Şimdi Ara

Türk Erkeğine Yapılan slim-fit İşkencesine karşı olanlar Hareketi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
4
Favori
23.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maliyet olarak işlerine geliyor. Yüzde 30 civarı kar ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonucu kiloya bağlayan arkadaşlar, konuyu hiç anlamamış. Yazımda kiloluyum demedim, kaldı ki değilim zaten.

Boyum ortalamanın biraz üzerinde (184cm) ve kalıplı bir yapım var (evet atletik değil ama kilolu hiç değil).

Ayrıca ben de birçoğunuz gibi, 20'li yaşlarda olsaydım, muhtemelen dar giymek hoşuma gidebilirdi ama 41 yaşındayım.

Üzerime yapışan, gerginlikten düğmeleri aralanmış bir gömleği giymek istemiyorum. Tayt gibi duran bir pantolunu zaten hiç giyemem. Hele o paçası 1 karış kısa, daracık pantalonları giymiyorlar mı, tiksinç geliyor.

Zaman zaman, dar t-shirt giyiyorum ama o bile sıkıntı çıkarıyor ve kendimi rahat / huzurlu hissetmiyorum.

Dar giyim kadına yakışıyor ama bence erkeğe hiç yakışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Sonucu kiloya bağlayan arkadaşlar, konuyu hiç anlamamış. Yazımda kiloluyum demedim, kaldı ki değilim zaten.

Boyum ortalamanın biraz üzerinde (184cm) ve kalıplı bir yapım var (evet atletik değil ama kilolu hiç değil).

Ayrıca ben de birçoğunuz gibi, 20'li yaşlarda olsaydım, muhtemelen dar giymek hoşuma gidebilirdi ama 41 yaşındayım.

Üzerime yapışan, gerginlikten düğmeleri aralanmış bir gömleği giymek istemiyorum. Tayt gibi duran bir pantolunu zaten hiç giyemem. Hele o paçası 1 karış kısa, daracık pantalonları giymiyorlar mı, tiksinç geliyor.

Zaman zaman, dar t-shirt giyiyorum ama o bile sıkıntı çıkarıyor ve kendimi rahat / huzurlu hissetmiyorum.

Dar giyim kadına yakışıyor ama bence erkeğe hiç yakışmıyor.

Yaşım senden büyük 3 sene öncesine kadar sana katılırdım.
    Spor sayesinde vücudum fitleşince hanımın da baskısıyla slim fit giyime döndüm

• Lcw giyin sizde orann bedenleri baya geniş oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • topaçlar ağlıyo

Takım elbise filan zaten dar olur gömlek de slim fit daha iyi bulursam ultra slim fit alıyorum regular fit iğrenç

Yeri süpüren paça da istemiyorum pantolon da dar ve kısa paça olur ama abartı kısa değil biraz yani yeri süpürmeyecek
  • Yediğine dikkat etseydin XXL olmasaydın kardeşim bizim suçumuz ne? Slim fit gömlek dünyanın en güzel icadıdır normal gömleklerle emekli mahalle muhtarı gibi geziyorduk resmen.
  • Bir de benim gibi 4.5 yıl spor yapan insanları düşün.

Bacaklarım zaten Türkiye nüfusunun % 99undan daha büyük , slim fit patlayacak gibi oluyor.
  • hocam sizin gibi birine zaten dar giyinmek yakışmaz, spor giyineceksiniz ki beğenileceksiniz.

giy üstüne adidas sweatshirt, mevsimine göre de şort veya bileği dar eşofman, sakal uzat güneş gözlüğü tak mis gibi
  • Slim fit olmasa gömlek giymezdim. Bana gömleği sevdiren teknoloji tasarım çözüm her neyse. Slim fit olmasa millet gömlek almaz. Gelmişsin burada ağlıyorsun. Git göbeğini erit gel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruscall

hocam sizin gibi birine zaten dar giyinmek yakışmaz, spor giyineceksiniz ki beğenileceksiniz.

giy üstüne adidas sweatshirt, mevsimine göre de şort veya bileği dar eşofman, sakal uzat güneş gözlüğü tak mis gibi

• Düzenli spor yaparım, fit bir vücudum var. Ben de nefret ediyorum slim fit kıyafetlerden.

Mümkün olduğu kadar rahat giyim tercih ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmaz hocam. Bana skinny pantolon büyük geliyor.

• Şişmanken bende böyle düşünüyordum. Şimdi süper fit değilim ama slim fit giyiyorum ve sırıtmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Bir diğer örnek ise Kurtlar Vadisi dizisinden;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 21 Eylül 2017; 17:44:20 >
  • Hayat şişmanlara göre değil
    Çağımızın sorunu obezite
    Şeker , tatlı , cips , cola , Hamurişi , kızarmış Yağlı yiyecekler.

TADI güzel olan herşey hep zarar

Kendimize çeki düzen verelim , Hamburger yerine sebze yiyelim.
    Cola yerine daha çok su tüketelim.
    Spor yapalım
    En Az 8 saat uyku uyuyalım.
    Daha çok bilinçli olalım , OKUYALIM , araştıralım.

Şişmanlık iyi birsey değil

Sigarayı azaltın ve bırakın.
    İçkiyi azaltın ve bırakın

Deneyin bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 21 Eylül 2017; 17:57:25 >
  • Eskiden millet bol gelirse kendi olcusune gore yaptiriyordu simdi herkese slim fit vermeye calisiyorlar ekletemiyorsun ki zaten dar SFHH katiliyorum

• L giyiyormuşta XXL almaya başlamış kusura bakmada nur topu gibi en az 20 kilo almışsındır Tr deki iyi markaların hepsi dünya standartlarında abdden avrupadan aldığım bedenlerle aynı çoğu
  • Ya benim hiç giymediğim markaları giyiyorsun ya da kilo fazlan var. Ben zaten zayıfım, 187 boya 73 kiloyum ve 90 kiloya ulaşma gibi bir hedefim var. 90 kiloda dahi XL'dan daha üst bir beden giyeceğimi düşünmüyorum. Regular fit denen kalıbın ise hiçbir savunulacak yanı yok. Göbek çevresinde can simidi olacak kadar kilo almadan o kesime ait bir kıyafet giyebileceğimi düşünmüyorum.
  • Ben skinny fit ve slim git giyiyorum. Regular fit devri bitti artık.
  • Slim fit dayatması beni ve benim gibi kilolu kardeşlerimi zorda bırakıyor, kahrolsun bağzı faşistler.

Yaşasın tam bağımsız göbekler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.