Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evrakları görderdikten sonra yaklaşık bir hafta içinde sorunsuz şekilde internetim açıldı.Adsl başvurusu yapmıştım ilk bağlandığı an 4mb hız verdiler müşteri hizmetlerini aradım; hattınız en fazla 8mb'te kadar hız verebiliyor dedi konuştuğum bayan ben de tamam öyle yapın dedim.

Sonra ki gün modemden alabileceğim max hıza, değerlere vs. baktım hattımın 16'ya kadar alabileceğimi gördüm tekrar aradım şuan 2 haftadır 16mb'de sorunsuzca kullanıyorum gayet memnunum bir sorun çıkmazsa.Yer Samsun Merkezde
  • port yokmuş
  • hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Yeni Dslam kutularında vdsl ve adsl portları bir dedi görevli. Ben ilk başvurduğumda vdsl modem olmadığından adsl ye başvurdum. Tt ekibi evin içine kadar geldi. Hatta kendileri bir fiş bile hediye etti. O arada vdsl modem bulmuştum. Gelen ekibe vdsl ye geçeceğimi 2 bir iş olmamasını vdsl portuna bağlamalarını istedim. 3 hafta adsl kullandım. 2 saatte vdsl geçiş sağladılar. Hemde akşam vakti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 5 iş gününü devirdik bekliyoruz bakalım açsınlar diye

• merhaba,

salı itibariyle turk.net internet hattımı açtı. turk.net web üzerinde sırasında 77 Mb hız vereceğini söylemesini karşın aşağıdaki değerleri alıyorum. Modemin arayüzünden kontrol ettiğim 76772/4095 görülmek olup speedtest 57.98 Mb üzerinde çıkamadım.

Bilgisayar; Download: 57.18 Upload: 1.59
    Iphone ; Download: 56.08 Upload: 1.61
    Ipad ; Download: 57.98 Upload: 1.63

aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? çözüm için ne yaptınız?
  • Salı günü evrakları kargoya teslim ettim. Dün sabah aradılar ONAY almak için.

10.11.2016 'da sözleşmem bitiyor TTnet ile şuan hala sözleşmem devam ediyor ozaman 09.11.2016 günü için randevumu yenilediler. Şuan onaylarsanız sözleşmeden doğan haklarını ödemek zorunda kalırsınız dediler.

Şimdi gidip TTnet'i ayın 10unda kapatsam mı. ? Yoksa Sözleşmem bittiği için Turk.net'e geçişimde problem olmaz değil mi ?
    Bilgisi olan varmı ?
  • TP-LINK TD-W9970

Bu modem nasıldır ? Pusudayım N11 Çekleri ile almak istiyorum.
  • krevitz kullanıcısına yanıt
    Download oldukça iyi. Bari Upload'ı 2-2.2 bandında verselermiş. Çözemezsiniz muhtemelen bu sorunu çünkü kırpıyor Turknet hattın alabileceği hızdan. Sorun yaşamadan kullanırsanız cillop gibi.
  • arkadaşlar 180 tl ye ZTE ZXHN H267N modem veriyorlar. Bu modemi kullanan varmı. akakcede 350tl ye gözüküyor fiyat
  • Arkadaşlar evrakları yollarken sadece imza istenen yerler mi imzalanacak yoksa tum sayfalar imzalanacak mi? Sözleşmelerde normalde tum sayfalar imzalaniyor o yuzden sordum.

• vodafone ve türknet e başvuru yaptım fakat port yok diye red ettiler türk telekomu aradıgımda gelir baglarız hatta fiber hat var ondan faydalanırsınız cevabını veriyor sorun nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Arkadaşlar evrakları yollarken sadece imza istenen yerler mi imzalanacak yoksa tum sayfalar imzalanacak mi? Sözleşmelerde normalde tum sayfalar imzalaniyor o yuzden sordum.

Ben sadece imza yazan yerlere attım.

• krevitz kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119235770&p=1&anchorToGo=119235770#119235770

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

TP-LINK TD-W9970

Bu modem nasıldır ? Pusudayım N11 Çekleri ile almak istiyorum.

dün aldım bu modemi vdsl olarak en ucuzu buydu ikinci elde zyxelin daha kaliteli modemleri var ama ben elden almak yerine kapalı kutu aldım

dün kurdum çok memnunum şu ana kadar çekim gücü mükemmel 130 mt kare evde en köşe odada olmasına rağmen full cekiyor

24 mb alıyorum operatörden modem ile kablosuz olarak en uzak odada 21 mb speed test sonucu,kablo ile 23 alıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi evraklarım ulaştı. Sıfırdan abonelik. Bugün cuma. Herhangi bir bilgi yok.

• simdi de 29 ekim - 31 ekim arasindaki faturam 43 lira cikmis arayip inceleme talebi olusturdum
  • speedyrazors kullanıcısına yanıt
    2 gün icin ne faturasiymis bu?

• Modem almak isteyenler. Elimde çok temiz bir modem var. İst içi elden teslim edebilirim.
    https://forum.donanimhaber.com/everest-kablosuz-modem-adsl-vdsl-2-router-40-tl--117292084#117292084

• ttnet taahüt bitiyor.
    sıcak fırsatların en üst konusu olan türk.nete bakayım dedim hep en tepede konu çoğuda olumsuz sanırım.
    ufak bi olumlu yorumda yapan yok mu ya. yine mi ttnete mahkum olucaz.
    narmalde kota sıfırlanma başlaması ne zamanki. neden 3 güne 40 lira fatura çıkmış.
  • SvlyMmt S kullanıcısına yanıt
    hocam bende bugün yolluyorum pazartesi evraklar ulaşacaktır. seninle durumum aynı. süreçte bir gelişme olursa tekrar bilgi verirmisin
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.