Şimdi Ara

.·´¯`·-> THE GODFATHER <·-´¯`··-. ÇIKTI {3.06GB} (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.605
Cevap
0
Favori
161.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Mafia olmasaydı bile bu oyun çok ilgi çekerdi, çünkü filmi zaten bir klasik. Mafia ile karşılaştırmaya gelince oyunu görmeden yorum yapmak yanlış olur. Senaryo ve oynanış olarak birbirine benzeyip benzemediklerini göreceğiz. Mafia benim en sevdiğim oyun, Godfatherin onu geçmesi zor ama imkansız değil. Dediğim gibi bekleyip göreceğiz. Bu arada Godfather Türkçe yaması biran önce çıksa da senaryoyu anlasak.
  • beyler EA bir ürün sunmuş.isteyen alır isteyen almaz.boşuna çene yormaya gerek yok
  • Oyunun boyutu 3.06gb
  • 3.06 gb dediğin pc için mi? kaynak neresi torrent mi?
  • Ya dostum böyle yalan haberler yaymayın oyunu resmi sitesine bakarsan 24 mart ta çıkıcağını görürsün ayrıca oyun 3.06 GB değil 5.00 GB'dir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

Ya dostum böyle yalan haberler yaymayın oyunu resmi sitesine bakarsan 24 mart ta çıkıcağını görürsün ayrıca oyun 3.06 GB değil 5.00 GB'dir.

Haber doğrudur fakat oyun yasal olmayan şekilde piyasada bulunmaktadır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

quote:

Ya dostum böyle yalan haberler yaymayın oyunu resmi sitesine bakarsan 24 mart ta çıkıcağını görürsün ayrıca oyun 3.06 GB değil 5.00 GB'dir.

Haber doğrudur fakat oyun yasal olmayan şekilde piyasada bulunmaktadır.

Oyun çıkmış olabilir ama oyun bana sanki daha büyükmüş gibi geliyor. Sanırım nete düşen oyunun bazı filmleri kırpılmış olmasın
  • Arkadaşlar oyun çıkmış olamaz aşağıda linkteki resmi incelerseniz sizde göreceksinizki oyun bütün platformlara 24 mart'ta çıkacak.Oyun çıkmadan torrentlere nasıl düşücek fake tir onlar.

Ahanda--->http://img213.imageshack.us/img213/3165/godfather1sr.jpg

• quote:

Arkadaşlar oyun çıkmış olamaz aşağıda linkteki resmi incelerseniz sizde göreceksinizki oyun bütün platformlara 24 mart'ta çıkacak.Oyun çıkmadan torrentlere nasıl düşücek fake tir onlar.

Ahanda--->http://img213.imageshack.us/img213/3165/godfather1sr.jpg

Sen öyle diyosan öyle olsun bakalım ama ben bu oyunun ss'lerini 24'den önce burda yayınlıcam.
  • Senin Electronic Arts'ta tanıdık var galiba.
  • indiren veya indirecek olan varsa oyundan ss yayınlasın da bakalım bi beklediğimize değmiş mi
  • Nforce üzerinde gördüm çıktığunı ve nuke yememiş sağlam dosyaydı.Şu anda indiriyorum 4 saate biter bende yayınlamaya çalışıcam ss leri
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnCoDeR

Nforce üzerinde gördüm çıktığunı ve nuke yememiş sağlam dosyaydı.Şu anda indiriyorum 4 saate biter bende yayınlamaya çalışıcam ss leri

+1
    torrentte fake olmaz
  • Aslında emule favorimdide malum shadowcast grubu sahneden çekilince artık doğru düzgün dosya paylaşan kimse yok.Hala emulede godfather paylaşıma sunulmamış bende torrente saldım kendimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: marlo

quote:

Orjinalden alıntı: EnCoDeR

Nforce üzerinde gördüm çıktığunı ve nuke yememiş sağlam dosyaydı.Şu anda indiriyorum 4 saate biter bende yayınlamaya çalışıcam ss leri

+1
    torrentte fake olmaz

• Tabii oyun 3gb civarıda rar dosyaları açılıp yüklendiğinde 5 gb tutar
  • Sabredelim oyunun 5.00 GB mı 3.06GB mı çıkınca öğreneceğiz
  • Hee bu arada yazmayı unuttuğum birşey var pc için konuşuyosak 21-24 ünde çıkacak şimdi nasıl 5.00 GB, 3.06GB olduğundan emin oluyoruz
  • yok mu indiren bi ss verin yaws
  • quote:

Orjinalden alıntı: @ke®

Sabredelim oyunun 5.00 GB mı 3.06GB mı çıkınca öğreneceğiz

Oyun muhtemelen 3gb olarak piyasaya çıkcak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.