Şimdi Ara

.·´¯`·-> THE GODFATHER <·-´¯`··-. ÇIKTI {3.06GB}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.606
Cevap
0
Favori
160.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 430
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 19 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Rietveld (72 mesaj) Selçuk (71 mesaj) 06ugurum (60 mesaj) EnCoDeR (57 mesaj) TRQX (36 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> .·´¯`·-> THE GODFATHER <·-´¯`··-. ÇIKTI {3.06GB}
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    12255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    "Mario Puzo'nun unutulmaz başyapıtının Francis Ford Coppola'nın ellerinde klasik bir sinema şaheserine dönüşmesinden sonra yepyeni bir heyecan yaşatacak The Godfather, The Game'in yapımı tamamlandı ve Electronic Art's yapımın "gold" konuma geldiğini ve seri basımının başlandığını duyurdu.

The Godfather önümüzdeki hafta bugünlerde PC, Playstation 2 ve Xbox'lar için raflarda yerini alacak. Yapımın Xbox360 ve PSP versiyonları ise içerisinde bulunduğumuz senenin ilerleyen aylarında oyunserverlerle buluşması planlanıyor.

Okuyucularımıza 1940'ların New York'unda geçen atmosferi bir kez daha yaşamak için kalan bu hafta içerisinde oyunu beklerken Godfather serisini arşivlerinden çıkarıp hafızalarını tazeleyerek bu büyük yapımın çıkacağı günü beklemeye davet ediyoruz."
    _______

"The Godfather Collects Gold

EA's mobster epic is officially "made" for current-gen platforms.

March 14, 2006 - It doesn't matter if you've never worn a sharp Italian tailored suit before; whether you've lovingly shaped gnocchi in your hands or snuffed a bad man in opaque cover of night; the mobster life, or rather a virtual version with controller attached, will soon open to you. Electronic Arts announced today that The Godfather is gold for PlayStation 2, Xbox, and PC and all set for its arrival next week.

Based on Mario Puzo's epic novel and Francis Ford Coppola's classic film, The Godfather has players assuming the role of a small-fry mobster working his way up the family ranks in 1940s New York City. The player's story unfolds in parallel with key events from the film, and plays out in a large, open-ended game world. The game was developed at EA's Redwood Shores studio and represents Electronic Arts' entry into mature-themed gaming.

The Godfather is set to arrive for Xbox 360 and PlayStation Portable later this year."
    ________

Kaynak;

Kaynak 1 Tıkla
    Kaynak 2 (ENG) Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 23 Mart 2006; 20:00:52 >

|
    |

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    güzel uzun zamandır iyi oyun oynamamıştım.bakalım bu zamanın mafia'sı olacak diyolar.grafiklerinide görmüştüm gayet güzel olucak.
    |
    |
  • Yarbay
    4809 Mesaj
    heyecanla bekliyorum walla bütün sistemi bu oyun için toparladım sayılır ama grafikleri benim makineye göre değil gibi ona üzülüyorum..

MAFIA kadar güzel olsun konusu oynanışı fln isterse çok benzesin hiç farketmez.. MAFIA yı 4-5 kere oynamadık mı
    bunu da oynarız o kadar
    |
    |
  • Yarbay
    2004 Mesaj
    Mafia'yı oynamak bana nasip olmadı ama cevremden duyduğum kadarıyla çok orjinal bir oyunmuş,inşallah bu oyunda onun kadar iyi olur.
    |
    |
  • Emekli Admin
    12255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: ikista

Mafia'yı oynamak bana nasip olmadı ama cevremden duyduğum kadarıyla çok orjinal bir oyunmuş,inşallah bu oyunda onun kadar iyi olur.

Sen mafia oynıyamamıştınİnşllh bunu oynarsın
    Grafikler olarak her ne kadar pek iç acıcı olmasada konusu oyunu zirveye taşıyabilir,her mafiada ki gibi güzel bir konu tutturabilmişlerse kısa sürede tahta gecer.
    |
    |
  • Binbaşı
    1645 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

quote:

Grafikler olarak her ne kadar pek iç acıcı olmasada konusu oyunu zirveye taşıyabilir,her mafiada ki gibi güzel bir konu tutturabilmişlerse kısa sürede tahta gecer.

|
    |

• Binbaşı
    1592 Mesaj
    god father ne zaman çıkcak bilen varmı şbat diyolardı
    |
    |
  • Yarbay
    2697 Mesaj
    Ya o gune denk gelsin diye Torrent sitesindeki Ratio yu duzeltmeye calısıyom Gelsinb hemen Download olcak walla ne zamandan beri bekliyoz Grafikleri Fos ama İnsallah Driver 3 gibi olmaz
    |
    |
  • Yarbay
    2877 Mesaj
    az önce oyunun sitesindeki videolara baktım adamımızın kaşına gözüne saçına kısacası yüzüne istediğimiz gibi müdahale ediyoruz oyunun isminin godfather olması bizi sabırsızlandırıyor ama umarım büyük bir hayal kırıklığı olmaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1592 Mesaj
    benim gördüğüm fotolarda mafia benziyodu ama grafkleri pek iyi değil galiba
    |
    |
  • Yarbay
    4833 Mesaj
    quote:

quote:

bence mafiadan iyi olmıcak
    |
    |

• Emekli Admin
    12255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

quote:

quote:

bence mafiadan iyi olmıcak

Buna katılmıyorum nede olsa bizim için oyunların ismi değil kalitesi önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 15 Mart 2006; 22:42:41 >
    |
    |

• Yarbay
    3533 Mesaj
    EA ya güveniyoruz, inşallah işi ellerine yüzlerine bulaştırmazlar, eğer ki işi kotarırlarsa bu oyun senenin iyi ve en "baba" oyunu olur.
    |
    |
  • Yarbay
    3114 Mesaj
    oyunun son görüntüleri hepimizde hayal kırıklığı yaşattı. oyunun ilk tanıtım resmini herkes hatırlar Marlon brando'nun müthiş moddellenmiş haliydi oysa şimdiki resimler çok kötü. Bana öyle geliyorki bu oyun oynanış açısında çok zevkli olacak ama grafikler hayal kırıklığı yaratacak. özellikle çevre ve araba grafikleri resimlere bakınca çok kötü.
    |
    |
  • Emekli Admin
    12255 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Oyunun çıkmasına kısa süre kala yapımcılar 28. video'yu da yayınladılar

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/godfather/godfgenheatcv10hi.zip.html
    |
    |
  • Yarbay
    2074 Mesaj
    Arkadaşlar oyun PS2 ye çıkmış..haberiniz olsun
    |
    |
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    haaa gayret PC versiyonuda gelir yakında...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    heyecanla beklediğim oyunlardan biri

@ErrayN +1 mafia nın yerini tutamaz
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Güzel bir oyun olacak
  • Çavuş
    75 Mesaj
    21 Mart ta çıkacakmış.En geç 24üne alabilir miyim acaba?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
eksikgedik.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,729
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.