Şimdi Ara

Tomb Raider 2 Türkçe Yama (Yayınlandı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ignatius

quote:

Orijinalden alıntı: byflash

quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Eline sağlık abi, eski oyunları adam etmek kolay değil ama yapmışsın bir güzellik...

Sağolasın kardeşim.

Eski oyunlarla uğraşmayı seviyorum. Grafiklerle ve kodlarla boğuşmak. Resmen yeni oyun yaptım :)

Serinin bir oyunu daha Türkçe oldu. Darısı diğer bölümlere ;)

http://tombraider-dox.com

Bu verisyonla uyumlu değil. Fakat tebrik ederim guzel bir çalışma olmuş.

Dox versiyon ile uyumlu değil evet. Bu sürüm tamamen farklı bir grafik motoruyla, farklı bir oyun olarak yapıldı ve halen demo aşamasında. Tam sürüm yayınlandığında düşünülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Emeğinize sağlık ben ilk oyunu yetersiz ingilizce ve kodlamayı beceremediğimden yapamamıştım. Klasik serinin bir oyunun daha türkçe olması şahane oldu. I, III ve V.oyunlarda çevrilebilirse çok şahane olur. Yamayı şuan kurdum bitireceğim baştan türkçe olarak oynamak ayrı zevkli.

Ve bu arada oyunu daha da mükemmel oynamak istiyorsanız (ios texture ve tam çözünürlük desteği) Peixoto Tool yükleyebilirsiniz.

Edit: Denedikten sonra maalesef Peixoto ile çalışmadığını fark ettim. Acaba mümkünatı varsa Peixoto ile çalışılabilir hale gelemez mi? Tomb Raider 2 için çok faydalı bir program çünkü.

HD yama entegrasyonu zaten Türkçe yama dosyasına eklenmiş durumda. Türkçe dil dosyaları yüklenirken HD grafik dosyaları da yükleniyor kardeş.

• Merhaba.Tomb raider 1 türkçe yamayı indirdim hata verdi tomb raider 2 türkçe yamasını yükledim siyah ekran veriyor.Lütfen yardım edin delirmek üzereyim.
  • AliOsmnUygr A kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde yardımcı olamam. Resimlerle açıklayın sorunu.
  • Tomb raider 2 ayarlarım1920x1080 ama ekran kayık bu tip bir sorun yaşayan oldu mu aranızda? düzeltebildiniz mi? ya da önerebileceğiniz bir şey var mı?
  • Merhaba Ömer abi.
    Yamayı yükleyip oyunu başlatınca girişteki LOGO ve ANCIENT, yeni oyun başlatınca da MODERN isimli videolar görüntüsüz sadece ses olarak oynatılıyor.(Oyunda ilerlemediğim için daha sonraki videolarda da oluyor mu, bilmiyorum) TR1 deki gibi çözüm üretmeye çalıştım ama başarılı olamadım. Ama ffplay.exe uygulamasında 'Sağ tık-Özellikler-Uyumluluk-256 renkte çalıştır' seçili olunca bahsettiğim videolar görüntülü olarak oynatılıyor. Yalnız düşük çözünürlükte, kötü bir görüntüde. Yamayı ve oyunu tekrar kurdum ama fayda etmedi.
    Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardım eder misin?
  • r3p5achh kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin dosyalar .mp4 formatında. Muhtemelen bilgisayarında güncel kodek bileşenlerinde eksik var.

Aşağıdaki bağlantıda bulunan dosyayı kurup, bilgisayarını kapatıp tekrar açarak denemeni öneririm.

http://files2.codecguide.com/K-Lite_Codec_Pack_1440_Standard.exe
  • oyunda sinematik gözükmesini istiyorsanız tombraider ayarlarına girin tam ekran yapmayın pencere modu girin 4.3 16.9 olan diğer seçin pencere modu büyütün zaten tam ekran oluyor sinematik görünür oyunda gog türkçe yama çalışması için tomb raider uptate kurun ondan sonra türkçe yama yapın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.