Şimdi Ara

Türk Erkeğine Yapılan slim-fit İşkencesine karşı olanlar Hareketi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
4
Favori
23.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şişman mısın birader (kilonu yazdıysan konuyu okumadım) genelde şişkolar slim fite karşı, ver kilonu sende seversin fit giysileri, tamam karı gibi daracık giyenlere bende kıl oluyorum (aslında karıların(bayanların) daracık giymesi hoşuma gitmiyor(daha doğrusu sevdiklerimin(yakınlarımın)) tabi herkesin hayatına kimse karışamaz o ayrı (yakınlarıma ben karışırım tabi o daha ayrı konu) ama erkek slim fit giyse sorun değil benim taktığım extra alim giymeleri, sorun şu ki bana göre iğrenç oluyor, göze hitap etmiyor.

İnception

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slim fit olmazsa almıyorum bende pantolonlarda skinny fit
    Markadan markaya small yada medium giyiyorum öyle cılızda değilim 1.85 boyum var 78 kiloyum
  • Ben de gömleğin kollarını katlıyorum temel reis gibi oluyor. ne biçim gömlek üretiyorlar birader.
  • Adamlardaki egoya bak, aşure kazanı gibi mabatlarına kusur bulmak yerine, normal insanlar için üretilen kıyafetlere anormal diyip işin içinden çıkmaya çalışıyorlar. Sen önce ideal insan ölçülerine gelip oyun hamuru görünümünden kurtul, ondan sonra giydiğin her şey hem rahat gelecek hem de üzerine oturacak.
  • Destekliyorum.

S-M-L bedenlerde slim fit üretmek moda doğrultusunda olabilir fakat slim fit xl-xxl üretilmesi saçmalıktan başka birşey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiyip içip göbek yapan iradesi zayıf zavallılar bir gün kendilerine uyan bir kıyafet bulamayacaklar. O gün yakındır.

Not: Ultra slim fitspor
  • Slim fit de degil ama cuval gibi pantolon da giyilmez. Motosiklet suruyosun mesela o paca ucurtma gibi sallaniyor. Bu mu daha iyi? Ayrica kisin da daha sicak tutuyor.

• Slim fit kesinlikle giyim sektörüne çağ atlatmıştır

Slim fit örneği..

Türk Erkeğine Yapılan slim-fit İşkencesine karşı olanlar Hareketi

Eski kesime örnek..

Türk Erkeğine Yapılan slim-fit İşkencesine karşı olanlar Hareketi

Slim fit tarzı sevenler için network markasını şiddetle tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

Yiyip içip göbek yapan iradesi zayıf zavallılar bir gün kendilerine uyan bir kıyafet bulamayacaklar. O gün yakındır.

Belki bir hastalığı var adamın, belki ağır ameliyatlar geçirdi, belki metabolizmal ve tiroidal bozuklukları var? Yaptığın yorumun ne kadar kırıcı olduğunu bir bilsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boykot icin degilde istesem de giyemiorum sayilir mi hocam?

ayrica kilo ile alakasi yok zayifkende hiphopcular gibi bol giyerdim hep

• Kilo vereceksin kardeşim.

Yok artık öyle erkek dediğin kalıplı olur saçmalığı.

Fit olacaksın. Atletik olacaksın. Olmuyorsan da seviyorsundur demektir ve XXL giyeceksin.

Bruce Lee'ye bile cılız diyen bir çok Türk gördüm ben.

Bu Türk insanının cehaletinden kaynaklanıyor sözüm meclisten dışarı.
  • rapboy3one R kullanıcısına yanıt
    Amerikalilarin vucutlari bizimkilerden daha iri ve genis.

Sporla ugrastigim icin bende muzdarip oluyorum ve cozumu amerikadan ithal veya ayni kalibi kullanan markalari tercih etmeme sebep oldu.

Biraz pahali oluyor ama hem verdigin paraya degiyor hemde cok rahatlar.

Artik v yaka L beden giyemez oldum. Kollari kurdan kollar icin yapiliyor sanirim. Kangren olucam bu gidisle

• Dünya modasının işi yoktu Türk erkeği ile uğraşıyor :)))))..

Dostum slim fit uymuyorsa regular al. Yok slim fit modelleri çokcana ise 1 2 beden büyüğünü al. Ok.

Daha dün lufiandan kot aldım normalde 33-34 bedenim. 36-34 on numara 5 yıldız oturdu. Bilmem anlatabildim mi :).

• Slim fit candır tabi aşırıya kacmadikca geçen bir pantolon denedim tayt gibi mübarek zor çıkardım

• Adam çok doğru bir noktaya değinmiş firmaların çeşit çıkarmadığından ve bizi bir noktaya endekslediğinden bahsetmiş.En çok beğenilen yorumlar ise şişko git kilo ver.Beynini kullanmayı uzun süre önce bırakan bir toplumdan ötesi beklenemezdi zaten.

• Vallahi ya, bir gömlek aldık omuzlar sıkıyor gerisi tam, bir tanesi karnını sıkıyor gerisi salaş. İyice sıçtı batırdılar.

• Valla ben malesef slim fit giyemiyorum. Benim bedenim selim fit :)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Regular giyemiyorum omzumun geçtiği gömlekler belde büyük oluyor o yüzden slim fit adamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4harf

Destekliyorum.

S-M-L bedenlerde slim fit üretmek moda doğrultusunda olabilir fakat slim fit xl-xxl üretilmesi saçmalıktan başka birşey değil.

Kardeşim mesela boyu uzun olanlar üretiliyor olabilir mi

Her şey kilo mu bi düşün istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: foramenpanizza

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

Yiyip içip göbek yapan iradesi zayıf zavallılar bir gün kendilerine uyan bir kıyafet bulamayacaklar. O gün yakındır.

Belki bir hastalığı var adamın, belki ağır ameliyatlar geçirdi, belki metabolizmal ve tiroidal bozuklukları var? Yaptığın yorumun ne kadar kırıcı olduğunu bir bilsen.

Doğal seçilim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.