Binbaşı
01 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 132 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar max 100tl civarında
usb wifi alıcı önerirmisiniz?
lütfen windows 10 destekli olsun
Arkadaşlar Selam,

Bilgisayarımda müzik dinlemek için alacağım.

Aklımda aşağıdaki model var Rampage : 800 TL
https://www.trendyol.com/rampage/rms-311-shard-2-1-80w-siyah-usb-fm-bluetooth-hmdi-optica-rgb-isikli-speaker-p-40538636?boutiqueId=316800&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.38.5

Genellikle elektronik müzik dinliyorum.
Bu fiyat aralığında başka tavsiyeniz var mı?
Arkadaşlar Selam,

Aşağıdaki sisteme sahibim farklar ; 450M Anakart,16GB Ram,480GB SSD

https://www.itopya.com/drax-apu30-amd-athlon-3000g-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/

Bütçem 1700-2000 TL Arası.

Ekran kartı olarak tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar selam burnunum sol tarafı yaklaşık 7 aydır tıkalı.
Doktoramı gitmem gerekiyor sizce yada açmamın bir yolu varmıdır?
Arkadaşlar Selam 1.500tl ile sıfır bir ekran kartı almak istiyorum bütçe max bütçedir. GTX1650 alma kararındayım sizce başka alternatif var mı?
Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınan ve 20 Eylül akşamı hayatını kaybeden Neslican Tay'ın adının okuduğu liseye verilmesi teklifi, Milli Eğitim Bakanlığı'nca kabul edilmedi.

Rize'de sol bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı yürüttüğü mücadeleyle tanınan ve İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden 21 yaşındaki Neslican Tay'ın adının okuduğu liseye verilmesi teklifi, Milli Eğitim Bakanlığı'nca kabul edilmedi.

yorum : yaşadığım ülkeden bir kez daha nefret ettim!

haber link :
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1706164/neslican-tay-teklifine-mebden-ret.html
Arkadaşlar öncelikle şunları söyliyim ;

Starbucks'ta 2.5 sene mağaza yöneticisi olarak çalıştım, ardından da Kahve Dünyası'nda 1 sene kadar mağaza yöneticiliği yaptım. Şuan başka bir sektörde çalışıyorum.

Starbucks'a gelenlerin %99u marka özentiliğinden dolayı geliyor. Bardağa isim yazdırıyor resmini çekiyor ve alırsa en fazla 2-3 yudum alıp bardağını bırakıyor. Çünkü içemiyor.

Kahve Dünyasına gelenler gerçek kahve içmeyi seven kafa dinlemeye gelen insanlar. Ayrıca Kahve Dünyasının artık self service şubeleride açılmaya başladı yani garsonsuz.

Starbucks white mocha ve mocha gibi içecekleri şuruptan yapıyor. Kahve Dünyası ise bu içecekleri direk eritme çikolatadan yapıyor.

Starbucks'un soğuk içecekleri Kahve Dünyası'na göre daha iyi.

Çekirdek kahve içerikli içeceklerde Kahve Dünyası daha iyi.
Arkadaşlar Merhaba,

Amd Ryzen 2200G Single 8GB 3000Mhz Ram var.

Bu sistemi toplamadan önce youtubeden işlemcinin apu performansına bakarak ve uzun bir süre araştırarak aldım..

Youtubedeki sistem benimle aynı (Ryzen 2200G Single 8GB 3000Mhz Ram)

Adam GTA da Medium ayarda 45-55 FPS alıyor
Ben en düşük ayarda 25-30 FPS alıyorum?

Adam başka bir oyunda aynı sistem ile 70 FPS alıyor.
Ben aynı sistem ve aynı ayarlarda 35-40 FPS alıyorum?

Driverim güncel. Sizce sorun ne olabilir?
Arkadaşlar selam büyük hevesle topladığım APU sistemimde sorun yaşıyorum.

SİSTEMİM : Ryzen 2200 G + 3000 Mhz 8 GB RAM

Youtube de aynı sistemle cs:go oynayan kişi 120 fps alıyor ben aynı ayarlarda 40-50 fps alıyorum.

yanlış olan şey nedir?
Hakkında
Forum İmzası:
2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
|Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.500
İkinci El Bölümü Mesajları: 138
Konularının görüntülenme sayısı: 213.617 (Bu ay: 552)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.974 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.