Yarbay
03 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
91 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Telefonların maliyetinin firmalara birkaç yüz dolar olduğunu biliyorken 3000-4000 TL gibi rakamlar vermek sizi de rahatsız ediyor mu arkadaşlar.

Ben bu sebepten aylardır telefon alamadım. Beğendiğim telefonlar çok pahalı. Param olmasına rağmen markette elime alıp bu telefon bu parayı etmez diye düşünüp bırakıyorum. Az önce de şöyle bir haber okudum. Sizinle de paylaşmak istedim.

http://shiftdelete.net/apple-karlilikta-acik-ara-lider-68753

Teknik Özellikler

Ekran: 5.3" IPS LCD QHD 1440 x 2560, (~554 ppi), Gorilla Glass 4

Platform: Android OS, v6.0.1 (Marshmallow)

Chipset: Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 - H850
Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652 - H840

CPU: Dual-core 2.15 GHz Kryo & dual-core 1.6 GHz Kryo - H850
Quad-core Cortex-A72 & quad-core Cortex-A53 - H840

GPU: Adreno 530 - H850
Adreno 510 - H840

Ram: 4 GB LPDDR4

Depolama: 32 GB (microSD kart ile 200 GB’a kadar artırılabilir)

Kamera: 16 MP (f/1.8) + 8 MP (f/2.4), laser autofocus, OIS (3-axis), LED flash, Konum etiketi, touch focus, yüz/gülümseme algılama, panorama, HDR

Ön Kamera: 8 MP, f/2.0, 1080p@30fps

Video: 2160p@30fps, 1080p@60fps, HDR, stereo ses kayıt

Sensörler: Parmakizi okuyucu, Göz tarayıcı, ivmeölçer, jiroskop, yakınlık, pusula, barometre, color spectrum

Batarya: 2800 mAh, Hızlı şarj 30 dk/%83, kablosuz şarj, değiştirilebilir batarya

Radio: FM radio

USB: v3.0, Type-C 1.0 reversible konnektör, USB On-The-Go

Diğer: Herzaman açık ekran, metal kasa.

LG G5 Tanıtım videoları:

LG G5 Modüler Aksesuarları:

LG CAM Plus

LG'nin Cam Plus adını verdiği aksesuarı G5'i daha iddalı bir fotoğraf makinasına dönüştürüyor.
Profesyonel kameralardaki rahat tutuşu ve konforu yakalayabilmek için LG bu aksesuarının üzerine güç, deklanşör, kayıt ve yakınlaştırma düğmeleri yerleştirmiş.
Ayrıca Cam Plus'ın içinde bulunan 1200mAh batarya sayesinde G5'in bataryası toplamda 4000mAh'a çıkmış oluyor.

LG Hi-Fi Plus

LG G5'in diğer modüler arkadaşı ise Hi-Fi Plus. Bu modüler aksesuar ise LG G5 üzerinde yüksek kalitede ses ve müzik deneyimini sunmak için.
Taşınabilir bir ses oynatma cihazı vazifesi görmesi ve 32bit 384kHz yüksek ses formatlarını desteklemesi için Bang & Olufsen ortaklığı ile geliştirilen LG Hi-Fİ Plus, G5 dışındaki diğer akıllı telefonlara, Mac, Android ve Windows kullanan bilgisayarlara bağlanabilen bir yapıya sahip.

LG G5 Hi-Fi Dac İncelemesi

Rezil etti microsoft güzelim Nokia'yı..
Normal pc'den yaptığımız birşey ama telefondan yapamadım. Önemli bir şifrem var telefonu da satacağım öylece kaldım yardım edebilir misiniz?
"Bu soruya rastgele bir cevap işaretlerseniz, onun doğru olma ihtimali nedir?"

a) 25%
b) 50%
c) 60%
d) 25%
Ailemde genetik böbrek taşı oluşumu var. Çok ciddi bir hastalık. Önlem alınmalı, ne yediğimiz ne içtiğimiz çok önemli.
Fakat kimi kaynaklar kahve içmek böbrek taşı oluşturur yazmış kimileri de tam tersi kahve içmek böbrek taşı oluşum riskini azaltır.
Hangisine inanacağız anlamadım.
90.000 2 aylığına bankada en iyi nasıl değerlendirilir? Bir arkadaşım altın al dedi, başka biri repo yaptır dedi. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımı lazım.
Bildiğiniz gibi piyasada cam su ısıtıcılar mevcut. Tabanı da cam olan bir su ısıtıcı var mı?
Suyun metale değmeden kaynamasını istiyorum.

Bu iki model arasında kararsız kaldım. Motorola Atrix'in fiyatı 870tl. SE tercih edersem 2.el bu fiyata ancak bulurum.

Hangi telefonu önerirsininz? Özellikle internet, film, dizi, müzik olarak çok kullanırım..
2 Tane Seagate Taşınabilir 3.5" USB HDD'min güç kablolarını taşınma sırasında kaybettim. Nereden temin edebilirim bir fikri olan var mı arkadaşlar. Medya mark ve gold a gittim ikisinde de adaptör değerleri tam tutmadığı için alamadım.
Hakkında
Meslek: http://google.com
İlgi Alanları: Spor, Bilgisayar donanım
Hakkımda:
2.el Referanslarım forum.donanimhaber.com/m_16459553/tm.htm
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.687
İkinci El Bölümü Mesajları: 3.023
Konularının görüntülenme sayısı: 1.156.985 (Bu ay: 1.457)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 220 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.