Şimdi Ara

The Signal (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu film atlanmış olamaz fakat arama sonuçlarında bulamadım.

Dün izledim ancak sona kadar izleyemedim işlerimden dolayı. 1 saat kadar izledim ve başarılı buldum. Değişik bir havası var.

Bir ara film başka kulvara sapıyor ki gidişatına pek uymuyor. Ama bağlayacaklardır diye düşünüyorum.

The Signal (2014)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 津波 -- 16 Eylül 2014; 13:46:22 >

• Imdb izleme listeme eklemiştim bunu, filmin tamamını izlediğinde yorumunu esirgeme, merak ettim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Imdb izleme listeme eklemiştim bunu, filmin tamamını izlediğinde yorumunu esirgeme, merak ettim ben de.
    konusu nedir?
  • Bugün bitiririm diye planlıyorum nasipse.. @Kartal Göz

@Thomas Anderson

Nick ve Jonah diğer arkadaşları Hailey'i kazandığı üniversiteye bırakmaya karar veriyorlar. Hem kız arkadaşını uğurlama hem de uzun süredir kendilerini internetten rahatsız eden kişinin izini bulma fırsatı bulurlar. Bu arada Nick ve Jonah hack işiyle uğraşıyorlar. Ama kendilerinden daha becerikli kişiyi merak ederler ve iz sürerler. Ve kaldığı yeri bulurlar da. Ancak güzel bir karşılama bulamazlar. Uyandıklarında kendilerini laboratuvar tarzı hapishane gibi bir yerde bulurlar. Tıbbi bir laboratuvar gibi. Ne olduğunu hatırlamamaktadır.

Bu kadar anlatayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Bugün bitiririm diye planlıyorum nasipse.. @Kartal Göz

@Thomas Anderson

Nick ve Jonah diğer arkadaşları Hailey'i kazandığı üniversiteye bırakmaya karar veriyorlar. Hem kız arkadaşını uğurlama hem de uzun süredir kendilerini internetten rahatsız eden kişinin izini bulma fırsatı bulurlar. Bu arada Nick ve Jonah hack işiyle uğraşıyorlar. Ama kendilerinden daha becerikli kişiyi merak ederler ve iz sürerler. Ve kaldığı yeri bulurlar da. Ancak güzel bir karşılama bulamazlar. Uyandıklarında kendilerini laboratuvar tarzı hapishane gibi bir yerde bulurlar. Tıbbi bir laboratuvar gibi. Ne olduğunu hatırlamamaktadır.

Bu kadar anlatayım.
    güzel filmdi... izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 16 Eylül 2014; 18:02:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

güzel filmdi... izleyin.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Bakacağım dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Teşekkürler. Bakacağım dostum.

Alıntıları Göster
    tatlı film
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

tatlı film

Alıntıları Göster
    beğenmedim.senaryoda eksiklik ve kopukluk var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

tatlı film

Alıntıları Göster
    çok güzel film
  • Bildigin deli saçmasi , senaryonun elle tutulur bir yani yok malesef. Dün gece izledim inanın bu film için uykusuz kaldığıma uzuldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Filmin 1 saate yakınını izlemiştim. Belli bir yere kadar güzel ama sonu evet pek hoşuma gitmedi. Fakat kaliteli film. Yani çekimi, tekniği olsun izletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Filmin 1 saate yakınını izlemiştim. Belli bir yere kadar güzel ama sonu evet pek hoşuma gitmedi. Fakat kaliteli film. Yani çekimi, tekniği olsun izletiyor.

Alıntıları Göster
    Alışıldık bir film değil ama gerçekten kopup gidiyor anlamsız kalıyor film. bilimkurgu sevenler 1 kere izler sevmeyenler dayanamaz zaten.

• Filmin bir yerine kadar farklı gidiyor sonra havası değişiyor anlamsız bir şekilde. Çok daha iyi olabilirmiş. Ve sonunu anlamadım gerçekten. Bütün bu tantananın amacı nedir sonuç nedir askıda kalıyor.

Arkadaşın dediği gibi seven bir kere izler, sevmeyen sıkılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Filmin bir yerine kadar farklı gidiyor sonra havası değişiyor anlamsız bir şekilde. Çok daha iyi olabilirmiş. Ve sonunu anlamadım gerçekten. Bütün bu tantananın amacı nedir sonuç nedir askıda kalıyor.

Arkadaşın dediği gibi seven bir kere izler, sevmeyen sıkılabilir.
    Fİlm fena değildi izlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

Fİlm fena değildi izlenebilir.

Alıntıları Göster
    ben bu kadar sıkıcı bir film seyretmemiştim vaktimi ve paramı çaldı yok yere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

ben bu kadar sıkıcı bir film seyretmemiştim vaktimi ve paramı çaldı yok yere.

Alıntıları Göster
    Anlamsız bir film.Ne teknoloji anlamında adam akıllı bir şey anlatılıyor ne de hayat,aşk,meşk anlamında.Vermek istenilen mesaj ne anlamadım anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Anlamsız bir film.Ne teknoloji anlamında adam akıllı bir şey anlatılıyor ne de hayat,aşk,meşk anlamında.Vermek istenilen mesaj ne anlamadım anlayacağınız.

Alıntıları Göster
    İki erkek çocuğa ne olduğunu anladık da kıza ne oldu acaba. Kız boyna melankoli takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 2 Ekim 2014; 2:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

İki erkek çocuğa ne olduğunu anladık da kıza ne oldu acaba. Kız boyna melankoli takılıyor

Alıntıları Göster
    Film tam ne anlatıyor niye oradalar oraya kim getirdi bir muamma
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Film tam ne anlatıyor niye oradalar oraya kim getirdi bir muamma

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: obsesoz

Alıntıları Göster
    Yify geldi altyazı geldi izleyecek olanlara konuyu uplayarak hatırlatayım :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.