Şimdi Ara

TTNET TÜRKİYE GENELİ YİNE BOĞULUYOR!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
5.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 mb olarak sorunsuz kullandigim internetim 1 haftadir 2 mb ve yurtdisi pinglerim 1800 civarinda. Istanbul tuzla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNET kullanma kullandırtma. İmkanı olan alternatiflere yönelsin. Kan emicileri beslemeyin.
  • Arkadaşlar, şirket çalışanı olduğunu belirten bir arkadaşımız https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-da-son-gunlerde-yasanan-yavaslikla-ilgili-bilgilendirme--129237330 adresinde gerekli açıklamayı yapmış. Ben, cahil bir abone olarak ve haddim olmayarak kafama takılan hususları konu sonunda sorduğuma inanıyorum. Bu konu hakkında gördüğüm kadarıyla çok mağdur insan var. Konu açmasam belki herkes "SORUN BENDE..." mantığıyla susacak, gereksiz müdahalelerde başka mağduriyetler de doğabilecekti... En azından hepimizin sesini bir yerlere duyurabildiysem ne mutlu... Bundan sonra bu firmadaki arkadaşlara sorabileceğim husus da yok. Zaten taahüdüm de bitmek üzere... Bu hafta sonu da idare edip önümüzdeki hafta sonu için ravdevuyu Superonline Fiber kurulumu için vereceğim.

Anlayışınız ve bana katlandığınız için teşekkür ediyorum.

Hepinize Allah kurtarsın diyorum.

İyi akşamlar...

• uyemuyedegil U kullanıcısına yanıt
    Bence de insanlar durumun farkında değil. Popüler konularda üst sıralara konu çıkarsa durumun vehameti ortaya çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiç dikkat etmedim

Nasıl bakabiliriz beyler söyleyin bende bakayım.

• Arıyorum Türkiye geneli sorun diyor. Tamam ülke geneli olduğunu ben de biliyorum da soeun ne diyorum. Altyapı çalışması var diyor. Altyapı çalışması için bula bula saat tam 20.00 ı mı buluyorlar anlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle akşam saatlerinde internet hızında ciddi hız kayıpları oluyor.Üstelik bazen hız testine bile yansımıyor bu kayıplar.Hız testi normal çıkarken sayfalar bir türlü açılmıyor.Pingler kötüleşti.Son 1 ayda eskiden hiç lag / loss yaşamadığım oyunlarda pingim yükseldi.Paket kayıpları oluşmaya başladı.
  • şuan aynı şeyi yaşıyorum, lokasyon izmit. internette ciddi yavaşlama var, google giremiyorum beş dakika öncesine, facebook hiç bir şeye giremiyordum. yine halen sorun var
  • Açıklamada tek takılacak yer burası : Çalışmanın 2 ay içerisinde tamamen bitmesi bekleniyor

Rezalet yahu koskoca şirket dünyanın parasını yediniz 10 tane router değiştirmek bu kadar sürer mi
  • Burada telekom bakır altyapı haricinde ne fiber var ne kablonet . TT hariç ne alırsam alayım sadece faturayı ödediğim şirket değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracofire

şuan aynı şeyi yaşıyorum, lokasyon izmit. internette ciddi yavaşlama var, google giremiyorum beş dakika öncesine, facebook hiç bir şeye giremiyordum. yine halen sorun var

aynı sorun bende de var.Bende izmitteyim.akşam 8den sonra pingler çok yükseliyor ayrıca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Başakşehir'de oturuyorum. Fiber internet olduğu halde çoğu zaman sövüyorum aldıkları para haram zıkkım olsun
  • bugünde aynı çile devam ediyor. hızım 0.5 mbit
  • bende de aynı sorun var. zaten bulunduğum yerde altyapı olmadığı için normalde 8 mbps internet alıyorum, bir de son günlerde bu hız 1'e düştü, şu ttnet adamı valla kanser eder ya, defalarca dilekçe yazdım altyapıyı geliştirin diye, 1 yıldır hiç bir halt ettikleri yok, türknet'e geçmeyi düşünüyorum ama zaten altyapı dandik olduğu için onda da sorun yaşarım diye korkuyorum
  • VDSL'i FiberNet diye kandırdılar babamığğ zaten en baştan hata ettik şuanda lol 70 ms (normalde 20-30)
  • Ankara'dan yazıyorum ben de.Bu sene Mart ayından beri işkence çekiyorum.Şikayet dilekçesi de verdik.Hiçbir gelişme yok.
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    TAKILINACAK YER BENCE SADECE ORALARI DEĞİL, "KURUMSAL MÜŞTERİLERE ÖNCELİK VERİLİYOR..." GİBİ BİR İFADENİN DE BU AÇIKLAMADA YER ALMASI... ADAMLAR DEMEK İSTİYOR Kİ, PATRONLARDA PARA VAR, SİZ SÜRÜNÜN... AYRICA DEDİĞİNİZ GİBİ 2 AY GİBİ BİR SÜRE VERİLMESİ BENCE DURUMUN VAHAMETİNİ DAHA DA GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR...
  • Dün gece hız değerlerim düşmedi. Ping biraz fazlaydı ama kabul edilebilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobidik -- 6 Ekim 2017; 10:11:52 >
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Sanırım imzandan anlaşıldığı surette Türknet'ten mağdursun. Bence durum Türknet'ten kaynaklı değil tamamen TTNET'ten... Çünkü bütün çıkış ve portlar (YAPA olmayan yerlerde...) TTNET'e ait... Dolayısıyla bu adamların altyapısında sıkıntı olunca sende arada kıvranıyorsun... Durumdan sizin kadar emin olun Türknet'te muzdariptir. Arıza olduğunda müşterileri, altyapı TTNET'e ait olduğundan her zaman en sona sallanır, arıza onarmaya gelen ekipler müşterisinin arızasını gidermek için sizin sorunsuz devrenize aktarıp, sizi sorunlu devreye sokar v.s. Bunun gibi birçok sıkıntılar var...

Bu durumdan şuan TTNET altyapısından hizmet alan diğer ISS'lere ait bütün aboneler mağdur...
  • Ankarada yine akşam saatleri yine ping 274. Yeter artık TTNET denilen firma bozuntusu!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.