Şimdi Ara

AFT (AĞIZ YARASI) HASTALIĞINA İLAÇ NE ÖNERİRSİNİZ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
7
Favori
390.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ağız içinde ufak 5-10 gün arası geçen yaralar için ilaç varmı.BIKTIM WALLA NE YEMEK YEDİRİYO NE KONUŞTURUYO

• Eczanede mürekkep benzeri bir ilaç vardı. Küçükken kullanırdım.
  • kenakort-A...
  • Bunun bi ilacı olduğunu sanmıyorum sorduklarıma göre kendi kendine ğeçer deniyo
  • Farhex
  • bunlar hap demi fısfıs fln diolardı
  • karadut şurubu diye geçer. Eczanelerde satılmaz... eğer her zaman oluyosa bu aft, günde düzenli olarak 1 kaşık ağzında gezdirmen yeter...
  • berbat bişi ya ağzım sızlıyo
  • O fısfıslar işe yaramıyor. Japon yapıştırıcısı tüpüne benzer tüpte krem var. Adını hatırlamıyorum ama sorarsan eczaneci bilir. 2-3 günde geçirir...
  • kenakort al sarı sert bi krem yatarken sür sabah baya iyileşmiş oluyor
  • kardeş yayla dut unu bilirmisin.ama siyah olacak biraz ekşidir bu dut suyunu bulabilirsen ağız yarasına erimesine bir birdir bilginiz olsun selamlar.ben msj da ciddiyim
  • tuz bas

ben öyle yapıyorum..
  • piraldyne biraz zıplatır ama olsun
  • kara dut konusundaki önerileri ciddiye alabilirsin, televizyonda bir profesörden de aynı öneriyi duydum ayrıca eczanelerde pyralvex alıp sürebilirsin . gerçi bu biraz yakan bi ilaç ama çabuk geçirir,

not: eğer pyralvex almaya karar verirsen içinden çıkan çubuğu kullanma onun yerine kulak çubuğuyla sür yoksa aynı mikropları boşu boşuna tekrar ilacın içine sokarsın . neticede ilaç o bakterileri yok edecektir ama yine de daha steril olan kulak çubuğunu kullanmanı öneririm.
  • Tantum verde
    spray yada gargarsını kullanabilirsin
  • eywallah önerileriniz için
  • Sigara külü bas dostum
  • ağzını tuzlu suyla çalkala dostum iyi gelecektir yakacak ama pes etme
    bence her durumda ilaç kullanmamasın zamanın akışına bırak
  • karbonat
  • Kakaolu süt. Dene . Ben ameliyat oldum. Ağızdan verdiler nefesi yemek yiyemiyom şimdi sırf kakaolu süt içiyom iyi geliyor. Dene bi istersen
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.