Şimdi Ara

TOM CLANCY'S THE DIVISION (DH ANA KONU) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
9
Favori
20.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesela oyuna 4 kisi basliyorum. Hep beraber dz ye girdigimizde adamlari goremiyorum.
    Haritayi actigimda gozukuyorlar ama normalde goremiyorum.
    Hep tek kaliyorum. Bi gruba denk geldimi hepsi kuvvetli elemalar oluyor indirene kadar canim cikio :)
    Nasil.bi taktik izlemem lazim dz de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Dz nin tam olayini anlamadim.
    Mesela oyuna 4 kisi basliyorum. Hep beraber dz ye girdigimizde adamlari goremiyorum.
    Hep tek kaliyorum. Bi gruba denk geldimi hepsi kuvvetli elemalar oluyor indirene kadar canim cikio :)

dz de arkadaşlarınla beraber oynamak için levellerinizin aynı olması gerekiyor yoksa sistem herkesi leveline göre bir bölgeye atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Dz nin tam olayini anlamadim.

dz de arkadaşlarınla beraber oynamak için levellerinizin aynı olması gerekiyor yoksa sistem herkesi leveline göre bir bölgeye atıyor.

Himm anladimm alper cok saol nasilsin bu arada

• Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    iyidir dostum yeni eklenen incursion göreviyle uğraşıyorum defalarca denememe rağmen hard mod da tamamlayamadım, challenge modunu düşünemiyorum bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah yardimcin olsun ben eklesene gt: dS Bulut

• Merhaba herkese, birlikte oynayacak arkadaş arıyorum DZ levelim 50, ekleyin takım kuralım uplay adım : Mertowic
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

iyidir dostum yeni eklenen incursion göreviyle uğraşıyorum defalarca denememe rağmen hard mod da tamamlayamadım, challenge modunu düşünemiyorum bile

Hard modeda bitirince ne ödül veriyor?

• Oyunun kutulu sıfır promosu var elimde almak isteyen varsa PM atsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, dz de takılcak falcon oynucak arkadaşlar arıyorum, dz levelim 55 gear scorum 197, uplay adım : Mertowic
  • Pc versiyonu bug ve hileci dolu. Tat vermez oldu son zamanlarda.

• GrimMaker61 İtem levelim 164 Dz takılacak arkadaşlar ekleyebilir.
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Vicdansız kardeşim her gece oynuyorsunda beni görünce neden davet etmiyorsun

item lvl 160 lara yakın online görünce bir davet at lütfen
  • :)) bu akşam oynayalım İsmail Müsaitsen ben azcık oynuyorum cıkıyorum :)) Bu arada FİFA 16 geldi EA acsess e onuda oynayalım.
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    Bir düğüne katılacağım akşam 1-2 saatliğine hanım iş çıkarmazsa akşam görüşürüz hocam
  • Beyler oyunu gold edition olarak aldım originden glitch bug hack dolu diolar kafam karıstı bide kendime arkadaş grubu nerden bulurum ya itemler felan nası yapılıyo detaylı anlatırsanız skiller felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

Pc versiyonu bug ve hileci dolu. Tat vermez oldu son zamanlarda.

Hocam yeni gold edition aldım inidiriyorum suan pc versiyonu cokmu yerlerde ya gercektende
  • @WatchGuard PC versiyonunda buglar bir tarafa, hileciler mahvetti bizi. Oyunu iade eden arkadaşım var. Battlefield vs oyunlarda hileci seni öldürünce kaybedeceğin bir şey yok. Ama bu oyun farm üzerine kurulu olduğundan, kastığın item ve kazandığın xp yi kaybediyorsun. Buda seni yarım saat geriye atıyor.

Oyun hala alınabilir bir seviyede. Hala düzeltmelerini bekliyoruz. Ama insanın da bir dayanma sınırı var. Sonuçta emeğin ve paranın karşılığını alamayınca bir yerden sonra can sıkıcı bir hal alıyor. Olayın özü bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 25 Nisan 2016; 3:11:37 >
  • Yeni level 30 oldum, beraber takilmak isteyen varsa ekleyebilir

Gamertag: occulta88

• quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

@WatchGuard PC versiyonunda buglar bir tarafa, hileciler mahvetti bizi. Oyunu iade eden arkadaşım var. Battlefield vs oyunlarda hileci seni öldürünce kaybedeceğin bir şey yok. Ama bu oyun farm üzerine kurulu olduğundan, kastığın item ve kazandığın xp yi kaybediyorsun. Buda seni yarım saat geriye atıyor.

Oyun hala alınabilir bir seviyede. Hala düzeltmelerini bekliyoruz. Ama insanın da bir dayanma sınırı var. Sonuçta emeğin ve paranın karşılığını alamayınca bir yerden sonra can sıkıcı bir hal alıyor. Olayın özü bu.

Hocam guzel anlatmıssınız daha indiriyorum ben oyunu healer olmak istiyorum nasıl sizce ve skill item yapılandırma olarak nası yapıcam yani oyun cokmu karısık alısabilirmiyim ? hızlı level atlama felan teknigi varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic Wall -- 25 Nisan 2016; 15:35:14 >

• Kafana göre hocam. Karışık falan değil.

Bu pc ana konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_76440962/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.