Şimdi Ara

tr'de hiç bugatti var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • malum sitede 50 milyon tl'ye bir tane satılık bugatti var (reklam bence gerçek değildir)

tr de hiç bugatti sahibi var mı ?

• Neden olmasın be?:)
  • Vardır diye tahmin ediyorum. Ama bugatti gibi bir arabayı hali hazırda elinde bulunduran bir firma yoktur sipariş ile geliyordur.

• 5-6 ay önce gece vakti cengiz holdingin önünde 'la voiture noire' gördüm bi tane,otoparktan çıkıyordu altunizade yönüne gitti..çalışanlardan birininmi yoksa iş yaptıkları araplardan birininmi bilemem,tam telefonu cebimden çıkarıp foto alıcaktım,gözden kayboldu..tahincioglunun oglunda veyron var diye biliyorum,ama cana yakışır,f3 pilotuydu sonucta..o bently sevse de ali abinin koleksiyonunda da kesin vardır birtane..kaç para zaten kaç tane olcak,sende bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruscar

5-6 ay önce gece vakti cengiz holdingin önünde 'la voiture noire' gördüm bi tane,otoparktan çıkıyordu altunizade yönüne gitti..çalışanlardan birininmi yoksa iş yaptıkları araplardan birininmi bilemem,tam telefonu cebimden çıkarıp foto alıcaktım,gözden kayboldu..tahincioglunun oglunda veyron var diye biliyorum,ama cana yakışır,f3 pilotuydu sonucta..o bently sevse de ali abinin koleksiyonunda da kesin vardır birtane..kaç para zaten kaç tane olcak,sende bende..

la voiture noire vergisiz hali 18 milyon dolar, o olduğuna emin misin hocam

• O ilanı bende gördüm ama açıklamasında sipariş için koydukları yazıyor bu arada bir tane Bugatti Chiron Sport paylaştı instada trlux yada nadir araçlardı çekicinin üzerinedeydi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gbness -- 18 Ekim 2020; 17:11:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

la voiture noire vergisiz hali 18 milyon dolar, o olduğuna emin misin hocam

Alıntıları Göster

bugatti değil hocam bugatti veyron.

• Aracın yıllık vergisi 46k awk

• Olishernandez,arkasında bugatti yazıyordu,batmobile benziyordu,ha birde 6tane yanyana egsoz çıkışı vardı,gaza basınca ducati,kawasaki 500cc olanlarla,yakından geçen f-16sesi arası bir ses çıkarttı,cadde boştu,zaten 2-3saniye gördüm toplamda,ama oha polis bunu kovalamaz,baştan bırakır peşini,ben oynamıyom der diye düsünmüstüm oan,sagol tekrar hatırlattığın için..
  • Ben yabancı plakalı gördüm geçen sene floryada
  • İstanbulda var gördüm
  • Veyron var Chiron satılıktı ama rahat almışlardır onu da. la voiture noiree esamesini görmedim.

Veyron ve Chiron rahat var emin ol.

• Veyron birkaç tane var. Chiron bile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeremiKılarksın -- 18 Ekim 2020; 19:40:54 >
  • Arkadaki kağıt toplayıcıyla birlikte Türkiye'nin özeti olmuş. tr'de hiç bugatti var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.