Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    694 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: befo

6.gun bitti hala internet yok maalesef. Telekom geldi baglantiyi yapti telefon numarasi da tahsis etmisler fakat burdan oteye gitmiyor isler. Musteri hizmetleriyle gorusmek icin bugun 10 dk bekledim. Aldigim cevaplar da tatmin edici olmuyor. Birinin olumlu yanit verdigine digeri olumsuz diyor. Soguyorum bu firmadan.

Telekom ekipleri bağlantıyı yaptıysa simdi internet basvurunuzu yapacak turknet. Benim 1 hafta felan surmuştu hepsi. Bugün yarın internetiniz açılır merak etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: adilkahraman

quote:

Orijinalden alıntı: befo

6.gun bitti hala internet yok maalesef. Telekom geldi baglantiyi yapti telefon numarasi da tahsis etmisler fakat burdan oteye gitmiyor isler. Musteri hizmetleriyle gorusmek icin bugun 10 dk bekledim. Aldigim cevaplar da tatmin edici olmuyor. Birinin olumlu yanit verdigine digeri olumsuz diyor. Soguyorum bu firmadan.

Telekom ekipleri bağlantıyı yaptıysa simdi internet basvurunuzu yapacak turknet. Benim 1 hafta felan surmuştu hepsi. Bugün yarın internetiniz açılır merak etmeyin.

Yalniz iste bir sorun var ki soyle; turknet once altyapiniz musait degil dedi. Sonra basvurunuzu alalim dediler altyapi uygun dediler. Hem fiber hem adsl varmis. Telekom baglantiyi yapti ben musteri hizmetlerini aradim altyapi ile ilgili olarak, hala sinyal alinamayabilir dediler. Sonra kendileri aradi tekrar sordum altyapi uygun olmasa biz porttan sinyal alamazdik dediler. Kafam cok karisti:(

|
    |

• Yüzbaşı
    410 Mesaj
    adsl den vdsl geçişim bugün sağlandı arkadaşlar 2 ay oldu nerdeyse yeni aradılar mevcut aboneyim
    |
    |

Orijinalden alıntı: faruk

Siz de haklısınız. Altyapı sahibi Telekom olunca sizi 1 ay bekleten de Telekom oluyor. Kendi müşterilerine ertesi gün hizmet veren kurum rakiplerini kasten zarara uğratmak için çalışıyor. Yüklü bir ceza yemeden akıllanmayacaklar.

Evet bunun böyle olduğunu biliyorum fakat bu noktada türknetin çok pasif kaldığını ve müşterilerine yeteri kadar sahip çıkmadığını düşünüyorum.Eğerki bu sektöre girmişseniz ve bazı tabuları yıkmayı düşünüyorsanız ki şu an yapılan kampanyalar içinde en cazip olanı türknetin bunun arkasında durmasını bilmeliler.Gerekiyorsa müşterilerini mağdur etmemek için ttnet ile yaptıkları anlaşmaları tekrar gözden geçirsinler yada maddeleri daha katı bir şekilde düzenlesinler.Bizler yapılan ve vaat edilen bu tür kampanyalara inanarak hizmet almayı bekliyoruz.Ama malesef sonunda koskocaman bir hüsran.
    |
    |

• Yüzbaşı
    733 Mesaj

Size tamamen katiliyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: arbede59
    quote:

FTTB olanlar Türknet abonesi olamıyor. Bunu kiminle görüşebiliriz içeriden? Müşteri hizmetlerine yazdım kimse sallamadı. Genel müdürünün twitter sayfasını falan da bulamadım.

TurkNet sadece kendi fiber altyapısı üzerinden hizmet vermektedir.
    quote:

Orijinalden alıntı: Fevkelade1i

Henüz abone olaly 1 ay bile dolmamy? olmamasyna ra?men 2 tane fatura kesmi?ler. Mü?teri hizmetlerini arady?ymda 21 liralyk faturanyn 21-31 Temmuz arasy; di?er faturanyn da A?ustos ayyna ait oldu?unu söyledi. Tabii o zamanlar bana böyle bir bilgi verilmemi?ti. Yoksa A?ustos ba?langycyndan sonra ba?vuracaktym. Bu internet kullandy?ym süre içerisinde birçok aryza kaydy olu?turmak zorunda kaldym ve halada mevcut aryza kaydym var. Mü?teri hizmetlerine "aryza nedeniyle internet kullanamady?ym günlerin faturamdan dü?ü?ünü" talep ettim. Bana; ?uan ki aryza kaydym tamamlandyktan sonra bu i?lemi ba?lataca?yny ve önümüzdeki faturadan dü?ü? sa?lanaca?yny söyledi.

Benim yapabilece?im bir ?ey var my ?uan? 60 tl sözü aldy?ym fatura 80 küsür tl olarak geldi kar?yma. Yardymcy olabilir misiniz? Faturayy belirtilen tarihten daha da geciktirirsem ne olur? Faiz falan my yüklenir acaba? Geciktirebilme ?ansym varsa ne kadar geciktirebilirim?

Yardymcy olacak arkada?lara ?imdiden te?ekkür ederim.

Not: Hizmetlerinde hiçbir sorun yok; aryza olsa bile "en fazla" 2-3 gün içerisinde düzeltiliyor. Fakat fatura bekledi?im gibi olmady i?te; bir sonraki ay da bu ?ekilde olursa hizmeti iptal ettirece?im.

Hocam selam,

TurkNet ön ödemeli firmadır. Yani kullanacağın ayın faturası, o ayın 1'inde basılır.
    hizmetin 7. ay içerisinde açılmış anladığım kadarıyla, ay ortasından sonuna kadar olan kullanım için 21.75 TL tahsis edilmiş. birde ön ödemeli olduğu için 8. ay faturanız yansımış.

Yani bundan sonraki aylarda da her ayın 1'inde kullanacağın ayın faturası cıkacaktır size

• Yarbay
    4458 Mesaj

Hocam şirkette mesaiye başlamadan önce herkese bunu mu tekrar ettiriyorlar? Türknet'te çalışan herkes aynı cevabı veriyor.

Fiber bağlantı istemiyorum ki, VDSL istiyorum. VDSL'e geçişlerimiz başladı diye konu açtınız forumda. 30-60 Mbit arası hızları alanlar var. Bunların altyapısında fiber olmasa bu hızlara çıkmalarının mümkünatı yok. Mesele fiber kablonun binaya gelmesi mi? Telekom'dan fiber alsam bile yine bakır kablo üzerinden verecekler çünkü binadaki kutu T11. Evlere cat6 falan çekmediler.
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hmm, sağolun hocam bilgilendirme için
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    221 Mesaj
    Şimdi bende ttnet vdsl internet + tivibu + ev telefonu var. internet ve ev telefonunun taahhütü bitti ama tivibunun daha 1 yılı var. Şimdi ben internet ve ev telefonu türknetten alıp tivibuyu da kullanmaya devam edebilir miyim ?
    10 Gündür İnternet yok Turknet'im. Mahalle'de İnsaat var kablo kopuk. Bu aksam aradim kablo hala kopuk Müşteri Hizmetleri Arizaniz cozulmuz İnternet'iniz gelmis dedi. Birde bu Turk Telekom 10 gun oldu Kablo Cekmiyor. Bunun yasal bir suresi var mi? Birde Cumartesi Günleri Calisiyorlar mi?

|
    |

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

FTTB olanlar Türknet abonesi olamıyor. Bunu kiminle görüşebiliriz içeriden? Müşteri hizmetlerine yazdım kimse sallamadı. Genel müdürünün twitter sayfasını falan da bulamadım.

TurkNet sadece kendi fiber altyapısı üzerinden hizmet vermektedir.

pm attım hocam cevap beklemekteyim
    |
    |

Şu anda 4 mbit hızla torrent indirebiliyorum, ancak ping değerleri 80'leri buluyor, ilk başta inanmadım ama gerçekten öyle.

Bağlantı hızlı olsa da saçma ping değerleri yüzünden webde gezinmek ya da online oyun oynama işkence gibi.

Müşteri hizmetleri teknik servis bekleme süresi 22 dakika olarak belirtiyor, o daha da şaka gibi.
    |
    |
    12 ağustos itibariyle evraklarim ulasti. Telekom birkac gun once baglanti yapti. Telefon numarasi tahsis edildi. Internet baglantisi hala yok! Olmayacak gibi bu saatten sonra. Arkadaslar sinirleriniz saglam degilse hic basvurmayin. Ozgur internet diye hazir internetimizi iptal ettik ve ozgur kaldik ama internet yok maalesef...

Bende başvurdum 3 gün sonra telekom geldi portlara baktı sonra ben türk neti aradım artık İnterneti salın dedim bana boş port yok dediler .hemen iptal edin dedim sonra bana sizi en önemli aldık hemen halledeceğiz falan yok iptal edin deyince faks istediler bir tane dilekçe yolladım ve iptal oldu verilmiş sadakam varmış stres sahibi olmadan uzaklaştım sonra bir bela musibetten kurtulmuş gibi sevindim uzak durun arkadaşlar şuan en iyi server vodafone ve turkcell de bu şirketler hikaye

|
    |

Ben de o yoldayim sanirim. Hayir alışık da degiliz internetsiz yaşamaya. Bu saatten sonra internet kafeye mi gidelim?

|
    |
    Bahsedilenler: darkzness

Türk Telekom internet hizmeti olmadan internet üzerinden tivibu hizmeti çalışmıyor. İnternet iptal olunca internet ile çalışan tivibu da iptal olur, bu durumda taahhüt bozulur ve ceza durumu ortaya çıkar; fakat internet ile çalışan tivibuyu uydu üzerinden çalışan tivibu ile taahhüt bozmadan değiştirirlerse o durumda turk.net e geçiş düşünülebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fastmustaine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bürodaki internet için sordum, aşağıda T11 kutu var. Telefon numarasından sorguladı ve 75 Mbps VDSL verebiliriz dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    faruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben öyle düşünmüyorum pek eğer kopma yaşanıyorsa bu Türk telekomdan kaynaklı çünkü hiç bir operatörün kendi altyapısı yok hepsi TT'dan alıyor.
    |
    |
    15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | Samsung 120GB 840 EVO SATA 3.0 | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 10 Pro
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Paykasa
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.