Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.917
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    49 Mesaj
    Lanet bir firma uzak durun. Defalarca hız şikayetinde bulunmama rağmen sorunu gidermediler. Bana ilk önce binamızın tesisatı sorunlu dediler gittim alt kutudan modeme kadar tek kablo yaptırdım olmadı sonra sizin ev kutuya uzak dediler maksimum 4 mbps alırsın dediler eyvallah dedim ama maksimum 1.5 mbps nedir arkadaş hangi çağdayız hayır yaşadığım yer Konyanın göbeği merkezdeyim. Üst komşum 10 gün önce superonline bağlattı geçen hız testi yaptırdım 7 mbps çıktı. Kesinlikle tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Herkes olumsuz yazmış hep ama ben baya memnunum hiç netin gittiğini görmedim daha arada sadece upload da sıkıntı yaşadım. Örnek vericek olursam whatsappdan falan resim video gönderince yükleme yapmadı ama düzeliyor arada bir yapıyor. Hızda hiç sıkıntı yaşamadım kotada iyi gidiyor 10 gün sonra yenilenicek 80 gb harçama yapmışım 150 gb ideal geldi. İnşallah bozmazlar böyle devam ederiz. Buda hız testim.

http://www.speedtest.net/my-result/i/1843396007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paulo Coelho -- 3 Kasım 2016; 20:27:04 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Telefonun bağlanması uzun sürebilir, biraz da şans belki de. Benim telefon 2 haftadır bağlanmadı daha.

Telefon çok da lazım değil internet iyi olsun da. Beğenmezsek çeker gideriz

|
    |

Apple iPhone 6S 64 GB Silver | Aerial7 TANK Eclipse
    PENTAX K-5 & K-10D Grand Prix
    Apple MacBook Pro
    Lancia Delta 1.6 otm
  • Binbaşı
    1378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Hangi modeli ne kadara aldiniz link alabilir miyim ? Adsl konusunda sikinti yok da dandik bakir kablolarin 35-40 mbit hızı verebileceğini düşünmüyorum tuhaf geliyor bana. Eger kopma sorunu olursa modem patlar elimde. Nasil bor yol izlesem bilemedim. Adsl deneyip sonra vdsl'e geçme talebim olsa hemen sistem üzerinden geçiş sağlanır mı ki ?

Vdsl ye geçiş hemen gerçekleşti. Fakat hızı arttırıyor lar. Biz sizle 35 mbit sözleşme imzaladık diyorlar. Hat 55 mbit kadar destekliyor. Zaten hızdan da kırpıyorlar.

Modemi TP-LINK w9970 101 TL outlet teknosadan aldım dün airties 5750 134 TL satıldı kaçırdım. TeknoSA outlet takip ediniz

• Yarbay
    10799 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Telefonun bağlanması uzun sürebilir, biraz da şans belki de. Benim telefon 2 haftadır bağlanmadı daha.

Telefon çok da lazım değil internet iyi olsun da. Beğenmezsek çeker gideriz

Aynen internet daha önemli, ama 1000 dk kullanma hakkı varken onu da kullanmak iyi olurdu. İnternet olmasa Türknet çekilmez.

Cepteki dakikalar bitmiyo hocam

|
    |

Apple iPhone 6S 64 GB Silver | Aerial7 TANK Eclipse
    PENTAX K-5 & K-10D Grand Prix
    Apple MacBook Pro
    Lancia Delta 1.6 otm

• Yarbay
    4313 Mesaj

Bana da 35 destekliyor dediler. Superonline ve Vodafone 45 destekliyor dedi. Geçiş hemen saglaniyorsa ben de simdilik adsl actirayim o vakit. Telefonla hallettiler mi hemen geçişi ? Tekrar mi belge yolladiniz ?

Teknosa outlet icin bir link var midir ve ürünler teshir midir ?

|
    |
    gulnare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Binbaşı
    1378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Bana da 35 destekliyor dediler. Superonline ve Vodafone 45 destekliyor dedi. Geçiş hemen saglaniyorsa ben de simdilik adsl actirayim o vakit. Telefonla hallettiler mi hemen geçişi ? Tekrar mi belge yolladiniz ?

Teknosa outlet icin bir link var midir ve ürünler teshir midir ?

35 dedilerse üstünü vermiyor. Hat aslında çok rahat 45i kaldırır. Bunlarda böyle değişik bir firma. 1 telefon ile 2 saatte geçirdiler vdsl ye. Önceden 16 adsl ile 13 alıyordum şimdi 35 ile 26 mbit alıyorum. Bunlarda böyle değişik firma. Hız var alamazsın alırsın hızı kısar. Hat vardır bağlamaz.

|
    |
    Kullanıyorum, su anlık memnunum

|
    |
    Bende dun itibariyle evraklari gondererek basvurdum bakalim ne olacak.begenmezsem ttnet karsilama kampanyasi var farkli bi saglayicidan gelince 10 ay 30tl ondirim diye ona gecerim diye dusunuorum

|
    |
    Evrakları görderdikten sonra yaklaşık bir hafta içinde sorunsuz şekilde internetim açıldı.Adsl başvurusu yapmıştım ilk bağlandığı an 4mb hız verdiler müşteri hizmetlerini aradım; hattınız en fazla 8mb'te kadar hız verebiliyor dedi konuştuğum bayan ben de tamam öyle yapın dedim.

Sonra ki gün modemden alabileceğim max hıza, değerlere vs. baktım hattımın 16'ya kadar alabileceğimi gördüm tekrar aradım şuan 2 haftadır 16mb'de sorunsuzca kullanıyorum gayet memnunum bir sorun çıkmazsa.Yer Samsun Merkezde
    |
    |
    |
    |

Yeni Dslam kutularında vdsl ve adsl portları bir dedi görevli. Ben ilk başvurduğumda vdsl modem olmadığından adsl ye başvurdum. Tt ekibi evin içine kadar geldi. Hatta kendileri bir fiş bile hediye etti. O arada vdsl modem bulmuştum. Gelen ekibe vdsl ye geçeceğimi 2 bir iş olmamasını vdsl portuna bağlamalarını istedim. 3 hafta adsl kullandım. 2 saatte vdsl geçiş sağladılar. Hemde akşam vakti.

|
    |
    hayata gülümse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet 5 iş gününü devirdik bekliyoruz bakalım açsınlar diye

|
    |
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    merhaba,

salı itibariyle turk.net internet hattımı açtı. turk.net web üzerinde sırasında 77 Mb hız vereceğini söylemesini karşın aşağıdaki değerleri alıyorum. Modemin arayüzünden kontrol ettiğim 76772/4095 görülmek olup speedtest 57.98 Mb üzerinde çıkamadım.

Bilgisayar; Download: 57.18 Upload: 1.59
    Iphone ; Download: 56.08 Upload: 1.61
    Ipad ; Download: 57.98 Upload: 1.63

aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? çözüm için ne yaptınız?

10.11.2016 'da sözleşmem bitiyor TTnet ile şuan hala sözleşmem devam ediyor ozaman 09.11.2016 günü için randevumu yenilediler. Şuan onaylarsanız sözleşmeden doğan haklarını ödemek zorunda kalırsınız dediler.

Şimdi gidip TTnet'i ayın 10unda kapatsam mı. ? Yoksa Sözleşmem bittiği için Turk.net'e geçişimde problem olmaz değil mi ?
    Bilgisi olan varmı ?
    |
    |

Bu modem nasıldır ? Pusudayım N11 Çekleri ile almak istiyorum.

#BarışKazanacak
  • Yarbay
    4313 Mesaj

Download oldukça iyi. Bari Upload'ı 2-2.2 bandında verselermiş. Çözemezsiniz muhtemelen bu sorunu çünkü kırpıyor Turknet hattın alabileceği hızdan. Sorun yaşamadan kullanırsanız cillop gibi.
    |
    |
    krevitz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#BarışKazanacak
  • Yüzbaşı
    927 Mesaj
    arkadaşlar 180 tl ye ZTE ZXHN H267N modem veriyorlar. Bu modemi kullanan varmı. akakcede 350tl ye gözüküyor fiyat
    |
    |

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    vodafone ve türknet e başvuru yaptım fakat port yok diye red ettiler türk telekomu aradıgımda gelir baglarız hatta fiber hat var ondan faydalanırsınız cevabını veriyor sorun nedir?
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,388
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.