Şimdi Ara

Concertayi Biraktim Kötü Hissediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben lise sinavina hazırlık boyunca yani yaklaşık 7 ay Concerta kullandım. Sınav bitince bırakmama rağmen eskisi gibi espriler yapamıyor, zeka geriliği yaşadığımı düşünüyorum. Sizce bu durumun gerçekten Concerta ile bir ilgisi var mı? Cevaplarsaniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Elinde ilac kaldiysa ucretiyle alabilirim

• Gnardal G kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum, ileride tekrar zorla kullanma olasılığını göz önünde bulundurursak kalan ilaçlara ihtiyacım olabilir.

• Yazık...Bir hiç uğruna yok olan hayatlar
  • Fitzgeraldİs F kullanıcısına yanıt
    Neden?

• namerequired N kullanıcısına yanıt
    Bir hiç uğruna beyninin kimyasal ve hormonal dengesini bozdun.Bundan daha önemlisiyse artık asla stresle ve zorluklarla mücadele edemeyeceksin çünkü kolay yolu 1 kez denedin mi artık hep ona başvurmak istersin.Zorluklarla mücadele etmek ise bir insanı geliştiren en büyük kaynaktır.Maalesef sen bu kaynağı heba etmişsin.
    Peki etkileri geçiyor mu?

Senin iradene ve hayata bakış açına bağlı.Sağlıklı beslenme,uyku ve spor düzeniyle hormonal dengeni normale çekmeni ve kendine hayatta bir gaye edinmeni tavsiye ederim.
    Peki hormonal dengenin bozulması hangi sonuçları doğurur?

• o ilaç bildiğin uyuşturucu bırakman kolay olmayacak belki hiç bırakamıyacaksın bence devam et keyfine bak
  • mojman kullanıcısına yanıt
    Zaten 2 aydır kullanmıyorum.

Beyninin ödül mekanizması bozulur.Yani gerçek hayatta bir şeyler başardığında kendini mutlu ve motive hissetmen gerekirken hissedemezsin.Bu yüzden de kendini geliştiremeyip sürekli bıunalım takılan ilaçlara bağımlı birisi olarak hayatına devam edersin.
    Baska biri beynimin dopamin eksikliği çektiğini söylemişti. Onun dediğine göre 4 5 aya geçermiş. Ama guvenemedim

• takma kafana. bidaha hep böyle olacaksın, artık her şey zor diyenleri de aldırma. cahil bilmediğini bilmeyendir. zamanla toplarsın kendini, abartılcak bi durum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma olsa da Youtube'da bulabildiğim en yararlı video buydu.Tam olarak senin durumunu açıklıyor.

Edit:https://area1255.blogspot.com/2015/05/how-to-preventreverse-dopamine-receptor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill Em With Kidness -- 26 Ağustos 2018; 23:22:32 >
  • reçetesiz mi satılıyor bu ilaç ekşiye falan baktım da iyi ilaçmış tam benlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

reçetesiz mi satılıyor bu ilaç ekşiye falan baktım da iyi ilaçmış tam benlik.
    Dostum ilaci alirsan burundan cek ben oyle yapiyodum etkisi acaip oluyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende selectra kullanıyorum concertayı nasıl yazdırdın ??
  • Bana bir test yapılmıştı. Oradan...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.