nakil işlemi için onlarda altyapıları olmadigi için hizmet veremedikleri için üyeliğimi iptal ediceklerini söylediler fakat 2 kasımda türknet hattı bagladıktan sonra internet açıldı superonline bende şaşırdım alt yapı yok diyor superonline 2 gün superonline uzerinden kullandım iyice kafam karıştı yalınadsl internet 16 MB paket kullanıyorum hız testinde 20 MB hız vardı alt yapımız yok diyorlar Internet var şimdi Türk Telekom fiber olan yerde başka issler hizmet veremiyormu

kiralamasına izin verirse kullanırlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Arkadaşlar birşey soracağım, bugün telefonla başvuru yaptım, hemen aktivasyon yapmışlar, şimdi vazgeçtim telefon ettim iptal için 2 işgünü içinde arayacaklarmış...
    Kredi kartı bilgisi girdik fatura falan yazarmı bu adamlar şimdi.
    Abone olurken çok hızlı ama vazgeçince bir sürü prosedür....

ttnet bitiyo sandım 15 güne bende sizin gibi bugün başvurdum evrak beklemiyim diye. kredi kartı bilgisinid girdim hemen mailime göndermişler bilgileri çıktı alıp yollayın diye.
    fakat ttneti aradım taahüt 40 güne bitiyomuş. bende sizinle aynı durumdayım. fakat bi sorun olucağını sanmıyorum. sonuçta çıkıları alıp imzalıyıp yollamadıkki. o kredi kartı almalarıda 1 aylık ücretsiz içindi. zaten güvenli 3 haneyi falanda tuşluyarak girildiği için bi üçkağıtcılıkta olmaz. yani 2 durumdada bence sıkıntı yok. ben 1 ay sonra başvururum artık.

• Khang kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adınızı nasıl yazıyorsunuz? Tc ile giriş yapınız.

• Port olmadığından başvuru yapamıyorum. turknet telekoma başvurun port için diyor. telekoma gittim abonelik açın işleminizi başlatalım diyor anlatamadım kadına, kısaca turknet bunlara bunlarda turknet başvurmalı diyor yada bizde abonelik açın port isteği ancak öyle olurmuş. En son telekom müşteri hizmetlerini aradımda dilekçe verip çıktım. Bakalım hayırlısı. Birde vodafoneda şansımı deniycem yazaraım gelişmeleri.
  • Sıfırdan aboneliklerde Türk Telekom personeli hattı eve kadar kontrol etmiyor mu? Turk.net MH elektrikçi çağır yaptır diyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    bizim millet çok çakal kazıklamada dünyada birincisi ikinci el sitelerde telekomdan aldıkları modemlere hemi de bazıları açılmış kullanılmış sanırsın altın mağazadan pahalı 150 200 çekenler var ttnet olmayan orjinali bile kampanyalarda 100 lere düşüyor zamaN GEÇTİKÇE TEKNOLOJİ YENİLENDİKÇE DAHA DA DÜŞECEK ulan sonuçta 24 ay taahhüte bedava aldın ondan önce taahhütü bozman durumunda parasını ödersin oda senin sorunun adsl modemler sıfırı 30 40 tl biri ikinci el sitede 200 yazmış adsl modeme bir teknoloji marketten 250 ye aldım diye de not yazmış vay anasını adsl modemlerin ikinci eli 5 10 15 20 ye sat öp başına koy
  • hadi bakalım bende bugün basvurumu yaptım. inşallah sorun yaşamam. egerki baglanmayacak gibi olur ise 14 gün dolmadan bitirmeyi düşünüyorum üyeligi. not: evrakları yarın gönderecegim.
  • Yarın basvurunun 10. Günü olacak. Herhangi bir bedel odemeden iptal edebiliyor muyum

• Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Geçen ay kota sıfırlanmadan 2 gün önce 150 GB geçmiştim ayın 1 de sıfırlandı upload hızım çok daha iyi duruma geldi şuan.
  • 51200 mbps hız tanımlı hatta. wifi ile 49mb alabiliyorum. Biraz uğraştırdı ama suanda değerler çok güzel.
    modem TP-LINK TD-W9980 bimeksten 245 tlye aldım geçen hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Arkadaşlar süperonline yakında bitiyor fiber kullanıyordum. Bunun fiberi var mı yoksa tatmin eder mi hızı. 75gb akk vardı süperonline da 10.günde bitiyor

Merhaba hocam, fiber hızında VDSL hizmeti sunuyoruz. Altyapınızın desteklemesi durumunda tabiki isterseniz altyapının desteklediği maksimum hız için adres bilgilerini özel mesaj üzerinden iletebilir misin ?
  • Hocam evraklari cuma gunu yolladim arayan soran olmadi hala. Bi kontrol eder misin sıkıntı olup olmadığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 7 Kasım 2016; 13:29:05 >
  • Abone olmak için aradığımda altyapı var dediler 75 mb'e kadar destekliyor dediler 14 ekim de evrakları gönderdim 18 ekim de evraklar ulaştı 2 kasim'a randevu verildi numara tanımlandı 2 kasımda geldiler hattı bağladılar 2 gün içinde kullanıcı adı ve şifre geldi kurulum yaptım internet yok 5 kasımda aradım altyapı olmadığı icin hizmet veremediklerini soylediler aboneliğimi iptal ettiler abone olmadan önce var diyorlar abone olduktan sonra yok diyorlar bu nasıl iş anlamadım bulundugum yerde şu an sadece türk telekom fiber altyapı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Hocam evraklari cuma gunu yolladim arayan soran olmadi hala. Bi kontrol eder misin sıkıntı olup olmadığını

Hocam özel mesajdan abonelik bilgilerinizle birlikte itebilir misiniz?
  • quote:

Abone olmak için aradığımda altyapı var dediler 75 mb'e kadar destekliyor dediler 14 ekim de evrakları gönderdim 18 ekim de evraklar ulaştı 2 kasim'a randevu verildi numara tanımlandı 2 kasımda geldiler hattı bağladılar 2 gün içinde kullanıcı adı ve şifre geldi kurulum yaptım internet yok 5 kasımda aradım altyapı olmadığı icin hizmet veremediklerini soylediler aboneliğimi iptal ettiler abone olmadan önce var diyorlar abone olduktan sonra yok diyorlar bu nasıl iş anlamadım bulundugum yerde şu an sadece türk telekom fiber altyapı var.

Merhaba, VDSL altyapı sorgulaması anlık olarak kontrol ediliyor. Ancak port tahsis aşamasında günlük bazla tahsis yapılıyor. Örnek vermek gerekirse sabah itibariyle adres üzerinden alt yapı kontrol yapılıyor. Aynı gün içerisinde port değişikliği yada abonelik başlatılması durumunda port kapasitesinden kaynaklı sorun yaşanabiliyor. Ancak en sağlıklı bilgiyi yine saha ekipleri iletecektir.

• Merhaba iyice kafam karıştı bu işlerden her müşteri temsilcisi farklı şeyler söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Abone olmak için aradığımda altyapı var dediler 75 mb'e kadar destekliyor dediler 14 ekim de evrakları gönderdim 18 ekim de evraklar ulaştı 2 kasim'a randevu verildi numara tanımlandı 2 kasımda geldiler hattı bağladılar 2 gün içinde kullanıcı adı ve şifre geldi kurulum yaptım internet yok 5 kasımda aradım altyapı olmadığı icin hizmet veremediklerini soylediler aboneliğimi iptal ettiler abone olmadan önce var diyorlar abone olduktan sonra yok diyorlar bu nasıl iş anlamadım bulundugum yerde şu an sadece türk telekom fiber altyapı var.

Merhaba, VDSL altyapı sorgulaması anlık olarak kontrol ediliyor. Ancak port tahsis aşamasında günlük bazla tahsis yapılıyor. Örnek vermek gerekirse sabah itibariyle adres üzerinden alt yapı kontrol yapılıyor. Aynı gün içerisinde port değişikliği yada abonelik başlatılması durumunda port kapasitesinden kaynaklı sorun yaşanabiliyor. Ancak en sağlıklı bilgiyi yine saha ekipleri iletecektir.

Bu varsayıma göre sabah vdsl abonesi olan öğleden sonra adsl konumuna düşecek.... Hooop çıkar vdsl modemi, tak adsl modemi, komik bir açıklama olmadımı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 7 Kasım 2016; 16:05:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.