Yüzbaşı
29 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Beyler eğer sporcard üyeliği almak isteyen varsa üye olan birinin e-mail adresiyle kayıt olursanız ekstra 15 gün kazanıyorsunuz. 45 günlük üyelik olmuş oluyor. Bana da 15 gün ekleniyor. Düşünenler ulaşabilir pm den

Edit: İstanbul Ankara ve İzmir de anlaşmalı yüzlerce spor salonuna üyeliksiz girme imkanı veriyor. Otellerin havuz sauna hamam vs gibi imkanlarını kullanabiliyorsunuz
Arkadaşlar hassas konular bunlar ciddi bir şekilde bilgi paylaşımı yapalım. Ortalama herkesin kafasında bir fikir oluşsun.
.
Beyler nedir bunların olayı bilen var mı. Anadolu Gençlik vakfı falan diyor. Kalan varsa bi bilgilendirebilir mi. Bahçelievlerde yurtları var lüks ve ucuz baya.
Beyler nedir bunların olayı bilen var mı Anadolu Gençlik vakfı falan diyor. Kalan varsa bi bilgilendirebilir mi. Bahçelievlerde yurtları var lüks ve ucuz.
sil
Sizce burada mühendislik okumak tam burslu mantıklı mı ? Staj, yurtdışı ve dil anlamında ciddi imkanlar sunuyorlar. Ama insanın aklında vakıf üniversitesi olması dolayısıyla mezun olunduğunda ne gözle bakılacağı durumundan bir şüphe oluşuyor. Aynı puanlarda Yıldız Teknik de tutuyor.
Arkadaşlar hangisini öneriyorsunuz hepsiburada üzerinde piyasaya göre çok daha ucuz buradan almayı düşünüyorum sıkıntı olur mu ? Bir diğer aklımda olan da xperia xa1 ultra fikriniz nedir
Arkadaşlar apoteminin fizik kim bio denemeleri mi karekökün bölüm denemeleri mi mantıklı olur
Arkadaşlar internette böyle bir muhabbet dönüyor cihazı almayı düşünüyordum çekince oluştu kullanan arkadaşlar böyle bir şey yaşıyor mu sürekli sinyal kaybı tarzı
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.173
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 74.580 (Bu ay: 350)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 622 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.