Binbaşı
18 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba. kırmızı ışıkta beklerken yayalara kırmızı yandı ve ben rölantide öne doğru ilerlemeye başladım ama araçlara 1-2 sn daha vardı o sırada flaş patladı şidmi kırmızı ışıkta geçmiş mi oldum ?
Merhaba. Benim bildiğim kadarıyla apple store larda ki iphone lar türkiye de micro sim ile çalışabilir fakat canada da ki apple store da ki çalışan bayan unlock lu olduğunu söylüyor ve başka ülkede çalışmayacağını belirtiyor. 30 temmuzda satışa çıkacakmış orada.
Merhaba. AKG K416 almayı düşünüyorum. Alternative rock, trip-hop, elektronik, metal ve klasik müzik dinlerim. Sizce doğru tercih olur mu ?
Merhaba arkadaşlar iki kulaklık arasında kararsız kaldım. Ipod touch kullanıyorum ve alternative rock, trip-hop, klasik ve metal müzik dinlerim arada sırada rap dinlerim. Kulaklıktaki önceliğim konfor ve sesin netliği. Teşekkürler....

Sennheiser HD 212
Sennheiser eH 250

Not : Acaba bu kulaklıklar dışarıda kullanım için uygun mudur ?
Merhaba... Benim sennheiser px 200'ün jakınde temassızlık sorunu var. İlk başlarda arada sırada cızırtı geliyordu jaka giren kabloları biraz oynatınca ses düzeliyordu fakat şimdi sol kulaklıktan hiç ses gelmiyor. Sizce ne yapabilirim. Bu durumda garantiye dahil midir ?
Merhaba. Acaba bu aralar doğubankdaki iphone 16gb 2g fiyatları ne civardadır. Teşekkürler.
arkadaşlar 5. maç bu gece mi ?
merhaba
Vista yüklemiştim fakat eskiden yüksek gelen ses şimdi çok düşük geliyor. Filmlerde adamların söylediklerini zar zor duyuyorum. Bütün herşeyi en yüksek seviyeye almama rağmen alçak geliyor. Bir çözümü var mıdır ?
Merhaba...
Önden yada arkadan hava gelsede tek yöne dönen fan arıyorum. National geographic de görmüştüm. Acaba temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz ?
Teşekkürler
Merhaba.
Biletix'den konser günü bilet satışı oluyor mu ? Yarın konser yarın sabah gidip alsam sorun olur mu ? Öyle saçma bir prosedür yok değil mi ?
Hakkında
Meslek: öğrenci
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım: Rocford fostage--emir_--Helldancer---[burak]--s@n@ne--Uxexes---Hasan--erdemakbıyık--olvimade--kingwolf--jedi knight--
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.182
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 109.056 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.