Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.163
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
Mesaj
 • Onbaşı
  35 Mesaj

  Antalya'dan gönderdim hocam zahmet edip gidip aras ile göndersem olacakmış ya neyse artık.
  |
  |
  hayata gülümse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  LEONARDO DA VINCI
 • Binbaşı
  1306 Mesaj
  Merhaba arkadaşlar,  https://turk.net/online-islemler/#/home adresinde oturum açınca Abonelik Sözleşmesi Değişikliği Hakkında Bilgilendirme diye bir satır çıkıyor. IE, EDGE, Chrome'da açmayı denedim; ama açamadım. Ne yazdığını bilen-gören var mı?  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  316 Mesaj
  Eveet, evraklarım 14 ünde ellerine ulaştı bekle bekle... en sonunda port yok deyip aktivasyonunuzu yapamıyoruz dediler. İşin garibi yeni taşınan komşularım Türk Telekom'a benden sora başvurdular ve İnternetleri var şu an. Onlara var bana mı yok bu port. Ayrıca 1 Eylul'de de TT'a port yok diye de başvuru yapmıştım port açılması için. Ne biçim iştir anlamadım, 3 aydır port bekliyoruz, böyle böyle senelerce port mu bekleyeceğiz arkadaşlar? Var mı böyle bir sorunla karşılaşıp çözüme ulaşan?
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2267 Mesaj

  quote:

  Değerli Abonemiz,

  Şirketimiz ile imzalamış olduğunuz Abonelik Sözleşmesi’nin “Fiziksel Gereklilikler”, “Kabul Edilebilir Kullanım Şartlarının İhlali” ve “Hizmetin Durdurulması ve Kapatılmasına Yönelik Esaslar” başlıklı maddeleri sözleşmeyi imzalamış olduğunuz tarihten itibaren geçerli olmak üzere ve lehinize olacak şekilde yeniden düzenlenmiştir.

  İlgili maddelerin yeniden düzenlenmiş güncel hallerine ekte yer verilmiş olup, ilgili maddelerin önceki hallerinin Abonelik Sözleşmesi’ni imzaladığınız tarihten itibaren kesin hükümsüz olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla

  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.  5.2 Fiziksel Gereklilikler

  TURKNET, Hizmetin talep edildiği bölgede bağlantı için gerekli olan altyapının uygun olması halinde hizmet tesisini gerçekleştirecektir.

  TURKNET, ABONE’ye hizmet verebilmek için gerekli olan hattı hazır hale getirmesine rağmen, ABONE’nin verilen adresin yetersiz veya yanlış olması, bina için kablolamanın uygun olmaması, gerekli abone cihazlarının hazır olmaması, BBK kodunun belirtilmemesi ve benzeri gibi hizmeti alabilmesi için gereken koşulları sağlayamaması sebebiyle hizmetten yararlanamaması durumunda tüm sorumluluk ABONE’ye aittir. Böyle bir durumda ABONE, adına port tahsisi yapılmışsa bununla ilgili TURKNET’in katlanmış olduğu tüm masrafları TURKNET’e ödemekle yükümlüdür.


  6.3 Kabul Edilebilir Kullanım Şartlarının İhlali

  ABONE, internet ortamındaki haber gruplarında ve sohbet ortamlarında göndereceği elektronik posta mesajlarında kanunlara veya ahlaka aykırı herhangi bir amaç güden toplu tanıtım, postalama ve benzeri aktivitelerde bulunamaz. Hakaret, pornografi, yasadışı, içerikler barındıran mesajlar gönderemez. ABONE’nin hattını spam (istenmeyen mesaj) ve başkalarına zarar verici dış müdahale amaçlı olarak kullandığı tespit edilir ve ABONE söz konusu durumu düzeltmeye yanaşmazsa, ortaya çıkabilecek her türlü zarar ve ziyan ABONE’ye ait olmak üzere hizmetine son verilir.

  ABONE internet erişim hizmetinden yararlanırken, başta Elektronik Haberleşme Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, markalar, patent hakları gibi fikri ve sınaî haklara ilişkin mevzuat hükümleri olmak üzere ilgili tüm hukuki düzenlemelerin hükümlerini ihlal etmemeyi işbu Sözleşme ile kabul etmiştir.

  ABONE, yasalarla kendisine yüklenen ve/veya ileride ihdas edilecek her türlü yükümlülükleri yerine getirmeyi taahhüt eder. Bu madde kapsamındaki ihlallerle ilgili yapılan bildirimde belirtilen süre sonunda ilgili ihlalin ABONE tarafından giderilmemesi halinde TURKNET’in işbu Sözleşme’yi tek taraflı olarak feshetme hakkı saklıdır. ABONE, ihlalden dolayı TURKNET ve 3. kişilerin uğramış olduğu her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür.


  7.6 Hizmetin Durdurulması ve Kapatılmasına Yönelik Esaslar

  ABONE’nin varsa gecikme faizi ile birlikte tahakkuk eden ücretleri faturada belirtilen son ödeme tarihinden itibaren 3 gün içerisinde ödememesi halinde TURKNET hizmeti kısıtlama veya durdurma hakkına sahiptir. Aboneliğin feshi ve hat iptalleri halleri hariç olmak üzere hizmetin kısıtlanması veya durdurulması durumlarında ABONE’nin yapacağı ödemenin TURKNET’e ulaşmasını müteakip en geç 1 gün içinde ABONE’ye seçmiş olduğu tarife ve kampanya şartları doğrultusunda hizmetin sunumuna devam edilir.

  ABONE’nin faturasını ödememesi nedeniyle hizmetinin durdurulmuş olması, ABONE’nin tercih etmiş olduğu tarifedeki kullanmış olduğu hizmetin faturalandırılmasına ve kullandığı hizmetin ücretinin talep edilmesine engel teşkil etmez.

  TURKNET, hizmet kullanımının mutat kullanım düzeyinin çok üzerinde olması veya hukuka aykırı ya da hileli bir faaliyetin varlığı konusunda haklı bir şüphenin bulunması durumlarında ABONE’ye bilgi vererek hizmeti kısıtlayabilir veya durdurabilir. Bu durumlarda TURKNET’in ABONE’den ara ödeme talep etme hakkı saklıdır.

  ABONE’nin hizmet bedelini ödeme yükümlüğü ile işbu Sözleşme’den doğan diğer yükümlülüklerini yapılacak bildirime istinaden verilen süre içerisinde yerine getirmemesi halinde TURKNET’in işbu Sözleşmeyi feshetme hakkı saklıdır.
  |
  |
  sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  492 Mesaj
  Turknet Pişmanlıktır!

  4 aydır turknetteyim.Abone olurken ne kadar sıkıntı çıkarsalarda 4 ay boyunca internetimde bir sıkıntı yaşamadım.2 gün şehir dışına çıktım.Geldiğimde internet 2-5dk bir kopma yaşanıyor.Telefonda hiç ses yok.Şikayetvar.com da bu şikayet sıkça belirtilmiş.Müşteri hizmetlerini aradım splitter ı çıkarın direk bağlayın dediler.Yaptım bağlandı ama 5dk sonra yine kopmalar yaşandı.2 gün içinde kontrol edilecek dış hattınızda bir sorun varsa size iletiriz dediler ama şikayetvar.com da aynı sorun için benzer cevaplar verildiği yazılmış.Yani arayıp iç tesisatınız sorunlu tesisatınızı yenileyin diyecekler.Peki be Allahın kulu iç tesisatta sorun varda 4 aydır neden sorun yoktu diyeceğim bende...


  Sorun düzelmezse hemen iptal ederim aboneliğimi....
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  27 Mesaj

  Hocam sizin iş ne oldu? bende yarın evrakları gönderecem bizim durum sizle aynı çünkü.
  |
  |
  Tugayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yarbay
  2556 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mert594

  Arkadaşlar uzun uzun anlatmak isterdim ancak illallah ettim bu turknet'ten tek söyliyceğim 2 ay uğraş ve giden 60 lirayı en son haram olsun diyerek aboneliğimi iptal ettirdim müşteri hizmetleri arıza kaydı açmaktan başka hiç birşey yapmıyor kullanamadığım hizmetten para aldılar şimdi uydunet bağlattım kafam rahat 25 mb hız 150gb akn +kablo tv yayını 1 yıl tahahütle 64 lira Türknetle uğraştığımıza değmez

  uydunette sorgu yaptım da binamin yaninda ki bina da var. ama bizim binanin numarasi yazmiyor. Nasil ogrenebiliriz hizmet alabilecegimizi?  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  4458 Mesaj
  62 gündür aktivasyon bekliyorum.
  Dün kadının biri aradı, altyapınız fiber olduğundan iptal edicez dedi. TC kimliği sordu, iptal ettirmek istemiyorum dedim. Azarlamaya başladı resmen. Onay verseniz de, vermeseniz de iptal edicez demeye başladı. O zaman niye onay istiyorsunuz ki diyince yasal olarak iptal edebiliyoruz dedi. Hangi yasaya dayanıyorsunuz diyince iyice cazgırlaștı. Resmen azar işittim kadından. Benim dosyama o bakıyormuş. Yani sürekli aynı kadınla muhatap olucam.

  Kendisi 1 ay önce de arayıp aynı şeyleri zırvalamıștı fakat onay vermediğim için iptal edemediler.
  İş inada bindi artık. O internet bağlanacak!  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Binbaşı
  1543 Mesaj

  Telefon hattımdaki sorun çözüldü internet ise ara ara küçük küçük kesilmeler yaşatmaya devam ediyor şimdi onu düzeltmek için mücadele vereceğim  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Colomb17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yarbay
  3076 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: faruk

  62 gündür aktivasyon bekliyorum.
  Dün kadının biri aradı, altyapınız fiber olduğundan iptal edicez dedi. TC kimliği sordu, iptal ettirmek istemiyorum dedim. Azarlamaya başladı resmen. Onay verseniz de, vermeseniz de iptal edicez demeye başladı. O zaman niye onay istiyorsunuz ki diyince yasal olarak iptal edebiliyoruz dedi. Hangi yasaya dayanıyorsunuz diyince iyice cazgırlaștı. Resmen azar işittim kadından. Benim dosyama o bakıyormuş. Yani sürekli aynı kadınla muhatap olucam.

  Kendisi 1 ay önce de arayıp aynı şeyleri zırvalamıștı fakat onay vermediğim için iptal edemediler.
  İş inada bindi artık. O internet bağlanacak!

  Hocam, bu adamlar altyapıyı türk telekomdan kiralıyorlar. Altyapı eğer fiberse TT kimseye kiraya vermiyor. Hiçbir sağlayıcı ile bağlatamıyorsunuz.
  Tamam kadın terbiyesizin tekiymiş ama sizin de neden 62 gündür beklediğiniz ortada, bence bi 62 daha beklersiniz..  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  4458 Mesaj

  Altyapının fiber olmadığı yerde VDSL hizmeti alabileceğinizi düşünüyorsanız yapacak birşey yok.

  Daireye kadar fiber gelmiyor. Binada T11 var. Yani binaya fiber geliyor, dairelere bakır kablo ile dağıtılıyor. Telekom'dan almak istesem de VDSL alıyorum. Zaten Telekom İl Müdürlüğü de TürkNet ile VDSL alabileceğimi doğruladı. Genel Merkez'e şikayet ilettiğimde Telekom ile görüştüler ve aldıkları cevapta Telekom VDSL altyapısının olduğunu belirtmiş. Genel merkez böyle bir bilgi verdikten sonra müşteri hizmetlerinin cazgırlık yapması pek de umrumda değil. Uğraşsınlar bağlasınlar interneti. Bi 62 daha değil 362 daha beklerim. O internet bağlanacak!
  |
  |
  SiNaPSiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  657 Mesaj
  Ttnetin 32mb max verebiliriz dediği yerde wifi den yaklaşık 60mb alıyorum şuanda. Net sadece 1 2 kez gece kesildi. Onun dışında bir problem yok. İlk ayda bedava. Aylık 55 TL gibi bir fiyata daha iyi birşey yok sanırım.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  11941 Mesaj
  Sabit hattınız veya internetiniz varsa direkt geçiş yaptırın
  3-4 güne geçiyor
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  177 Mesaj
  |
  |
  _____________________________
 • Çavuş
  58 Mesaj
  Sözleşme evrakları teslim edildikten ertesi gün internet geldi. Ama 2 gündür telefon yok. Telefon olmadan internetin gelmesi de ilginç.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1379 Mesaj
  Adsl den vdsl geçiş süreci nasıl işliyor? Ben online işlemlerden paketi yükselttim kullanabilirsiniz dedi ama vdsl sinyali yok. Adsl bağlanıyor hala.
  _____________________________
  Türknet referans olunur.
 • Yarbay
  4313 Mesaj

  Ben adsl başvurusu yapıp acildiktan bir kac ay sonra vdsl'e gecmeyi merak ediyorum. Vdsl modem alip elimde kalmasindan korkuyorum. Hattıma güvenmiyorum, kopma vs olabilir.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  gulnare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________

  BattleNet: Chibs#2887
  #BarışKazanacak
  "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
 • Binbaşı
  1379 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

  Ben adsl başvurusu yapıp acildiktan bir kac ay sonra vdsl'e gecmeyi merak ediyorum. Vdsl modem alip elimde kalmasindan korkuyorum. Hattıma güvenmiyorum, kopma vs olabilir.

  Benim hizmet açılalı 15 gün oldu. Vdsl modem aldım teknosadan ucuzada geldi. değerler böyle.
  _____________________________
  Türknet referans olunur.
 • Yarbay
  10799 Mesaj
  28'inde başvurup ptt kargo ile gönderdim. Dün evraklar ulaştı bugün geçiş işlemim tamamlandı. Mevcut dsmart net ile kullandığım modem ve şifre ile giriyorum hiç sorun çıkmadı. İnternet hızım 13 mbbs anlık, şimdi iPhone ile yaptım. ADSL alt yapım olduğu için 16 mbbs'e kadar pakete geçtim. Telefon hattım ne zaman bağlanacak acaba  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________

  Apple iPhone 6S 64 GB Silver | Aerial7 TANK Eclipse
  PENTAX K-5 & K-10D Grand Prix
  Apple MacBook Pro
  Lancia Delta 1.6 otm
 • Yarbay
  4313 Mesaj

  Hangi modeli ne kadara aldiniz link alabilir miyim ? Adsl konusunda sikinti yok da dandik bakir kablolarin 35-40 mbit hızı verebileceğini düşünmüyorum tuhaf geliyor bana. Eger kopma sorunu olursa modem patlar elimde. Nasil bor yol izlesem bilemedim. Adsl deneyip sonra vdsl'e geçme talebim olsa hemen sistem üzerinden geçiş sağlanır mı ki ?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  gulnare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________

  BattleNet: Chibs#2887
  #BarışKazanacak
  "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
üniversite
Lastik Fiyatları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,512
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.