Şimdi Ara

TOM CLANCY'S THE DIVISION (DH ANA KONU) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
9
Favori
20.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün serverlarda sorun mu vardı? DZ5-dz6 bomboştu. Moblar spawnlanmıyordu. Landmarklar mor gözükmesine rağmen hiç düşman yoktu. Sokaklar bomboştu. Bir günde oyundan soğuduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montenegro

Akşam 19:00 dan sonra gece saatlerine kadar takılacak 30 lvl 1 kişilik yerimiz var. 3 kişiyiz ts mevcut. Pm atmanız yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eneskopat

dz level 39....ekleyebilirsiniz
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Dün bakım vardı sanırım. gece girdiğimde sol barda bakım çalışması var vs vs bişiler yazıyordu.
  • bu oyunu değilde tom clancy's ghost recon wildlands bu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum shooter oyunları konsolda oynayamadığım için sevmesem de:)
  • Serverda sıkıntı mı var?

• İlgilenen varsa gold p1 hesabı 60tl ye satıyorum

• Gelwcwk dlc ler achievement destegiyle mi gelecek

• Merhaba arkadaşlar;

Hesabımı satıyorum , 53 saat gameplay time , 1 adet 30 level karakter , Vector 45 acp ve 2-3 item sarı blueprint vardır.

Bütün side missionlar yapılmıştır , encounter lar tamamlanmış karakterin skilleri fulldur. 500k oyun parası vardır. (100 puan phoneix ile birlikte )

Hesap fiyatı : 90 TL
  • Bugün almayı düşünüyorum bu oyunu ama önce rise of tomb Rider mı alsam karar veremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 10 Nisan 2016; 10:26:12 >
  • oyunu bugün aldım , yeni başlayan ya da başlayacak varsa beraber oynayalım. Yaşım 33 uplay id : dentorium.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jihadjoe -- 10 Nisan 2016; 17:26:25 >
  • eneskopat...level 61...ekleyin arkadaşlar
  • Yeni güncellemenin tanıtım videosu çıktı arkadaşlar

• Yeni baslayanlar ve konsola yeni baslayanlar arasina benide katabilirsiniz yavastan yavastan elimizi alistira alistira gidiyoruz bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    Prologue'u bitirdin mi dostum?

Bu akşam aksilik olmazsa oyundayım. ekipman hazır.

Yeni başlayanlar, oyuna yabamcı olanlar, kafalarında soru işareti olanlar ekleyebilir, yardımcı olurum.

pa4te 150 saate yakın oyun sürem vardı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Prologue'u bitirdin mi dostum?

Bu akşam aksilik olmazsa oyundayım. ekipman hazır.

Yeni başlayanlar, oyuna yabamcı olanlar, kafalarında soru işareti olanlar ekleyebilir, yardımcı olurum.

pa4te 150 saate yakın oyun sürem vardı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Nerdeee :) el aliskin olmayinca ugras dur ama bitirecem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

eneskopat...level 61...ekleyin arkadaşlar

iyi dz takıldık beraber hocam, bir kaç kez yanlışlıkla rogue olsak da keyifli oldu beraber oynamak. Bir kaç gün mecburi ara verip cuma akşamı tekrar oyunda olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

eneskopat...level 61...ekleyin arkadaşlar

iyi dz takıldık beraber hocam, bir kaç kez yanlışlıkla rogue olsak da keyifli oldu beraber oynamak. Bir kaç gün mecburi ara verip cuma akşamı tekrar oyunda olacağım.

çok çok keyifliydi...rogue benim hatamdı..sık yapıyorum bunu...o curcunada illa ki bi player a sıkıyorum:))) bende headset de var...müsait zamanda konuşarak oynarız...evde yatalak hastam var..sık sık kalkıyor ya da ona cevap verdiğimden karşımdkaini rahatsız etmeyeyim diye headset takmıyorum normalde...hocam level ine göre çok iyisin...sen olmasan tek başıma dz3 e adım atmıyorum :)))

• enesemre kullanıcısına yanıt
    Aynen curcuna olunca genelde illa birisi rogue oluyor
    Headset varsa daha iyi o zaman. Artık kullaklık takarak oynarız beraber. Takım olarak Dz3 kolay gelmeye başladı. Yavaş yavaş yukarı doğru çıkarız. Görüşmek üzere dostum. Geçmiş olsun Allah şifa versin hastana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 12 Nisan 2016; 16:53:51 >
  • Yanlış görmedi isem 3.6gb şık bir güncelleme geldi oyuna indirmeye başladım

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.