Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (401. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Blood and Wine ek paketinin Türkçe dil paketi bu akşam yayınlanacaktır. Takipte kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 23 Ağustos 2016; 9:54:12 >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Valla forumdan çıkmam artık sayenizde bu efsane oyunu tam anlamıyla zevk alarak oynadık Allah sizden razı olsun ellerinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Takipteyiz, bekliyoruz
    Muhteşemsiniz

• 30 Ağustos bekliyordum başlığı görünce çığlık attım ADAMSINIZ.
  • Hadi bakalım hatalarla dolu saçma sapan bir çeviri dört gözle beklıyoruz . Başbuğ rezaletinden sonra acaba hangi kelimeyi göreceğiz bu aksam sırf deneme amaçlı yüklicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyguna_iphone -- 23 Ağustos 2016; 10:55:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Hadi bakalım hatalarla dolu saçma sapan bir çeviri dört gözle beklıyoruz . Başbuğ rezaletinden sonra acaba hangi kelimeyi göreceğiz bu aksam sırf deneme amaçlı yüklicem

Yukleme o zaman

Zorlayan mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Hadi bakalım hatalarla dolu saçma sapan bir çeviri dört gözle beklıyoruz . Başbuğ rezaletinden sonra acaba hangi kelimeyi göreceğiz bu aksam sırf deneme amaçlı yüklicem

Sanki sana zorla yükletiyorlar yamayı, hani paralı bir hizmet olsa bu eleştirileri anlarımda adamlar bir beklentileri olmadan aylarca uğraştı. Senin bu yaptığın şey çok çirkin bil istedim.

• Sizler varya harikasınız, ellerinize sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konsola gelmicek herhalde. pc de oynayacağım artık. çevirmen arkadaşları çeviri haricinde tr desteğini de oyuna eklemek için verdiği çaba içinde teeklürler. oynayamasamda oynayabilen arkadaşlar adına çok sevindim. umarım tüm oyunlarda tr desteği olur

Adamsiniz

• elinize, emeğinize sağlık arkadaşlar
  • yav siz adamsınız hep sordum daha erken çıkar mı diye sonra yine sordum 25'inde çıkar mı diye siz ise 23'ünde yani bugün çıkarıyorsunuz çok teşekkürler.
  • Agliyorum suan yeminle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna resmi Türkçe dil seçeneğinin eklenmemesinin tek sorumlusu konsollar. Adamlar eklenen her dilden ekstra para alıyorlar. Hadi diyelim sadece pc sürümünü resmi yaptı. O zamanda konsollara haksızlık olacak. Kaldı ki fan yapımı bedava dil paketi olsa bile onu gerekli kontrolleri yapmadan, uzun süre testlerden geçirmeden ekleyemezler. Ayrıca bir dili resmi olarak oyuna eklediğin zaman o dilde destek vermek zorundasın. Tüm bunlar bir şekilde hallolur diyelim. Ama maalesef konsollara ödenen lisans bedelleri oyunun satışları karşısında masrafı karşılamadığından sırf fanlar istiyor diye eklemezler. Yani ne bizden nefret ediyorlar nede ırkçılık yapıyorlar olay tamamen duygusal. Adamlar neden fanlarını üzmek istesin ki, ellerinde imkanları olsaydı zaten eklerlerdi. Kaldı ki ikinci oyunda zaten eklediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Arkadaşlar Blood and Wine ek paketinin Türkçe dil paketi bu akşam yayınlanacaktır. Takipte kalın

Büyüksünüz ya :DDDDDDD
  • kumdaoyna kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil eklemek maliyeti karşılamıyor diyebilirlerdi demediklerine göre maliyetle ilgili birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Arkadaşlar Blood and Wine ek paketinin Türkçe dil paketi bu akşam yayınlanacaktır. Takipte kalın

offf artık tekrar baştan başlamak için bir fırsat. ama bu kez triss imi seçeyim yoksa yen imi karar veremiyorum. ilk oynadığımda ikisiylede oynaştıydık hüsranla sonuçlanmıştı
  • 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.