Şimdi Ara

The Magicians (2016) | 4.Sezon Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
4.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Magicians (2016) | 4.Sezon Onaylandı

SyFy, Lev Grossman’ın The Magicians fantastik roman serisinin televizyon uyarlamasına 10 bölümlük onay verdi.

Konusu: Zekasıyla yaşıtlarının arasından sıyrılan Quentin Coldwater, günlük hayatın monotonluğundan, Fillory adlı büyülü bir dünyada geçen fantastik kitapları okuyarak kaçmakta ama herkes gibi o da büyünün gerçek olmadığını düşünmektedir. Ta ki kendini New York’un kuzeyindeki çok gizli ve seçkin bir büyücülük okulunda bulana kadar. Burada dostluğu ve aşkı öğrenip hayal bile edemeyeceği doğaüstü bir güce erişen Quentin, günün birinde arkadaşlarıyla yaptığı inanılmaz bir keşifle eşsiz olduğu kadar tehlikeli ve karanlık bir yolculuğa çıkacaktır.
    Quentin Coldwater rolünde Jason Ralph'i izleyeceğiz.

Kadroda yer alan diğer isimlerse şöyle; Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil.

Pilot bölümü Aquarius dizisinin yaratıcısı John McNamara ve Supernatural'ın yapımcılarından Sera Gamble tarafından yazılan dizi, 12 bölümden oluşacak ve çekimlerine Temmuz ayında Vancouver'da başlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 1 Mart 2018; 23:41:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pek iyi bir şey çıkmayacak gibi ancak yine de izlerim, fantastik olsun yeter
  • Ana karakter kızsa hiç başlayamayalım.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • syfy diyor
  • Fantastik dizi-film-kitap hastası olarak merakla bekliyorum.

Yetişkinler için Harry Potter deniyormuş, görelim bakalım
  • SyFy varsa ben yokum
  • Enteresan bir dizi olcak gibi.
  • Yeni trailer geldi:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Yeni trailer geldi:

Teşekkürler hocam konuya da ekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Syfy dizilerinden uzak durun. Canları sıkılınca dizi iptal ediyorlar. Alphas ve Stargate Universe'tan sonra bir daha hiçbir dizisine kolay kolay başlayacağımı düşünmüyorum.
  • Harry Potter'ı andırıyor sanki
  • SYFY olduğu için biraz şüpheli bakıyorum . Aşk , Sihiri kötüye kulanmanın dibini görürüz gibi . Ama trailer da ki karamsarlık hoşuma gitti . Umarım ben yanılırımda ortalamnın üstünde güzel bir dizi izlemiş oluruz.
  • konu çok güzel ama diziyi iptal etme ihtimalleri varsa ilk sezonu biriktiririm 2. sezon gelirse öyle başlarım rez alalım önlerden
  • SyFy yayınlıyorsa ya çok kötü olur ya da çok iyi olur ve yarım kalır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sihiri büyüyü severim, çocukluğumuz önce acemi cadı sonra sihirli annem ile geçti. Takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 12 Aralık 2015; 16:42:33 >
  • 1. bölüm yayınlandı arkadaşlar.Dizibox da bulabilirsiniz.
  • İlk bölümü izleyenler varsa yorumlarını yazabilir mi? İyiydi,kötüydü,izlenir,izlenmez vesaire
  • İzleyen yok mu arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.