Şimdi Ara

Tomb Raider 2 Türkçe Yama (Yayınlandı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- Türkçe yama dosyasına HD grafik yaması entegre edilmiştir.
    – Oyun içi metinler ve grafikler yeniden düzenlenerek Türkçe’ye çevirilmiştir.
    – Sinematik bölüm geçiş videoları HD olarak yeniden yapılmıştır.
    – Bölüm sonu videoları HD olarak yeniden yapılmış ve Türkçe alt yazı eklenmiştir.
    – PCX grafikleri (Emeği Geçenler bölümü) HD çözünürlükte yeniden yapılmıştır.
    – Türkçe yama ile birlikte Golden Mask eklentisi otomatik kurulacaktır.
    - Oyun klasöründeki t2gold.exe dosyasını çalıştırarak yeni bölümleri oynayabilirsiniz.
    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -.
    – Türkçe Yama, oyunun STEAM sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır.
    – Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kaldırarak orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.
    – Kurulum programı, oyun klasörünü otomatik bulamazsa, manuel olarak yükleyebilirsiniz.
    – Yama kurulumu tamamlandıktan sonra, oyun ayarlarından alt yazıları açmayı unutmayın.
    – Kurulum sırasında orijinal dosyalarınız zarar görebilir.
    – Türkçe yama kullanımıyla ilgili oluşabilecek tüm zararlar kullanıcı sorumluluğundadır.
    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

EMEĞİ GEÇENLER

Proje Yöneticisi
    Ömer ÖZ

Çeviri & Grafik Düzenleme
    Ömer ÖZ

Çeviri Kontrol
    Kerem KOLDAKOC

Programlama
    Ömer ÖZ

Kurulum Programı
    Ömer ÖZ

Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
    http://www.oyunceviri.com/digeryamalar/tomb-raider-ii-turkce-yama-v1-0/

İyi oyunlar...

Tomb Raider 2 Türkçe Yama (Yayınlandı)Tomb Raider 2 Türkçe Yama (Yayınlandı)Tomb Raider 2 Türkçe Yama (Yayınlandı)Tomb Raider 2 Türkçe Yama (Yayınlandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byflash -- 20 Şubat 2018; 10:44:55 >

• Eline sağlık abi, eski oyunları adam etmek kolay değil ama yapmışsın bir güzellik...
  • Elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Eline sağlık abi, eski oyunları adam etmek kolay değil ama yapmışsın bir güzellik...

Sağolasın kardeşim.

Eski oyunlarla uğraşmayı seviyorum. Grafiklerle ve kodlarla boğuşmak. Resmen yeni oyun yaptım :)

Serinin bir oyunu daha Türkçe oldu. Darısı diğer bölümlere ;)
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, iyi oyunlar.
  • Müthiş! Serinin en güzel oyunlarından bence. Teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

quote:

Eline sağlık abi, eski oyunları adam etmek kolay değil ama yapmışsın bir güzellik...

Sağolasın kardeşim.

Eski oyunlarla uğraşmayı seviyorum. Grafiklerle ve kodlarla boğuşmak. Resmen yeni oyun yaptım :)

Eski oyunlar eski klasikler candır yav en iyisini yapıyorsun, ellerine gözlerine sağlık @byflash.

"Darısı diğer bölümlere.." derken şimdi T.R.III'ü de bu şekil isteyen olacaktır ama şu an en yakışacak olanı "Tomb Raider IV: The Last Revelation" olur hem de nefis olur. Bu oyundan aldığım o firavunlar pramitler diyarı Egypt atmosferini hiç unutamam gerçekten muhteşemdi hayranlıkla bölüm tasarımlarını mekanları inceleye inceleye dolaşırdım oyunda, T.R.IV yüzünden antik Mısır firavunlarla mezarlarıyla alakalı kitaplara merak salmıştım bir çok kitap dergi alıp okumuştum. T.R.IV nefis gider HD grafiklerle Türkçe. Gerçi T.R. fan gurubu vardı sanırım Steam'de bazı T.R. oyunlarına altyazı çıkartmışlardı da yine de insan bekler böylesi @byflash'ın T.R.II için yaptığı gibisini :)

Bu arada sormam lazım T.R.I-II-III-IV gibi oldukça eski Win98-XP'den kalma oyunları GoG'dan almaya özen gösteriyorum (çünkü burada Win7-8-10'a kadar %100 uyumlu satılıyor) Türkçe yama herhalde GoG versiyonlarında da sorun çıkartmadan çalışacaktır ne dersiniz?

• Eline sağlık Ömer abi. Oyunu al da oynayayım :D
  • Lcroft kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, canımsın ;)
  • TanerSaydam T kullanıcısına yanıt
    Onu al, bunu al, şunu al :P
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Fırsat bulunca serinin diğer oyunlarına da el atmayı düşünüyorum ;)

Gog sürümü bende yok maalesef ama büyük ihtimalle çalışacaktır. Çalışmazsa ulaş kardeş, hallederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byflash -- 21 Şubat 2018; 8:46:16 >
  • @byflash
    Çeviri yapıp da kurtulurum mu sandın :) Oyunu da alıp dağıtman lazım. Prosedür gibi bir şey bu :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: TanerSaydam

@byflash
    Çeviri yapıp da kurtulurum mu sandın :) Oyunu da alıp dağıtman lazım. Prosedür gibi bir şey bu :P

Tomb Raider 2 Türkçe Yama (Yayınlandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byflash -- 21 Şubat 2018; 11:30:58 >
  • ÖMRÜM YETER Mİ ACEP GÖRMEYE?
    MEDET UMAR OLDUM CEMREYE
    EH BE CİMRİ NE DENİR Kİ SANA!
    RAHAT HARCAYAMAZSIN O PARAYI

ALMAZSAN BANA O OYUNU
    BU SEFERLİK YAP Bİ ABİLİK
    İNSALIK ÖLDÜ MÜ GÖSTEREK MİLLETE

SONU KAFİYE İÇİNDİ :) OYUNU HAK ETTİM BENCE :) :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: TanerSaydam

ÖMRÜM YETER Mİ ACEP GÖRMEYE?
    MEDET UMAR OLDUM CEMREYE
    EH BE CİMRİ NE DENİR Kİ SANA!
    RAHAT HARCAYAMAZSIN O PARAYI

ALMAZSAN BANA O OYUNU
    BU SEFERLİK YAP Bİ ABİLİK
    İNSALIK ÖLDÜ MÜ GÖSTEREK MİLLETE

SONU KAFİYE İÇİNDİ :) OYUNU HAK ETTİM BENCE :) :P

Tomb Raider, Tomb Raider diyip duruyorsun.
    Alamayacak olsan alırım biliyorsun.
    Neden dostluğumuzu baltalıyorsun?
    Elalem ne der hiç düşünmüyorsun.
    Rica ediyorum artık kapatıyorsun!
  • Eyy elalem! Bu yazdıklarımız tamamen şaka.

@byflash
    Bence artık anladılar!

• quote:

Orijinalden alıntı: byflash

quote:

Sağolasın kardeşim.

http://tombraider-dox.com

Bu verisyonla uyumlu değil. Fakat tebrik ederim guzel bir çalışma olmuş.

• Teşekkürler.
  • Emeğinize sağlık ben ilk oyunu yetersiz ingilizce ve kodlamayı beceremediğimden yapamamıştım. Klasik serinin bir oyunun daha türkçe olması şahane oldu. I, III ve V.oyunlarda çevrilebilirse çok şahane olur. Yamayı şuan kurdum bitireceğim baştan türkçe olarak oynamak ayrı zevkli.

Ve bu arada oyunu daha da mükemmel oynamak istiyorsanız (ios texture ve tam çözünürlük desteği) Peixoto Tool yükleyebilirsiniz.

Edit: Denedikten sonra maalesef Peixoto ile çalışmadığını fark ettim. Acaba mümkünatı varsa Peixoto ile çalışılabilir hale gelemez mi? Tomb Raider 2 için çok faydalı bir program çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 22 Şubat 2018; 22:13:57 >

• Emeğinize sağlık.Teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.