Yüzbaşı
20 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Playerunknown's Battlegrounds PS4 için geliyor.

Gematsu nun haberine göre oyun Kore de PS4 için derecelendirildi. Xbox'ın ön izleme programından çıktıktan sonra PS ye geleceği zaten söyleniyordu.

Resmi açıklama yakındır

https://gematsu.com/2018/09/playerunknowns-battlegrounds-rated-for-ps4-in-korea
Çok sevilen Middle Earth: Shadow of Mordor oyunun devamı olan Middle Earth: Shadow of War duyuruldu.
Oyun ayrıca Xbox Play Anywhere olacak
Play Anywhere

HİKAYE FRAGMANI

16 DAKİKALIK OYNANIŞ VİDEOSU

AÇIK DÜNYAYA HÜKMET FRAGMANI

SPOİLER İÇERİR. 88 DAKİKALIK GELİŞTİRİCİ TARAFINDAN OYNANIŞ VİDEO

ÇIKIŞ TARİHİ 10 EKİM 2017
Her şeyden önce en önemlisi kardeşliği anlamak.
Forumda en çok sorulan sorular kardeşlik ile ilgili.
Ekleme veya talepleriniz olduğundan konuya yazarsanız yardımcı olacağım.
Video isteğiniz olduğunda yine video ile cevap vereceğim.

Bu videoda kardeşlik nedir ve nasıl yapılır anlatımı vardır.

Videoda değinmediğim diğer önemli noktalar.

-Bir hesabı senede 3 kez ''Bu benim giriş Xbox'ım'' yapabilirsiniz.
Eğer beklemek istemiyorsanız Xbox Support la görüşüp sıfırlama imkanınızda var.

-Plati.ru, G2A veya CDKeys gibi yerlerden aldığınız hesaplar ile kardeşlik yapmayınız.
Kendi konsolunuzu riske attığınız gibi kardeşlik yaptığınız kişilerin de cihazını tehlikeye atabilirsiniz.
Belirttiğim sitelerden alınan Gift Card larda sorun yoktur ve bu Gift Card larla aldığınız oyunlar güvenlidir.
Sadece hesaplar riskli

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kardeşliği anladıktan sonra sıra alışveriş yapmakta.
Eskiden VPn ile istediğimiz bölgeden oyun alıyorduk.
Fakat Xbox ve Microsoft Mağazalarının birleşmesinden sonra bu artık mümkün değil.
Şu an izin verilen ve çalışan en güvenli yöntemlerden biri,
VPNsiz, uğraşsız Microsoft Mağazadan Gift Card alarak bu alınan Gift Card ile oyun almaktır.

Bunun anlatımı burada

Şuan bu yöntemle sorunsuz alışveriş yapılan yerler US, Kanada ve Singapur. Zaten genelde bu bölgeler en ucuzu oluyor.
Xbox Exc oyunları ayrıca en ucuzu Singapur mağazadadır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nintendo, Super Nintendo, Sega Genesis, Gameboy ve Gameboy Advance oyunlarını artık Xbox'ınızda oynayabilirsiniz.
(Nexbox uygulaması vardı mağazada, fakat sanırım GRİ uygulama kategorisine girdiğinden kaldırılmış)
Şimdilik bu şekilde gayet rahat ve benim denediğim 9 Oyundan 9unu gayet rahat çalıştırdı. Uygulama tekrar mağazaya geri geldiğinde hem video hem konu güncellenecek.

NESBOX Emülatör anlatımı burada

Şimdilik bu kadar. Sırada konsolunuzdan Android telefonuzuda VR gözlüğü ile nasıl oynarsınız, onun anlatımı vardır.
Videoyu hazırlıyorum daha, yakın zamanda yükleyip yine burada paylaşacağım.
Bunun haricinde yukarıda da belirttiğim gibi sizlerden gelen talepler olduğunda onlara da seve seve video hazırlarım.

Herkese iyi oyunlar

Arkadaşlar merhaba,

benim aynı bankadan çekmiş olduğum iki adet kredi var.
Şimdi çevremden duyuyorum, adamlar kaymaklığa vs gidip form doldurup dosya masraflarını vs geri almak için uğraşıyorlar. Ben açıkcası çok üşenceç bir insanım.

Ben kendimi bildiğim için hayatta gidip kaymakamlığa veya mahkemede vs uğraşmam, dolayısıyla o para bankaya kalır.

Bunu para karşılığı yapan yerler olduğunu biliyorum. Mesela 60 TL karşılığı senin için herşeyi hallediyorlar. Ama o kadar çok yer var ki içlerinde dolandırıcı olanlar da var.

Sizin bildiğiniz ve güvenli dediğiniz bu işi para karşılığı yapan yer var mı?

Teşekkürler
Arkadaşlar Merhaba,

G2A sitesini çoğu kişi biliyordur sanırım. Bazı oyunları ucuz alma imkanı oluyor. Sitede çoğu yerde güvenilir diye bahsedilmiş.

Sorum:
Sitede alışveriş nasıl işliyor bilen var mı. Mesela gittigidiyor gibi para havuza aktarılıp, alıcı onay verdikten sonra mı satıcıya gidiyor para?

Yoksa satınalma dan sonra para doğrudan satıcıya gidiyor ve sorun çıkması durumunda satıcının inisiyatifine mi kalmış oluyoruz?

Gördüğüm kadarıyla ürün seçtikten sonra site sizden satıcıyı seçmeye imkan tanıyor. Burada tabi referansi en iyi olanı seçeceğiz, fakat purüzsüz olan yok. İlla bir kaç alışverişinde sorun yaşanan oluyor.

Teşekkürler

Edit: İmla
Silinsin
Sitenin yine maşallahı var
AKK ile ilgili konu açıldığı zaman genelde kısa süre sonra konu kapatılıp çöpe atılıyor. Bunun nedeni aşağıdaki resimde işaretlediğim ilgili firmamı?

Resim açılmıyor gibi olacak. Sitede yine sorun var. Bir kaç yenileyin

Arkadaşlar,

Farklı ülkelerden twitter üzerinde daha iyi bir psn deneyimi için imza toplanmaya başlanmış. Özellikle son 2 haftadır bariz bir sorun var. İndirme hızlarında, indililemedi hataları genel yavaşlık. Bunun haricinde PS4 arayüzü sorunları ve lag lar vs.

Genel olarak şikayetçi olunan konular:

İNDİRME LİSTESİ
İNDİRME HIZI
KREDİ KARTI TANIMLAMA SORUNLARI
ARKADAŞLIK BİLDİRİMLERİ

Hashtag #betterpsn

Çoğumuzda Twitter hesabı vardır. Girip bi imza atmak veya istekde bulunmak 3 dakikanızı almasa gerek

EDİT: Sony'den cevap geldi.http://share.blog.us.playstation.com/ adresinden düşünce ve yorumlarınızı paylaşabilrisiniz ingilzce olarak.

İyi oyunlar/forumlar
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Ps4: ASPENOX XBOne: ASPENOX

Kardeşlik ve alışverişler (Detaylar için profilime bakınız)
karikaturizmahasanalidursun - exclbr - dlndrcoaıı - Deve Katili - semi_conductor - lycn - Ottoman_Slap1985 - Sebastian Monroe - eren6565

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
Xbox One
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.315
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 15.201 (Bu ay: 365)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 842 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.