Binbaşı
15 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 250 (Bu ay: 7)
Gönderileri
YENİ VİDEO

KOBE BRYANT IN BASKETBOL YAŞANTISI NBA 2K17 de. OYUNUN LEGEND EDİTİON KAPAĞINI KOBE NİN FİNAL SEVİNCİ SÜSLEYECEK.

MS +8 no reb satılır
Fiyat:200 TL
PM: JrCirilla

Ayrıca gb de satmaktayım bynogame sitesinin güncel fiyatının %10 altına gb alabilirsiniz.
Oyuna tekrar 2 gün önce başladım 64 level oldum 7500 kc alıp(75 Dolar değerinde), exp pre, walkry vs. çektim fakat umduğumu bulamadığım için hesabı satmaya karar verdim.
Hesapta;
-27 günlük Exp premium(Trina, Fishing Voucher gibi hediyeler durmakta)(Tüm serverlarda kullanılabilir fakat hediyeler Xigenonda)(Exp pre bitiş: 08/04/2015)
-Hesapta xigenon serverında 64 level human priest vardır yanındaki 3 karakter slotu boştur.)
-08/05/15 tarihine kadar walkry set ve 08/04/15 tarihli pathos set vardır.(Xigenonda açacağınız yeni karakterlerde kullanılabilir.)
-Bankada dual old roc, old ske belt, old wp vardır.(Xigenonda açacağınız yeni karakterlerde kullanılabilir.)
-Ayrıca bankada 9 genie sc, sw sc, 4900 hp, 4600 mp pot ve pus da 700 civarı kc vardır.

KOMPLE HESAP 80 ₺ dir.
Xigenonda gb aramaktayım. Özel mesaj ile ulaşınız.
i5 4690 (84 W TDP) işlemcisine 4 pin güç girişi bağlandığında sorun olur mu ? Anakartın CPU güç girişi 8 değil, işlemciden tam verim alabilir miyim ?
Bu sayacın performansa bir etkisi var mıdır Fraps gibi ?
Life is Strange'in geliştiricisi Dontnod, geçtiğimiz aylarda Vampyr'ı sessiz bir şekilde duyurmuştu. Duyurulan bu yeni oyun hakkında ilk bilgiler ve video geldi.

Gelen bilgilere göre Vampyr, İspanyol gribinin kol gezdiği 20. yüzyıl başlarında İngiltere'de geçecek. Oyunda insanların kanını içerek yaşamını sürdürmeye çalışan Jonathan E. Reid adlı bir askeri doktoru yöneteceğiz. Oyun boyunca tanıştığımız karakterleri kanı için öldürebileceğiz ve Londra sokaklarında avlanacağız. Avlanırken bizimle mücadele edecek vampir avcıları veya diğer vampirlerle karşılacağız. Av için kimi seçtiğimizin oyuna büyük bir etkisi olacağı belirtiliyor.

Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirilen bu yapım PC, PS4 ve Xbox One için 2017 yılında çıkış yapacak. Oyun için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

KAYNAK: BSC

-PRO-AM MODE TRAİLER

NBA 2K serisinin yeni üyesi NBA 2K16 hakkında yeni detaylar paylaşıldı. Açıklanana göre NBA 2K16'nın kariyer modu İhtiyar Delikanlı (Oldboy) ve 25. Saat (25th Hour) adlı filmlerin yönetmeni Spike Lee'ye emanet olacak.

Lee, oyunun kariyer modunun hikayesini kaleme alacak. 2K bu durumun oyunu hem görsel hem de hikaye açısından yukarı taşıyacağını dile getirdi. Lee, 2K ve Visual Concept ile yaptığı ortaklığın kariyerinde en zorlu ortaklıklardan olduğunu belirtti ve NBA 2K16 ile oyuncuların basketbol dünyasına daha da bağlanacaklarını umduğunu söyledi.

Firmanın Spike Lee için yayınladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun tarihi açıklandı. Oyun ön siparişi verenler oyun içi 10.000 VC ve 4 gün oyuna erken erişim hakkı kazanıcaklar.

JAMES HARDEN: BELİEVE

BE THE CANVAS
Wolfenstein:The New Order oyununun öncesini anlatacak oyun Standalone olarak 20 Dolar lık fiyatıyla, sadece dijital olarak 5 Mayıs 2015 te erişilebilir olacak.
Avcılar tarafından gelen birisi için en kolay toplu taşıma güzergahı nedir?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.168
İkinci El Bölümü Mesajları: 102
Konularının görüntülenme sayısı: 104.942 (Bu ay: 953)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.043 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.