Şimdi Ara

TIRNAK MANTARI BAŞ BELASI..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
8
Favori
304.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar,tırnak kalbin aynasıdır topic,indede yazdım yıllar önce sağ ayak başparmak tırnağım ağır bir cisim düşmesi sonucu yaralandı ve karardı ben nasılsa geçer diye üstüne düşmedim o zamanla sarardı kalınlaştı yamuldu vs.çirkinbir görünüm aldı zaman zaman düzelir gibi olsada yine eskiye dönüyor çektir filan dediler oda korkuttu eczacı tırnak mantarı dedi oje gibi ilaç verdi sürülen ama nafile aylarca kullandım kızdım bıraktım ağızdan hap aldım güya kan yolu ile kuruyacaktı oda olmadı doğal yöntemleri araştırıyorum biryerde adamotu yada ademotu denen bir bitkinin sıvısı iyigelir dediler gittim eminönünden aldım sürdüm ondanda bişey çıkmadı,bu dert biliyorumki birçok kişide var acaba bu illetin kesin tedavisini bilen şunu kullandım şöyle yaptımda kurtuldum diyen varmı merak ediyorum..

• tedaviye çok zor ve geç cevap verir. bu şekilde yaşamaya alışmalısın. bende de başlangıç seviyesinde var sağ ayak baş parmağımda.
  • halen hap kullanıyorum hergün 14 tane var içinde fiyat 45 ytl batacağım bu gidişle
  • quote:

Orjinalden alıntı: ergin967

halen hap kullanıyorum hergün 14 tane var içinde fiyat 45 ytl batacağım bu gidişle

Geçmiş olsun.Tırnak mantarını ilk defa duuyorum.
    Allah acil şifalar versin.
  • geçmiş ollsun arkadaşlar ..inş bi çaresi bulunur.
  • flucan kullanabilirsin ama tedavisi uzun sürer
  • Hocam en etkili ilaç mikospor, kesinlikle araştır, ben de kullandım ama eczanelerde çok zor bulunuyor...

Kullanımı şu şekilde; ilacı krem şeklinde tırnağının üstüne sürüyorsun ve kutunun içinden çıkan bantla tüm tırnağı bantlıyorsun, 24 saat sonra bandı çıkarıyorsun ve tırnağını yine kutunun içinden törpü ile törpülüyor ve yumuşayan yerleri törpünün uc tarafı ile kesiyorsun, 3-5 kullanım sonra tırnağın ufacık kalıyor tabi bu arada mantar da vucuttan atılıyor, devamında yeni çıkan tırnak mantarsız oluyor...

Muhtemelen şu an kullandığın ilacın adı da nibulen, bu tedavi bittikten sonra nibulen ile koruma sağlayabilirsin...
  • Arkadaşım kesin çaresi LAMİSİL adlı ilaçta var. Diğer hiç bir ilaç veya ürünün faydası olmuyor. Yaklaşık altı ay kullandıktan sonra hiçbirşeyin kalmaz. Yalnız bu ilaç karaciğeri biraz yorduğu için doktor kontrolünde karaciğer fonksiyon testleri yaptırman gerekir. İlk üç ayda neredeyse tamamen tırnak mantarı iyileşir. Geriye kalan bir kaç ay ise olası tekrarlamaları engellemek içindir. Ben yıllarca bu dertten çok çekmiştim. LAMİSİL= TIRNAK MATARINA ÖLÜM Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arti

Arkadaşım kesin çaresi LAMİSİL adlı ilaçta var. Diğer hiç bir ilaç veya ürünün faydası olmuyor. Yaklaşık altı ay kullandıktan sonra hiçbirşeyin kalmaz. Yalnız bu ilaç karaciğeri biraz yorduğu için doktor kontrolünde karaciğer fonksiyon testleri yaptırman gerekir. İlk üç ayda neredeyse tamamen tırnak mantarı iyileşir. Geriye kalan bir kaç ay ise olası tekrarlamaları engellemek içindir. Ben yıllarca bu dertten çok çekmiştim. LAMİSİL= TIRNAK MATARINA ÖLÜM Geçmiş olsun.
    dostum başta benim ağızdan alıyorum dediğim ilaçta bu zaten halen bırakmadım 5 kutu bitirdim bir kutuda 14 tablet ayda 2 kutu 45 ytl,den 90 ytl beni çok zorluyor ama bu çirkin durumdan bıktım o yüzden devam..

• arkadaslar bu dertten bende cok cektım basta anlamadım zamanla gecer dedım.usttekı tırnak dusunce hep yenısını gelcek sandım.Belkı garıp gelcek ama ınanın doktora gıtmeye bıle utanıyordum tırnagımı gostermek ıstemıyordum.Acık ayakkabı gıymek hayal olmustu artık benım ıcın.sıze tavsıyem KESINLIKLEEEE doktora gıdınız yok efendım bıtkısel cozummus yok komsum bunu yapmıs bu boyle olmus dıye kulaktandolma bılgılerle vakıt kaybetmeyıın ve asla benım gıbı doktordan utanmayın!ılk once bı doktora gıttım bana venofamed verdı ve usttekı kalın tırnak tamamen dustu ve ınanın agladım okdr korkmustumkı daha sonra baska bı doktora gıttım alaınında uzman bı doktora:) benım ıkı ayagımın basparmaklarında vardı allahtan dıgerlerıne gecmemıstı.Ve bana nıbulen verdı hergun duzenlı olarak torpuledım cılasını surdum sabahları cılasını temızledım ayaklarımı ıslak bırakmamaya ozen gosterdım.kendıme ayrı ayak havlusu ayarladım her banyodan sonra ıyıce kuruladım ve hala bunu yapıyorum.sımdı 6. ayın ıcındeyım ve hala tedavım devam edıyor zolax dıe tablet kullanıyorum.nıbulene devam ayrıca exelderm dıye kremde kullanıyorum.nıbulen cılasını sıldıkten sonra onu suruyorum.Inanın kendım bıle ınanamıyorum bu duzelmeye.Bıraz ezıyetlı bı süreç kabul edıyorum hergun buna ugrasmalısınız.Ama unutmayın gorsellıgın yanında cok daha fazla zararları olabılcek bır hastalık turu.Bundan 6 ay once mantar oldugunu ogrenınce forumlarda yazıları okuyordum .benım gıbı caresız olan ınsanlara yardımcı olabılmek ıcın bu uzun yazıyı yazdım :) kesınlıkle doktor tedavısı dıyorum ve bırazda sabır ...

• tırnağınızdaki bozulma ağır bir cisim düştükten sonra olduysa tırnağın yapısal olarak bozulma ihtimali çok yüksek, tırnakta mantar elemanları kültür veya mikroskop ile görülmeden tırnak mantarı demek kesinlikle yanlış, belki de mantar değil, boşu boşuna hem paranız gider, hemde yok yere ilaç kullnmış olursunuz, şimdi doooğru bir dermatoloğa gidip tırnağında gerçekten mantar olup olmadığını direk mantar arama veya kültür yöntemi ile doğrulatın yoksa çok uğraşır hiçbir sonuç alamazsın
  • konuyu hortlatayım, tırnak mantarı tedavisi çok uzun sürüyor, sıkıntılı bir süreç.tedavi olmadan kesinlikle geçmiyor.
  • Hortlamış konuya ben de bir ek yapayım...
    Tırnak mantarı diye zannettiğiniz şey tırnak sedefi de olabilir.
    Uzman olmayan birisinin aradaki farkı anlaması imkansız.
    Bu yüzden, mutlaka tırnak mantarı testi yapılması gerekir.
  • ARKADAŞLAR BU FORMDA VE DİĞER TIRNAK MATARI TEDAVİLERİ HAKKINDA NE VARSA DENEYEN BİRİ OLARAK HEPSİ BOŞ....

http://tirnakmantaribitkisel3gundeson.blogspot.com/

10 YILDIR BU APTAL HASTALIKLA UĞRAŞTIM. KREMİNDEN, LAZERİNDEN, CİLASINDAN, KALEMİNDEN NE VARSA DENEDİM.... SÜREÇ ÇOK UZUN , ÇOK MAALİYETLİ ..KISACASI Bİ SONUÇ ALAMADIM. HA 3 AY UĞRAŞIP SONUÇ ALDIKLARIMDA İKİ ÜÇ AY SONRA TEKRAR NÜKS ETTİ. VE BEN DE SİZ GİBİ PES EDENLERDENDİM....

BUNDAN 3 AY ÖNCE GOOGLEDE YİNE ARAŞTIRMA YAPARKEN BİR BLOG A RASTGELDİM. ADAMLAR TIRNAK MANTARINA 4 GÜNDE SON GİBİ BİR İDDALARI VARDI.. ŞÜPELENDİM VE KENDİLERİNİ ARADIM... ÜRÜNE ÇAMDER DİYE BİRŞEYLER DİYORLAR FAKAT HALİ HAZIRDA SADECE MERSİN DE KENDİMİZ UYGULAYARAK YARDIMCI OLUYORUZ. VE SONUÇ ALAMAZSANIZ PARA İADE GARANTİSİ VERİYORUZ DEDİLER.

BEN İSTANBUL DA YAŞADIĞIMDAN BİRAZ ISRAR ETTİM BANA GÖNDEREMEZMİSİNİZ DİYE. HATIR RİCA BANA BİR PAKET GÖNDERDİLER... 4 GECE AYAKLARIMI BU ÇAMDER DENEN SUDA TUTTUM. YAKLAŞIK 40 GÜN GİBİ BİR SÜREDE TIRNAK MANTARIM GEÇTİ.. ŞİMDİLİK HALA YOK.. BİTKİSEL OLDUĞU KESİN... YAN ETKİSİ FALAN DA OLMADI...

ZATEN DAHA ÖNCE İLAÇ TEDAVSİNDE KARACİĞERİMDE BAYA BİR SOURNDA OLMUŞTU..BUNUN BU GİBİ BİR DERDİ DE YOK.. YAKLAŞIK 200 TL GİBİ BİR MASRAFI OLDU BANA AMA HELALİ HOŞ OLSUN ADAMLARA.. İŞİMİ GÖRDÜLER EN AZINDAN ŞŞİMDİ BİR KEZ DAHA ARADIM BİRDE TEKRAR BAŞLAMAMASI İÇİN BİRDE KORUMA PAKETİ GÖNDERECEKLER...

BEN HİÇ BİR YERDE BÖYLE BİR ŞEY BULAMADIM. SİZLEREDE YARDIMCI OLMAK AMAÇLI ADRESİNİ YAZIYORUM MUTLAKA EN AZINDAN ARAYIP FİKİR ALIN DERİM...

• quote:

Orijinalden alıntı: OLCAYTOCANTT

ARKADAŞLAR BU FORMDA VE DİĞER TIRNAK MATARI TEDAVİLERİ HAKKINDA NE VARSA DENEYEN BİRİ OLARAK HEPSİ BOŞ....

10 YILDIR BU APTAL HASTALIKLA UĞRAŞTIM. KREMİNDEN, LAZERİNDEN, CİLASINDAN, KALEMİNDEN NE VARSA DENEDİM.... SÜREÇ ÇOK UZUN , ÇOK MAALİYETLİ ..KISACASI Bİ SONUÇ ALAMADIM. HA 3 AY UĞRAŞIP SONUÇ ALDIKLARIMDA İKİ ÜÇ AY SONRA TEKRAR NÜKS ETTİ. VE BEN DE SİZ GİBİ PES EDENLERDENDİM....

BUNDAN 3 AY ÖNCE GOOGLEDE YİNE ARAŞTIRMA YAPARKEN BİR BLOG A RASTGELDİM. ADAMLAR TIRNAK MANTARINA 4 GÜNDE SON GİBİ BİR İDDALARI VARDI.. ŞÜPELENDİM VE KENDİLERİNİ ARADIM... ÜRÜNE ÇAMDER DİYE BİRŞEYLER DİYORLAR FAKAT HALİ HAZIRDA SADECE MERSİN DE KENDİMİZ UYGULAYARAK YARDIMCI OLUYORUZ. VE SONUÇ ALAMAZSANIZ PARA İADE GARANTİSİ VERİYORUZ DEDİLER.

BEN İSTANBUL DA YAŞADIĞIMDAN BİRAZ ISRAR ETTİM BANA GÖNDEREMEZMİSİNİZ DİYE. HATIR RİCA BANA BİR PAKET GÖNDERDİLER... 4 GECE AYAKLARIMI BU ÇAMDER DENEN SUDA TUTTUM. YAKLAŞIK 40 GÜN GİBİ BİR SÜREDE TIRNAK MANTARIM GEÇTİ.. ŞİMDİLİK HALA YOK.. BİTKİSEL OLDUĞU KESİN... YAN ETKİSİ FALAN DA OLMADI...

ZATEN DAHA ÖNCE İLAÇ TEDAVSİNDE KARACİĞERİMDE BAYA BİR SOURNDA OLMUŞTU..BUNUN BU GİBİ BİR DERDİ DE YOK.. YAKLAŞIK 200 TL GİBİ BİR MASRAFI OLDU BANA AMA HELALİ HOŞ OLSUN ADAMLARA.. İŞİMİ GÖRDÜLER EN AZINDAN ŞŞİMDİ BİR KEZ DAHA ARADIM BİRDE TEKRAR BAŞLAMAMASI İÇİN BİRDE KORUMA PAKETİ GÖNDERECEKLER...

BEN HİÇ BİR YERDE BÖYLE BİR ŞEY BULAMADIM. SİZLEREDE YARDIMCI OLMAK AMAÇLI ADRESİNİ YAZIYORUM MUTLAKA EN AZINDAN ARAYIP FİKİR ALIN DERİM...

Reklamları izlediniz

• mersinde nerde yerininiz bunu reklam amaçlı mı buraya yazdınız yoksa acaba.....olcayto kaç para bu....
  • Bendede vardı aynı sıkıntı. bu ojemsi wartner ürününü kullandım bayağa iyi geldi

http://saglikhome.com/?urun-4919-Wartner-Nailexpert-Tirnak-Mantari-Tedavisi.html
  • bunun tedavisi için hangi uzmana görünmemiz gerekir?
  • SLM BEN OLCAYTOCANTT soruna cevap olarak yazıyorum.

Bu ürünü kullandım sonuç aldım..Bu sitede geçen ve tedaviyi uygulatan bayan memnun kalırsanız memnuniyet amaçlı bu linkleri yayınlarmısınız dediler. Bu sebebden mevcut linklerini bırakarak yazdım. Bitkisel tırnak mantarı su kürü uygulaması işe yaradı..isterseniz resimlerini email olarak atarım..hatta bloglarında benim sonucumuda koydular ordan bakabilirsiniz.

ben bu tırnak mantarından çok çektim millete faydam olmasını isterim...hatta adamlara dedim neden ulusal reklam yapmıyorsunuz.? muhtemelen bi takım araştırmaları bitirmeden ancak birebirde yardımcı olabildikleri..
    linkini bida vereyim burdan irtibata geçin derim..benim için bir mucize bu sonuç..

• konuyu açalı 5 yıl olmuş dün bir mail geldi bir arkadaş sağolsun almanyadan getirdiği bir ilaç ile ilgili link göndermiş görüyorumki konu hala güncel bu illet hastalık heleki yaz aylarında terlik giydiğinizde havuza denize giitiğinizde insanın psikolojisini bozuyor benim tırnağım okadar kötü durumdaydıki dışı sarımtırak kahverengi kabuk gibi içinden kurumuş toz gibi bişeyler çıkar insan içne çıkmaya utanırdım neyseki konu başındaki bir arkadaşında dediği gibi çareyi ''lamisil'' denen ilacı bıkmadan aylarca kullanmakla çözdüm ozamanlar kutusu 45 tl idi tabii şimdi nekadar bilmiyorum ama çok sabır isteyen bir hastalık bu bir eczacıya gösterin eğer tırnak mantarı derse kesinlikle bu ilacı kullanın yaklaşık 3 ay bir şey göremeyeceksiniz çünkü tırnak çok yavaş uzar zamanla dipten temiz tırnak gelince moraliniz düzelecek o beyaz ve temiz kısım en uca gelene dek hatta tamamen temizlendiğinde bile bir süre tekrarlamaması için devam edin benim yıllardır hiçbir sorunum yok allaha şükür,ayrıca dikkat edin bulaşıcıdır ve diğer tırnaklarada sıçrar bende üç tırnağada bulaşmıştı bir ara herkese geçmiş olsun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.