Şimdi Ara

TOM CLANCY'S THE DIVISION (DH ANA KONU) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
9
Favori
20.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrNtlu

quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

tüküreyim böyle güncellemeye...dündne beri zaten günlük görevler sorunlu..gidiyosun görev yerine ama görev yok..bu günde yolda yürürken birden boşlukta uçmaya başlıyor karakter..

Bu patch iyi olmuş aslında boss droplarını arttırmışlar vs.

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4bcv2c/the_division_patch_notes_102/ Burdan patch notlarına bakabilirsiniz.

hocam patch içeriği iyi de oynayamıyoruz ki...grand central station günlük görevine gir bakalım oynayabilecek misin mesela* ve yolda yürürken oyundan snei atıyor..yer altında uçmaya başlıyorsun

• enesemre kullanıcısına yanıt
    Bende pek sorun olmuyo ama arada ping giriyor deli ediyor benide.
  • Server kapandı anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saatlik challange sonunda Xbox live bağlantısının kesilmesi nasıl bir şanstır? Tam bossun zırhını bitirdik oyundan atıldım nasıl iştir bu ama çıldırıcam.
  • Tüm collectibleslar tamamdır. (İşsizlik done!)

TOM CLANCY'S THE DIVISION (DH ANA KONU)

Bunlardan oyundan birkaç enstantane.

• tüm collectables ı tamamlayınca herhangi bir kupa verdi mi? bu arada saygıyla önünde eğiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

tüm collectables ı tamamlayınca herhangi bir kupa verdi mi? bu arada saygıyla önünde eğiliyorum

İlk cümlede dalga mı geçtiniz, ciddi mi sordunuz anlayamadım. Eğer achievement babında soruyorsanız, 3-4 tane veriyor. Ha birde her bir collectible tipini tamamladığında bir ceket veriyor. O kadar yani. Ama olayların gelişimi açısından güzel konuşmalar/bilgiler var. Hikayeye biraz daha odaklanmak içinde toplayabilirsiniz. Gerçi youtube'da sadece bu ses kayıtlarının olduğu videolar var, oradan da dinleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 23 Mart 2016; 9:56:41 >

• arkadaşlar 4 gündür Daily görevlerde sorun yaşıyorum..en az 1 tanesinde oluyor...4 kişilik ekiple gidiyoruz görev yerine ama görev başlamıyor..her gün bu sorunu yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

arkadaşlar 4 gündür Daily görevlerde sorun yaşıyorum..en az 1 tanesinde oluyor...4 kişilik ekiple gidiyoruz görev yerine ama görev başlamıyor..her gün bu sorunu yaşıyorum

Aynen bende de oldu başladık görev buga girdi ilerleyemedik filan anlamadım sebebini bende.
  • Yeni aldım bende oyunu acemisiyim eklemek isteyen gamertag: SonradanGurme
  • Sürekli oynayan varsa 3-4 kişilik bi grup kuralım. Ben DPS gidiyorum genelde. Level 27 bugun , aksama 28 olurum heralde. Hemen hemen hergün akşam giriyorum 7-8 gibi ve 2 saat oynuyor en az.

Dark Zone da önceden pek fazla olmasa da artık millet yavas yavas bribirini öldürmeye basladı levelleri kastıkça. Yalnız olduğun zaman 3 lü 4 lü gruplar rahat öldürüyor.

Ekleyen olursa gamertag : S1Ncredible
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

Sürekli oynayan varsa 3-4 kişilik bi grup kuralım. Ben DPS gidiyorum genelde. Level 27 bugun , aksama 28 olurum heralde. Hemen hemen hergün akşam giriyorum 7-8 gibi ve 2 saat oynuyor en az.

Dark Zone da önceden pek fazla olmasa da artık millet yavas yavas bribirini öldürmeye basladı levelleri kastıkça. Yalnız olduğun zaman 3 lü 4 lü gruplar rahat öldürüyor.

Ekleyen olursa gamertag : S1Ncredible

Hocam Merhaba,

bizde akşamları 21 den sonra oyundayız (2 kişiyiz yaşlarımız 36 - 38) ben level 25 diğeri de 22 şuan normal görevler ara sokaklar peşinde koşmaktayız. Genede yanımızda birilerinin olması güzel olur. Size de uyarsa beraber takılabiliriz.
  • Merhaba ,

Oynayalım takım 3 leyelim o zaman :)
    Gamertag nedir ekleyeyim ya da siz ekleyin beni (yaş 31 benim biraz küçük kaldım takıma :) )

gamertag : S1Ncredible
  • teokagan05

her gece ortalama 3-4 saat oynuyorum, yaş 36
  • Arkadaşlar oyunla ilgili canımı sıkan 2 şey var. Birincisi bazen silahlarda ateş ederken ses çıkmama sorunu oluşuyor. Sadece merminin çarpma sesi geliyor, ateşleme sesi tamamen yok oluyor. Tam cinnetlik bir olay. Vuruş hissini 0a indiriyor.

Diğer sorun da kinect mikrofonu üzerinden game chatte konuşamıyorsunuz. Nedense ubisoft kinect mikrofonunu donanım olarak kabul etmemiş. Sırf bu yüzden milletle konuşamıyorum farmlarda, görevlerde. Anca party chate girmeye kabul ettirebilirsem anlaşabiliyorum. Bu iki temel sorunun acil çözülmesi lazım.
  • gokhanext ekleyin arkadaslar her aksam 11-12-1 oynuyorum.
  • Arkadaslar hazmat gear set kodu nu hangi lvldan sonra aktif oluyor nasil kullaniliyo?

• Arkadaşlar benide ekleyin yas 39 bulenttaha1212 de adim

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    kaç level oldun gökhan geçenlerde görmüştüm yeni başladın galiba 8 leveldin
  • Akşam 19:00 dan sonra gece saatlerine kadar takılacak 30 lvl 1 kişilik yerimiz var. 3 kişiyiz ts mevcut. Pm atmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Montenegro -- 29 Mart 2016; 10:32:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.