Yüzbaşı
20 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 124 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese iyi günler, yeni bir sistem toplamak istiyorum.Ekran kartı olarak rx 580 ve ram olarak en az 16 gb almayı planlıyorum.Max 6000 6500 tl bütçem mevcuttur.Ekranım var.Şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi günler, sistemimi güncellemek istiyorum elimde i5 4590 var.Rx 580 veya Rx 590 almak istiyorum darboğaz olur mu? Olsa bile ne gibi bir kayıp yaşarım ,yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca 8 gb ram var onu da 16'ya yükseltmeyi planlıyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar masaüstünde youtube a giremiyorum dns falan değişik açılmıyor laptop dan girebiliyorum mobilden girebiliyorum masaüstünde sadece vpn kullanarak girebiliyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim dns degistirmek de işe yaramıyor
.
Arkadaşlar ttnetten lg g3 almayı düşünüyorum daha önce alan birileri varsa bilgi verebilir mi?
Arkadaşlar pc im de on de fan var ama takacak yerr bulamadim anakartta model asus h81 plus 3 pin to molex kablo aldim o da calismadi yada ben calistiramadim lütfen yardımcıolursaniz sevinirim kasa modeli de Corsair carbide 200r vs 550
Hikayenin ön planda olduğu mumkunse turkce yamasi olan oyun önerebilir misiniz sistem sıkıntı degil simdiye kadar oynadiklarim 
Assassin's Creed serisi 
Call Of Duty serisi
Metro serisi 
Deus ex 
Dishonored 
Gta 5 
Batman 
Shadow of mordor 
Bioshock infinite 
Portal 2 
To the moon 
Alan wake 
Max payne 3 
I am alive 
Witcher 2 
Far Cry 3 
Tomb Raider Ghost recon future soldier 
Aklima gelenler bunlar ayrıca grafik cok onemli degil hikayesi guzel olduktan sonra
Arkadaslar amd ekran karti driverini 15.7 den 14.2 ye dusurdum simdi windows acilirken 1 2 sn siyah ekran geliyor sonra normal masaüstü geliyor daha once siyah ekran gelmiyordu acaba bu sorunu nasil çözebiliriz
Arkadaşlar r9 280 dual x Sapphire icin 300 liraya kadar kasa ve psu önerebilir misiniz
Arkadaslar arkadasimda i5 2300 2.8 ghz islemci var yeni ekran kartı aldi r9 280x 384 bit Sapphire marka aldi simdi kasma sorunu yasiyormus fikirlerinizi alabilir miyim
Hakkında
Meslek: Tabip
Forum İmzası:
Playstation 5//MSI Optix MAG321CURV 31.5" 4ms FreeSync UHD Curved//MSI RTX 2080 GAMING X TRIO//AMD Ryzen 5 3600X//MSI B450 GAMING PLUS MAX//KINGSTON (4x8)32 GB HyperX Predator Black DDR4 3000MHz//SAMSUNG EVO 860 250 GB SSD//SEAGATE 1TB HDD
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
PlayStation
Steam
m.sternoclediomastoideus
TV
Philips
PSN ID
drbariskucuk
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 819
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 2.299 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 150 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.