Emekli Admin
11 Ekim 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
56 üye
Görüntülenme
Toplam: 274 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar Merhaba,

iPhone 8 Plus , Airpods Pro ve Series 6 kullanıyorum. Bunları aynı anda şarja koyabileceğim kalite bir istayon arıyorum. Öneri yapabilecek olursa çok memnun olurum. Teşekkürler.

Merhabalar,

İlk çıktığı günden beri kullandığım cihazımda sorun yaşamaya başladım. Renkler inanılmaz şekilde patlak gözüküyor, özellikle açık bölümler ekranı yakmaya başladı. Sorunu sadece Beyaz Nokta Azaltıcıyı açtığımda azaltabiliorum. Cihaz kullanılabilir duruma geliyor fakat yine Twitch vs izlerken açık renkler çok fazla bozulma yapıyor ve uzun süre aynı yerde kaldığında ekran iz bırakıyor. Bu izler belli bir süre sonra geciyor. Cihazı tamamen sıfırladım herhangi bir değişiklik olmadı. Cihazımın garantiside yok. Sorun nedir bilgisi olan var mı acaba ?

Beyaz Nokta Azaltıcı kapalı olan cihazın bozuk halidir.

.
Selamlar,

iPad'de yatay mod olmayısı bana göre çok büyük bir eksiklik. Özllikle uzanırken dik konumda kullanılması yorucu oluyor, kısacası yatay kullanım istiyorum :))

Cihaz: iPad5,3 (9.3.4)
Sürüm: 2.0 (13459)
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda biraz araştırdım fakat bulamadım. Kontrolcü neden hala TR'ye resmi olarak gelmedi ? N11 gibi sitelerde falan var ama mantıksız fiyatlar. Geliş tarihi hakkında bilgisi olan var mı.
Merhaba,

Dükkan'lara satılan ürünleri gizle diye bir secenek eklenebilir mi ? Bazen sonra ilan verdiğim ürünler daha hızlı satılıyor ve satılmayanlar arkada kalıyor, sonrasında aralarından satılmayanları ayıklamak ile ugrasıyorum.
Merhaba,

Arkadaşlar elimde bulunan Depo olarak kullandığım 2 SabitDiski'yi teke düşürmek istiyorum. Aslında 5TB Blue almak istiyorum fakat acaba almışken daha hızlı birşey mi alsam diye düşünmüyor değilim. Bu noktada alternatif olarak 4TB Black devreye giriyor fakat bu SabitDisk'in de ses probleminden korkuyorum ve gördüğüm kadarıyla Black serisinin her kapasite seceneğinin ses seviyesi farklı. Özellikle 4TB Black kullanan arkadaşlardan ses seviye hakkında bilgi alabilir miyim ? Hatta Green ve Blue ile kıyaslama ?
2015 AUDI A3 SEDAN ORIJINAL SIFIR VELÜR HALI SET
Mehaba,

Kısa bir süre sonra taşınam. Bilgisayarı koyacağım oda da Ethernet kullanma imkanım olmayacağı için interneti mecburen Wireless olarak alıcam. Sürekli olarak Online oyun oynadığım icin kaliteli birşey almak istiyorum. Ethernet kadar verimli olmayacağını bende biliyorum fakat şuanda farklı bir seceneğim bulunmuyor. En azından belirli bir süre beni en iyi şekilde götürebiecek tarzda bir ürün arıyorum. Şuanda Modem olarak Asus AC68U var. Wireless kart olarakda PCE-AC68 almayı dşünüyorum. Bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı yada bunun yerine önerebileceğiniz farklı kuvvetli bir Wireless kart ?
Merhaba,

Arkadaşlar 128GB iPhone 6 aldım. Fakat ufak bir sorunum bulunuyor. iCloud'dan kişilerimi ve Not'larımı sekronize edemiyorum. Fotoğraflar ve Borsa uygulamasında ki verilerim gelirken, Rehberin ve notların gelmemsi enteresan bir durum. Daha önce basına gelen arkadaslarımız vardı hatırladığım kadarıyla, onlar bu olayı nasıl çözdüler ?

Not ; Hali hazırda iPhone 5 ve iPad Air kullanıyorum ve onlarda bu tarz bir sıkıntım bulunmuyor.
Hakkında
Meslek: BILISIM
İlgi Alanları: Konsol @ Oyun - PC @ OC / MOD
Forum İmzası:
|| Intel i7 9700K @ Corsair H100i Elite Capellix|| Asus Maximus Hero Z390 || Corsair 32GB Dominator RGB 3200Mhz || Corsair 5000D AirFlow || Nvidia Gigabyte RTX 3080 Extreme || 32" Samsung Odyssey G7 G-Sync || 2TB Samsung 980 PROTB || Corsair AX 1500i || @ || Creative SoundBlaster X3 - JBL Quantum Duo || Corsair K70 MK2 + PBT Keys @ Corsair MM700 RGB ||
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
:..: Bir Gün Mutlaka :..:

" Daha iyi bir yaşam istedik ama sonunda diğer insanlardan daha kötü bitti. Sanırım dengeyi sağlamak çok önemli evet denge, doğru kelime bu çünkü çok fazla şey isteyen bir adamın her şeyi kaybetme riski vardır, tabi ki hayattan çok az şey isteyen bir adam da hiçbir şeye sahip olamayacaktır. "

10.000 Kusur Mesaj, Cesitli Ceza & Uyarılar, Uyelik ve Yoneticilik ile 5 Yılı Aşkın DH Macerası ...

" 15 Mayıs 2010 ~ 26 Nisan 2011 ... "
345 Günlük Kayıbımın Acısını Cıkarma Zamanı

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 22.299
İkinci El Bölümü Mesajları: 453
Konularının görüntülenme sayısı: 1.618.950 (Bu ay: 1.876)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 253 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Yönetim
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.