Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    FTTB olanlar Türknet abonesi olamıyor. Bunu kiminle görüşebiliriz içeriden? Müşteri hizmetlerine yazdım kimse sallamadı. Genel müdürünün twitter sayfasını falan da bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk
    FTTB olanlar Türknet abonesi olamıyor. Bunu kiminle görüşebiliriz içeriden? Müşteri hizmetlerine yazdım kimse sallamadı. Genel müdürünün twitter sayfasını falan da bulamadım.

Maalesef çakma fiber Vdsl ve Adsl e hizmet veriyorlar
  • arkadaşlar merhaba, şu an başka bir servis sağlayıcı kullanıyorum ama ay sonunda çekileceklerine ilişkin bir duyum aldım. Zaten aylardır fatura falan göndermiyorlar ve sadece sms ile bildirim yapıyorlar. SMS'deki isim de yanlış.

Sorum şu:

TürkNet'e başvurup, bağlantı yapıldıktan sonra, diğer sağlayıcı çekilene kadar TürkNet hattını dondursam sizce mantıklı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

Maalesef çakma fiber Vdsl ve Adsl e hizmet veriyorlar

Ben de zaten çakma fiber vdsl istiyorum. FTTB olması VDSL hizmeti almaya engel değil ki.

• quote:

Ben de zaten çakma fiber vdsl istiyorum. FTTB olması VDSL hizmeti almaya engel değil ki.

FTTB de T11 veya T21 kabin koyulursa Vdsl sinyali gideceğinden o hizmeti alabilirsin.
    Ama FTTB-GPON Kabin olursa yani Ethernet çıkışlı olan, o zaman gerçek fiber olacağından o hizmeti veremezler.
  • Arkadaşlar aman aman bu firmadan internet hizmeti alayım demeyin.
    01.08.2016 tarihinde kendilerine belgelerimi ulaştırdım. Şuan hala beklemedeyim. Müşteri hizmetlerini aradığımda Telekoma Numarama tahsisi için başvurulduğunu, bu başvuru numarasının 720 0000 3445052 olduğunu beyan ettiler. Hızlandırmak için telekom müdürlüğünü aradım, firmanın yalan beyanda bulunduğunu şuana kadar şahsım adına hiçbir başvurunun yapılmadığını belirttiler. Tereddütte kalan arkadaşları uyarmış olayım, asla ama asla başvurmayın. Müşteri hizmetleri kalitesi yerlerde, üyelik öncesinde hemen bağlanıyorsunuz, ama üye olduktan sonra sistem bunu anlıyor ve her aramada en az 20 dk hatta bekliyorsunuz. Asla!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

FTTB de T11 veya T21 kabin koyulursa Vdsl sinyali gideceğinden o hizmeti alabilirsin.
    Ama FTTB-GPON Kabin olursa yani Ethernet çıkışlı olan, o zaman gerçek fiber olacağından o hizmeti veremezler.

Hocam T11 var binada. Telekom il müdürlüğüne gidip konuştum. VDSL bağlamamaları için hiçbir sebep yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ABATE

Arkadaşlar aman aman bu firmadan internet hizmeti alayım demeyin.
    01.08.2016 tarihinde kendilerine belgelerimi ulaştırdım. Şuan hala beklemedeyim. Müşteri hizmetlerini aradığımda Telekoma Numarama tahsisi için başvurulduğunu, bu başvuru numarasının 720 0000 3445052 olduğunu beyan ettiler. Hızlandırmak için telekom müdürlüğünü aradım, firmanın yalan beyanda bulunduğunu şuana kadar şahsım adına hiçbir başvurunun yapılmadığını belirttiler. Tereddütte kalan arkadaşları uyarmış olayım, asla ama asla başvurmayın. Müşteri hizmetleri kalitesi yerlerde, üyelik öncesinde hemen bağlanıyorsunuz, ama üye olduktan sonra sistem bunu anlıyor ve her aramada en az 20 dk hatta bekliyorsunuz. Asla!

Sen de Telekom'a inandın öyle mi?

Kardeşim Telekom'un yaptığı hainliklerin listesi burdan köye yol oldu. Turkcell binlerce şikayeti toplayıp BTK'ya iletti. Sen hâlâ Telekom'un beyanına mı inanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

şerefsizler vermedikleri internetin parasını çekmişler hemen üç kağıtçılar gibi.
    ttnetten bok firma .
    22sinde başvuruda aldıkları kk bilgilerine heemn sonra kk zorunluğunu kaldırıyorlar madem kaldırıyorsun benden de almayaydın ben böyle dolandırıcılık görmedim.

sanal kart kullanmak en iyisi , böylece para çekemezler istedikleri zaman .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ABATE

Arkadaşlar aman aman bu firmadan internet hizmeti alayım demeyin.

Sen de Telekom'a inandın öyle mi?

Kardeşim Telekom'un yaptığı hainliklerin listesi burdan köye yol oldu. Turkcell binlerce şikayeti toplayıp BTK'ya iletti. Sen hâlâ Telekom'un beyanına mı inanıyorsun?

Hocam hepsi birbirinden beter belki ama şu türknetten çektiğim kadar hiç bir ıss çekmedim 1 ay beklettiler ve internet hizmeti veremediler ttnete bayram arefesi başvurdum bayramın ertesi günü bağladılar aradaki fark bu bana hizmete veremedikten sonra bedava verseler ne olur.

• arbede59 A kullanıcısına yanıt
    Siz de haklısınız. Altyapı sahibi Telekom olunca sizi 1 ay bekleten de Telekom oluyor. Kendi müşterilerine ertesi gün hizmet veren kurum rakiplerini kasten zarara uğratmak için çalışıyor. Yüklü bir ceza yemeden akıllanmayacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

Mevcut abonelerin hızları ne zaman yükseltiliyor. 2 aydır çalışmalar sürüyor sanki. Aynı paraya düşük hızı kullanıyoruz mantık dışı.

Mevcut abonelerde VDSL hizmetine geçiş sağlayabiliyor hocam

Bilmiyordum. Sadece arayıp VDSL'e geçmek istediğimizi belirticez müşteri hizmetlerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

şerefsizler vermedikleri internetin parasını çekmişler hemen üç kağıtçılar gibi.
    ttnetten bok firma .
    22sinde başvuruda aldıkları kk bilgilerine heemn sonra kk zorunluğunu kaldırıyorlar madem kaldırıyorsun benden de almayaydın ben böyle dolandırıcılık görmedim.

sanal kart kullanmak en iyisi , böylece para çekemezler istedikleri zaman .

kullandığım bankanın sanal kart hizmeti yoktu.Olanlar öyle kullansın.
  • teknik destek bekleme süresi 12 dakika. bugün hız düştü niyeyse 4 mbit oldu ilkdefa. vdsl yok diyorlar halbuki ben vodafone vdsl bırakıp turknete geçtim. nasıl yok?
  • Henüz abone olaly 1 ay bile dolmamy? olmamasyna ra?men 2 tane fatura kesmi?ler. Mü?teri hizmetlerini arady?ymda 21 liralyk faturanyn 21-31 Temmuz arasy; di?er faturanyn da A?ustos ayyna ait oldu?unu söyledi. Tabii o zamanlar bana böyle bir bilgi verilmemi?ti. Yoksa A?ustos ba?langycyndan sonra ba?vuracaktym. Bu internet kullandy?ym süre içerisinde birçok aryza kaydy olu?turmak zorunda kaldym ve halada mevcut aryza kaydym var. Mü?teri hizmetlerine "aryza nedeniyle internet kullanamady?ym günlerin faturamdan dü?ü?ünü" talep ettim. Bana; ?uan ki aryza kaydym tamamlandyktan sonra bu i?lemi ba?lataca?yny ve önümüzdeki faturadan dü?ü? sa?lanaca?yny söyledi.

Benim yapabilece?im bir ?ey var my ?uan? 60 tl sözü aldy?ym fatura 80 küsür tl olarak geldi kar?yma. Yardymcy olabilir misiniz? Faturayy belirtilen tarihten daha da geciktirirsem ne olur? Faiz falan my yüklenir acaba? Geciktirebilme ?ansym varsa ne kadar geciktirebilirim?

Yardymcy olacak arkada?lara ?imdiden te?ekkür ederim.

Not: Hizmetlerinde hiçbir sorun yok; aryza olsa bile "en fazla" 2-3 gün içerisinde düzeltiliyor. Fakat fatura bekledi?im gibi olmady i?te; bir sonraki ay da bu ?ekilde olursa hizmeti iptal ettirece?im.

• Evrakların ulaşmasından 11 gün sonra (bugün) modem kullanıcı adı ve şifresi geldi. Uzamasında bulunduğum bölgede vdsl olmamasıda etkili oldu(3 gün kadar). Mevcut yalın ttneti bugün kapatmamla dsl sinyalinin gitmesi bir oldu sanırım. Telefon ise çalışır durumda. Açıkçası böyle bir durumu bekliyordum. Arayıp arıza kaydı oluşturduk, şimdi bekleyeceğim. Sürecin yavaş ilerlemesinden ve benzer ssorunlardan %90 Türk Telekom sorumlu bence. Alenen tek-el olmaya çalışıyorlar. Benzer sorunları yaşayanlar sabırlı olmalı, Telekoma dönmek çözüm değil, boyun eğmek olur.

• 6.gun bitti hala internet yok maalesef. Telekom geldi baglantiyi yapti telefon numarasi da tahsis etmisler fakat burdan oteye gitmiyor isler. Musteri hizmetleriyle gorusmek icin bugun 10 dk bekledim. Aldigim cevaplar da tatmin edici olmuyor. Birinin olumlu yanit verdigine digeri olumsuz diyor. Soguyorum bu firmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: usqo

Evrakların ulaşmasından 11 gün sonra (bugün) modem kullanıcı adı ve şifresi geldi. Uzamasında bulunduğum bölgede vdsl olmamasıda etkili oldu(3 gün kadar). Mevcut yalın ttneti bugün kapatmamla dsl sinyalinin gitmesi bir oldu sanırım. Telefon ise çalışır durumda. Açıkçası böyle bir durumu bekliyordum. Arayıp arıza kaydı oluşturduk, şimdi bekleyeceğim. Sürecin yavaş ilerlemesinden ve benzer ssorunlardan %90 Türk Telekom sorumlu bence. Alenen tek-el olmaya çalışıyorlar. Benzer sorunları yaşayanlar sabırlı olmalı, Telekoma dönmek çözüm değil, boyun eğmek olur.

Biraz önce telekom ekipleri gelip kontrol ettiler, dün gelen ekip ttnet portu yerine türknet portunu boşa çıkarmış. Şuan internet var ancak 4mbit ne yapmak lazım @doominsert hocam?

Edit: Ben bu mesajı yazdıktan hemen sonra Türknetten aradılar, hız problemini çözeceğini söyledi İsmail bey

Büdüt: Sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usqo -- 19 Ağustos 2016; 11:47:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: befo

6.gun bitti hala internet yok maalesef. Telekom geldi baglantiyi yapti telefon numarasi da tahsis etmisler fakat burdan oteye gitmiyor isler. Musteri hizmetleriyle gorusmek icin bugun 10 dk bekledim. Aldigim cevaplar da tatmin edici olmuyor. Birinin olumlu yanit verdigine digeri olumsuz diyor. Soguyorum bu firmadan.

Telekom ekipleri bağlantıyı yaptıysa simdi internet basvurunuzu yapacak turknet. Benim 1 hafta felan surmuştu hepsi. Bugün yarın internetiniz açılır merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: adilkahraman

quote:

Orijinalden alıntı: befo

6.gun bitti hala internet yok maalesef. Telekom geldi baglantiyi yapti telefon numarasi da tahsis etmisler fakat burdan oteye gitmiyor isler. Musteri hizmetleriyle gorusmek icin bugun 10 dk bekledim. Aldigim cevaplar da tatmin edici olmuyor. Birinin olumlu yanit verdigine digeri olumsuz diyor. Soguyorum bu firmadan.

Telekom ekipleri bağlantıyı yaptıysa simdi internet basvurunuzu yapacak turknet. Benim 1 hafta felan surmuştu hepsi. Bugün yarın internetiniz açılır merak etmeyin.

Yalniz iste bir sorun var ki soyle; turknet once altyapiniz musait degil dedi. Sonra basvurunuzu alalim dediler altyapi uygun dediler. Hem fiber hem adsl varmis. Telekom baglantiyi yapti ben musteri hizmetlerini aradim altyapi ile ilgili olarak, hala sinyal alinamayabilir dediler. Sonra kendileri aradi tekrar sordum altyapi uygun olmasa biz porttan sinyal alamazdik dediler. Kafam cok karisti:(

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.