Şimdi Ara

Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
3
Favori
39.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1998 yapımı olan Heroes of Might and Magic 3 oyunu benim ilk oynadığım bilgisayar oyunuydu ve tekrar buldum. Ve tekrar esiri oldum. Günde 6 saat yetmiyor vallahi. Ejderhalar şeytanlar melekler derken insan kendini kaybediyor başında. İşin ilginç tarafı yalnız görüntü kalitesi o zaman da çok iyi geliyordu. Şimdi bunca iyi oyun çıkmış olmasına rağmen bana hala tatmin edici geliyor.(Bioshock oynamadım, belirteyim.) Hala oynayan varsa netten oynamaktan memnun olurum.

Savaşçılar.

Castle

Rampart

Tower

Inferno

Stronghold

Dungeon

Necropolis

Fortress

Conflux

Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods Üyeleri

1- cagann
    2- xanty
    3- Fatality_AN8
    4- ckukner
    5- sfdemirhan
    6- kibritucu
    7- *AMD_ATHLON*

İmza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 11 Aralık 2014; 18:22:15 >
  • Mükemmel bir oyun bende acaba forumda niye kimse bahsetmiyor diyordum neyse bir bilen çıktı Başında saatler geçirdiğim ve vakit nasıl geçti anlamadığım yegane oyunlardandır kendisi. Şu an 5. versiyonunun ek paketini oynamaktayım. Multi oynuyoruz arkadaşla ve geçen bi başladık 10 saat sürdü
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Hala oynayan varsa netten oynamaktan memnun olurum.

Olmazmı yaw varız varız biz varız fekat bu topiçi yannış yere açmışın be hocam, multiplayer yapmak istiyorsan "Oyunlarda Kendine Rakip Arayanlar" kısmına bakacaksın, ayrıyetten bizim *Heroes 3 -Hamachi ile* köşemize bakabilirsin, bilmiyorum haberin varmı ama dahi ruslar "In the Wake of Gods" adında bir mod yapıp heroes 3'ü bir adım daha ileriye götürdüler şahane oldu, ben elimden geldiği kadar linkteki topiçte açıkladım wog un bazı özelliklerini, tawsiye ederim, inan bi bağlandınmı kopamıyacaksın
  • Hakikaten nostaljik bir çalışma..Çok güzel bir oyundu çok severek oynamıştım..Ağlayacam yeter konuşturmayın..
  • Arkadaşlar biri bana WoG'un kendisini ve son çıkan yamasını indirebileceğim bir link verebilir mi lütfen?
  • Yukarı!
  • konuyla pek alakalı değil ama ilk oyunum doom 2 ydi 6 yaşımda kuzenimle 12 sularında oynadık gece ogün bu gündür oynarken fenalaşıp bayıldığım tek oyun doom 3 artık nasıl etkilendiysem 2.sinden hala oynamayamam
  • Sadece bana mı böyle geliyor ama eski oyunların tadını hiçbirşey veremiyor (crysis i saymayın tabi).Ne bileyim böyle ses grafik akıldan çıkıyor,oyunu atmosferi için oynuyorsun.
  • Haklısın hocam. Misal, NBA 2000 (Microsoft'un üretimi) basket oyununu NBA 2K serisine bile değişmem. Heroes of Might and Magic, Euro 200 ve NBA 2000 oynadığım ilk 3 oyundu ve bunların tadını başka hiçbir şeyde alamıyorum.
  • quote:

Arkadaşlar biri bana WoG'un kendisini ve son çıkan yamasını indirebileceğim bir link verebilir mi lütfen?

wog bir mod olduğundan yaması yok, sadece modun versiyonları var, son versiyonu kaçtı hatırlamıyorum ama numaranın sonunda "f" varsa odur, final yani bu arada heroes 3,4,5 ile ilgili her türlü haber/harita ve materyale sahip sağlam bir site tawsiyesi veremeden edemiycem buyur; www.map4heroes.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yevaud

quote:

Arkadaşlar biri bana WoG'un kendisini ve son çıkan yamasını indirebileceğim bir link verebilir mi lütfen?

wog bir mod olduğundan yaması yok, sadece modun versiyonları var, son versiyonu kaçtı hatırlamıyorum ama numaranın sonunda "f" varsa odur, final yani bu arada heroes 3,4,5 ile ilgili her türlü haber/harita ve materyale sahip sağlam bir site tawsiyesi veremeden edemiycem buyur; www.map4heroes.com

WoG 3,58f buldum indirdim. Harika bir olay. Dehşet-ül vahşet birşey. Yeni melek ve Elmas ejder süper.
  • o günden bugüne pekte bişi değişmedi aslında..mantık hep aynı...
  • yahu ben bu oyunun 2 sinide oynadım hemde 3 degişik versiyonunu hala evde durur.Güzel oyun ama ilerledikçe eski tadı biraz bozuldu gibi.
  • heroes 5'e de bak derim o da çok iyi olmuş. Yalnız sağlam bir ekran kartı istiyor çünkü grafikler manyak
  • quote:

Orjinalden alıntı: barcan

yahu ben bu oyunun 2 sinide oynadım hemde 3 degişik versiyonunu hala evde durur.Güzel oyun ama ilerledikçe eski tadı biraz bozuldu gibi.

İlk oynanların tadı başka oluyor bence. İlk oynadığım futbol oyunu olan Euro2000'in yapay zekası bence Fifa07'den daha iyiydi.

Sırf fantezi amaçlı hile kullanayım dedim tüm oyunun zevki kaçtı... Hileye HAYIR arkadaş!
  • 1000. mesajımı da bu başlığa atıp hem hayırlamak hem de eski günleri anmak istedim.

4EVER DH!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 11 Eylül 2007; 10:17:49 >
  • nostalji oyunlara bayılıyorum. linki gorur gormez girdim ve 5 sene once bu oyunu arkadasımla tek bilgisayardan sabahlara kadar oynadıgımız aklıma geldi. simdi torrent linkini buldum ve indirmeye basladım bile hey gidi eski gunler hey.
    o zamanki oyunların tadı bir baskaydı.
  • Paylaşım için saoL
  • Archangel warken gerisi yalan :)

@maglor nenharma

bende indiricem gaza geldm

edit: indiremiyorm çünkü reactor de yoq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 11 Eylül 2007; 14:15:02 >
  • wog indiremedim bir türlü arkadaşlar ya...Kendimi yedim bitirdim ..nası yükleyecez bu modu..bi türlü beceremedim ,eklentinin exe dosyasını açıyorum englishi seçöiyorum pat kapanıyo ..uygun dil değil diyor ..bi yardım eli allah rızası için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melchiah1978 -- 5 Aralık 2007; 14:33:29 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.