Yarbay
19 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

[DHZ] DZ KARDESLIK - Ps4 Division 2 Oyuncuları Grubu (+25)

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepiniz grubumuza hoş geldiniz. Grubumuz sadece The Division 2 oyunu için kurulmuştur. İleriki dönemlerde diğer oyunlara da vakit ayıracağız elbette. Aile ortamı şeklinde kişi ayrımı yapılmaksızın sadece saygı,sevgi içerisinde oyun grubudur. Günün her saatinde aktif olan arkadaşlarımızla birlikte herkese iyi oyunlar dileriz.

Grunumuzun kuralları :

1. Grup yaş sınırı 25 ve üstü olarak kabul edilir. Tabiki olgunluğa göre değişkenlik gösterebilir.

2. Grup içinde dil, din, ırk, cinsiyet, vb. etnik köken ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.Bu maddenin ihlali durumunda uyarı almaz direk gruptan çıkarılırsınız.

3. Grup içinde siyaset yapmak kesinlikle yasaktır.Ülkemizin gündemi her ne olursa olsun grup içinde tartışılamaz taraf dahi belli edilemez.

4. Gruba oyun dışı resim,video vb. ek dosyalar atmak yasaktır.(Örnek: Arabam güzel mi,tipim güzel mi,trafik kalabalık,maçtayız,şurdayız,şunu yiyorum içiyorum sofra görüntüm vb.)

5. Grup içinde tartışmak kesinlikle yasaktır, sorun her ne olursa olsun haklı dahi olsanız tartışmayı ilk başlatan kişi suçlu kabul edilir.Bu madde önem arz eder bkz. “haklı dahi olsanız tartışmayı ilk başlatan kişi haksız (suçlu) kabul edilir.” Kimse kimseyi grup içinde haklı haksız fark etmeksizin aşağılayamaz,küçük düşürücü davranışlarda bulunamaz.

6. Gruba sürekli bakmak,her mesajı görmek gibi zorunluluğunuz bulunmamaktadır bu nedenle grubu sessize alarak gelen bildirimlerden rahatsızlık yaşamazsınız.

7.
Grubumuz sadece oyun içinde yalnız kalmamak içindir. Oyun grubu oluşturup oyuna girmek için kullanmaya özen gösteriniz. Muhabbetlerinizi özel sohbet şeklinde yapabilirsiniz.

Ps Community :

Division 2 Clan :

[DHZ] DZ KARDESLIK

Oyunla ilgili yararlı link ve uygulamalar :

1- The Division 2: DPS Calculator
Link burada

2- THE DIVISION 2 STATS
Linki burada

3- MapGenie: Division 2 Map
Linki burada

4- The Division 2 Companion App (Game Weekly Vendor)
Linki burada

5- Division 2 Companion App
Linki Burada

6- Reddit - Division 2
Link burada

7- The Division 2 - Gear Attribute Sheet
Linki burada

Arkadaşlarımızın paylaştığı oyun içi görüntü ve videolar :

Arkadaşlar selam.

İş yerinde kullandığım laptopun miladını doldurması sonrasında tablet arayışına girmiş bulunmaktayım.

E ticaret sitem üzerinden satış ve excelde stok/ön muhabebe işlemlerini yapmaktayım.

Aradığım tablet için bir bütçem yok ama kalkıp 2bin lirada veremem malesef. F/P ürünü olarak tavsiyelerinizi bekliyorum.

İlgilenip yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kullanacağım Uygulama ve Özellikler;

Facebook sayfa yöneticisi
Mail uygulaması
Giriş yapabileceğim bir excel uygulaması
Elbette Chrome
Youtube
Tunein Radio

Çoklu ekranı desteklemesi
10.1 inç ekran
En az 2 Gb ram
Hafıza kartı desteklemesi

Tablette oyun oynamayacağım.Ağırlıklı olarak internet ve film için kullanılacak.

Samsung Tablet A10.1 - 1.000 TL civarında şuan. Ne dersiniz?
Arkadaşlar

Facebook,Instagram,Twitter için hepsini bir uygulamada kontrol edebileceğim , post ve foto paylaşabileceğim , haber akışlarına bakabileceğim bir uygulama mevcutmudur tavsiye edeceğiniz?

Teşekkürler
Silinebilir. Konu sonuçlanmıştır
Ps4'te kullanabileceğiniz F/P bir kulaklık arıyorsanız tavsiye ederim.Kısa bir inceleme videosu çektim bununla ilgili. Sürç-i lisan ettiysek affola.

Ps4'te kullanabileceğiniz F/P bir kulaklık arıyorsanız tavsiye ederim.Kısa bir inceleme videosy çektim bununla ilgili. Sürç-i lisan ettiysek affola.

Arkadaşlar,

Bir süredir şirket işlerim için kullandığım Packard Bell Easynote TF71-BM-002TK model laptopumu değiştirme kararı aldım.

Gün içerisinde en çok

- Office
- Outlook
- Web Browser (Chrome)
- Photoshop ( Sadece temel düzeyde fotoğrafların kesilip web sayfasına yüklenecek hale getirmek için)
- İnternet üzerinden radyo ve mp3 dinleme
- Seyahat sırasında film izleme şeklinde laptopu çok yormayacağını düşündüğüm programları kullanmaktayım. Şuan laptopumda yüklü olan Skype,Photoshop Cs5,Picassa,KMP Player bulunmakta. Laptopta oyun oynamayı seven birisi değilim. Buna rağmen yeni oluşturduğum excel dosyasını açmak için bile 1 dakikadan fazla beklemekteyim. Ara ara durduruldu şeklinde uyarı da aldığım oluyor.

Bana yukarıda saydığım programları rahatça kullanabileceğim cep yakmayan bir laptop öneririmisiniz? ( Tercihen NumPad olan, Ekran boyutu 17 inçi geçmeyen - 13 " olarak tavsiye edeceğiniz model olursa taşınabilirlik açısından o da olabilir - , İntel İ3 ve üzeri sabit diski 1 TB olan. )

Arkadaşlar

Elimde büyüklüğü 35 cmden büyük olmayan ürünlerimi çekmek için 35/50 mm lens tavsşye edermisiniz? Mümkünse f/p olması değilse direk cep yakmayacak şekilde.

Öncelikli ürün modellerinin cekiminde kullanılacak. Nikon lens olması şart değil.

Teşekkür ederim şimdiden
18 23 Mart 2015 tarihleri arası gezmeye Lviv'e gidiyorum.

10 senelik Ruaya yaşantım boyunca hep merak ettiğim hakkında çokça şey duyduğum bir şehir Lviv.

Az önce Adnan Menderes H.limanı'na geldim, boarding yaptırdım ve şimdi İstanbul uçağını beklemedeyim.

Vakit buldukça foto ve yazı editleyeceğim..

İlk foto gelsin.

H.limanında uçağı beklerken..
Arkadaşlar ;

Şuanda kullandığım 22 inç ekran monitörümün yerine 32 inç bir led televizyonla değiştireceğim.

Televizyon sadece ps4te oyun oynamak için kullanılacak. Yani Full HD olması ve tepkime süresinin düşük olması önemli benim için.Smart TV, 3D , dahili uydu alıcısı,wifi.. vs tarzında özellikleri kullanmayacağım. Olmasa da olur (fiyat ucuzluyorsa diye belirtmek istedim.) Bu arada max bütçe 1000TL.

Ben internetten bir kaç model buldum. Ama bahsettiğim gibi bunlarda benim kullanmayacağım bir ton özellik mevcut.

Sizlerden tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim şimdiden.

http://www.n11.com/lg-32lb582v-smart-led-tv-lg-turkiye-P36443886
http://www.vatanbilgisayar.com/panasonic-tx-l32em6e-32-80-cm-full-hd-led-tv-100-hz-2xhdmi-usb.html
http://www.teknosa.com/urunler/110015264/philips-32pfk430912-dvb-s-fhd-led-lcd-tv#product-features
http://www.teknosa.com/urunler/110015296/samsung-ue32h4000awxtk-led-lcd-tv#product-features
Hakkında
Meslek: SM & DM Consultant
İlgi Alanları: Xbox
Forum İmzası:
GT: axecalos
Instagram : axecalosgamer
Xbox Content Creator
Xbox Seniors Community Member
Hakkımda:
I used to be an adventurer like you, then I took an arrow in the knee.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HUAWEI MATEBOOK D15
Otomobil
HYUNDAI I20 ELITE
Mobil cihaz
HUAWEI P30 PRO
Operatör
Vodafone Net
Oyun Platformu
XBOX ONE X
Steam
AXECALOS
TV
GRUNDIND 49 NEWYORK 4K
Tablet
HUAWEI MATEPAD PRO
Xbox Live GamerTag
AXECALOS
Kulaklık - Amfi
Steelseries Arctis 3
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.839
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 18.723 (Bu ay: 226)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 786 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.